36

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

5.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
40 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
36

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
32 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
33 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
36 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
39 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
41 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Marta Kelly

Moja sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Cała obsługa bardzo profesjonalna, dobry kontakt z mecenasami. Polecam Kancelarię.

15 listopada 2022 r.
Google

Pawel Olszewski

Rzetelna firma, sprawa doporowadzona do konca bez problemow z minimalnym moim udzialem. Dziekuje Pani r.pr. Beacie Sienko-Kowalskiej za wspaniala wspolprace oraz kontakt. Wygrana z bankiem w pieknym stylu.

08 listopada 2022 r.
Google

Barbara

Sprawa zakończona sukcesem. Duże wsparcie, szczególnie od mecenas Tomaszewskiej. Polecam kancelarię.

02 listopada 2022 r.
Google

Bartosz Sikorski

Na Kancelarie zdecydowałem się po obejrzeniu wszystkich dostępnych materiałów na YouTube z udziałem Pana Roberta Mazura. Od samego początku współpraca układała sie jasno i bezstresowo. Pierwszą instancje rozegrał Pan mec Piotr Półbratek który spokojnie i taktycznie sprowadził przeciwnika do parteru a sąd unieważnił umowę w całości. Bank odwołał się od wyroku, nie wiedział jednak ze w drugiej instancji stery przejeła Pani mec Justyna Tomaszewska która po mistrzowsku raz na zawsze zamknęła temat ważności umowy. Sąd wydał prawomocny wyrok. Bank z podkulonym ogonem wrócił do domu. Zapewne będzie wysyłał teraz jakieś straszydła ale z taką ekipa mecenasow mogę spać spokojnie. Polecam wszystkim którzy dali się nabrać w kredyt frankowy.

30 października 2022 r.
Google

Sławomir Jarzyna

Jako klient bardzo polecam wszystkim posiadającym jeszcze kredyty frankowe Kancelarię Mazur i Wspólnicy. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu Kancelarii nasza umowa została 31-08-2022 unieważniona. Pozbyliśmy się tego toksycznego produktu, który zatruwał życie całej rodzinie. W tym momencie jesteśmy rozliczeni z bankiem, uzyskaliśmy tzw. list mazalny i niebawem hipoteka w KW nieruchomości zostanie wykreślona.Nasze szczególne podziękowania należą się Pani mec. JUSTYNIE TOMASZEWSKIEJ, która prowadziła nas bardzo profesjonalnie przez obie instancje. Zawsze dyspozycyjna, pomocna. To dzięki jej zaangażowaniu i poświęceniu osiągnęliśmy ten sukces. Naprawdę z całego serca polecam usługi tej Kancelarii.

28 października 2022 r.
Google

KARINA HENNIG

Dzięki Kancelarii Mazur i Wspólnicy unieważniona został moja umowa kredytowa we CHF. Skończył się mój dramat coraz większego kredytu i coraz większego zadłużenia. Nadal trudno mi w to uwierzyć, że to się udało. 30.09.2022 - mój kredyt we CHF został zamknięty. Odzyskałam spokój i bezpieczeństwo. Polecam Kancelarię Mazur i Wspólnicy - wysoka skuteczność i profesjonalizm. Dziękuję Kancelarii, a w szczególności Pani Mecenas Justynie Tomaszewskiej za odniesiony sukces.

23 października 2022 r.
Google

Mariusz T. Mądro

20 października 2022 r.
Google

Rafał Stefański

Wszystko OK, polecam.

10 sierpnia 2022 r.
Google

Bartek

Rzetelnie i fachowo. Kompleksowa obsługa i pomoc prawnicza.

12 października 2021 r.
Google

Jan Kowalski

Mimo że z mecenasem Mazurem pokonaliśmy bank w zeszłym miesiącu to już przestałem się tym chwalić w firmie. Pracuję w dużej stacji telewizyjnej i obserwuję u nas nową korporacyjną etykietę, że jak pozbywasz się kredytu frankowego, to w firmie powinieneś zostawić to dla siebie, aby nie drażnić naszych ludzi od reklam. Rozumiem, że banki są trzecim naszym dostawcą przychodów z reklam, ale primo rzadko mamy kontakt z bankowcami, secundo pośrednikiem są domy mediowe. Ciekawe ile dziennie na fajku spotykam ludzi, którzy wywalili w kosmos swój kredyt frankowy, ale udają że nic się nie stało i tylko maskują się powtarzając staro polskie powiedzenie U mnie stara bieda? Jeszcze popracuję w tej korpo 2 lata i zawinę się z tej warszawki. Po sądowym wykasowaniu kredytu już dzisiaj mogę mniej pracować, a poza tym jak za kilka miesięcy mecenas wykreśli mi hipotekę to mieszkanie sprzedam bez problemu. Trzeba żyć a nie tylko tyrać dla jednej korpo a połowę zarobków oddawać bankowemu korpo.

01 października 2021 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?