8

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

8.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
83 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
79

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelaria Siedziba
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok Sprawdź ofertę
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
7 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
8 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
9 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
12 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
13 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Bartłomiej Drywa

Polecam wszystkim frankowiczom.

Jan 5, 2021
Google

Kaska zurawicz

Na pierwszym spotkaniu jasno przedstawione fakty a nie puste słowa i obietnice. Cena za usługę adekwatna biorąc pod uwagę wiedzę oraz szybkość działania.

Jan 4, 2021
Google

Karolina Madekska

Kancelaria Mazur i Wspólnicy – podjęli się rozwiązania sprawy, która spędzała mi sen z powiek i straciłam jakąkolwiek nadzieję na jej rozwiązanie. Dzięki nadprzyrodzonym umiejętnościom Mecenasa udało się doprowadzić wszystko do szczęśliwego finału. Chciałam dodać, że zdecydował się pomóc pomimo , że pierwotnie moim problemem zajmowała się inna firma, która zamiast pomóc pogrążyła mnie za co kazała sobie zapłacić słone pieniądze, a za wycofanie pozwu musiałam zapłacić 11 tys. zł. Teraz mam prawnika z Mazur i Wspólnicy i raczej wszystko jest na dobrej drodze. Rzetelne podejście do sprawy oraz wysoka kultura osobista to wizytówka tej kancelarii.

Jan 2, 2021
Google

Daniel S.

Polecam Kancelarię Mazur i Wspólnicy. Moja sprawa ostatecznie zakończyła się ugodą. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalizm. Moim zdaniem najlepsza w Polsce w sprawach pseudo-frankowych.

Dec 30, 2020
Google

Damian Królikowski

Pierwsze wrażenie nie należało do najlepszych. Dzwoniąc do kancelarii połączyłam się zamiast z żywym człowiekiem z automatem. Na analizę czekałam aż 5 dni! Co prawda długo, ale została ona rzetelnie przygotowana przez dział prawny oraz analityka, a następnie omówiona i to zdecydowało, że wybrałam tą kancelarię. Na tle innych analiz jakie zebrałam z konkurencyjnych firm wydała mi się bardziej szczegółowa odpowiadająca na pytania, których jeszcze nie zadałam. Na etapie procesowym spotkałam się z bardziej żywym kontaktem ze strony Mecenasa prowadzącego co jest zdecydowanie na plus.

Dec 24, 2020
Google

Damian Pasikonik

Pani Mecenas pomogła mi przebrnąć przez proces z bankiem w pierwszej instancji. To co wydało mi się istotne to, że nie zakładała, że klient ma wiedzę prawną – krok po kroku omawia, co nas czeka, z czym to się wiąże i co jeszcze warto zrobić, żeby jak najlepiej zadbać o nasze interesy. Na początku współpracy osoba odpowiedzialna za naszą sprawę w jasny sposób określiła warunki finansowe – dzięki temu mieliśmy szansę oszacować czekające nas koszty i podjąć świadomą decyzję. Odstraszało tylko to, że nie wiadomo było ile będzie rozpraw, ale w kancelarii Mazura rozprawy są tanie. Zaangażowanie mecenasa prowadzącego nie znikło po opuszczeniu sali z sądowej. Byliśmy informowani na bieżąco o napływającej dokumentacji. Niestety pełnomocnik banku przeciągał postępowanie w nieskończoność, powołując pracowników banku, z którymi nie mieliśmy nawet styczności. Mimo wszystko przetrwaliśmy pierwszy etap walki z przeciwnikiem, który od roku 2007 kosztował nas wiele nerwów. Teraz musimy czekać na wyznaczenie terminu rozprawy apelacyjnej.

Dec 24, 2020
Google

Maksymilian Jeleń

Doceniam profesjonalizm i kontakt z klientem.

Dec 12, 2020
Google

Katarzyna Zabdyr

Bardzo pomocni i skuteczni.

Dec 10, 2020
Google

Adam Stojanowski

Polecam wszystkim.

Dec 9, 2020
Google

Stanisława Podrażka

Jak dla mnie zdystansowali konkurencję.

Dec 8, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?