39

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

5.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
33 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
29

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
34 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
36 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
39 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
41 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
42 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
43 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
44 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Bartek

Rzetelnie i fachowo. Kompleksowa obsługa i pomoc prawnicza.

12 października 2021 r.
Google

Jan Kowalski

Mimo że z mecenasem Mazurem pokonaliśmy bank w zeszłym miesiącu to już przestałem się tym chwalić w firmie. Pracuję w dużej stacji telewizyjnej i obserwuję u nas nową korporacyjną etykietę, że jak pozbywasz się kredytu frankowego, to w firmie powinieneś zostawić to dla siebie, aby nie drażnić naszych ludzi od reklam. Rozumiem, że banki są trzecim naszym dostawcą przychodów z reklam, ale primo rzadko mamy kontakt z bankowcami, secundo pośrednikiem są domy mediowe. Ciekawe ile dziennie na fajku spotykam ludzi, którzy wywalili w kosmos swój kredyt frankowy, ale udają że nic się nie stało i tylko maskują się powtarzając staro polskie powiedzenie U mnie stara bieda? Jeszcze popracuję w tej korpo 2 lata i zawinę się z tej warszawki. Po sądowym wykasowaniu kredytu już dzisiaj mogę mniej pracować, a poza tym jak za kilka miesięcy mecenas wykreśli mi hipotekę to mieszkanie sprzedam bez problemu. Trzeba żyć a nie tylko tyrać dla jednej korpo a połowę zarobków oddawać bankowemu korpo.

01 października 2021 r.
Google

LE ON

Polecam. Przede wszystkim współpracę z panią Anitą. Wykazuje się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz rzetelnym podejściem. Moja sprawa jest w toku, jednak wierzę że dzięki tej kancelarii w niedalekiej przyszłości pozbędę się tego hipotecznego pseudo frankowego kredytu ...

26 stycznia 2021 r.
Google

Michal Karas

12 stycznia 2021 r.
Google

Jakub Karaś

Lubię mieć wszystko pod kontrolą, w dziedzinie prawa nie jestem specjalistką więc musiałam oddać to odpowiedniej osobie.Kancelaria zaskarbiła sobie moją przychylność tym, że od razu przedstawili konkretny plan działania. Takie podejście to ja pochwalam.

08 stycznia 2021 r.
Google

Daniel S.

Polecam Kancelarię Mazur i Wspólnicy. Moja sprawa ostatecznie zakończyła się ugodą. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalizm. Moim zdaniem najlepsza w Polsce w sprawach pseudo-frankowych.

30 grudnia 2020 r.
Google

Elżbieta Skoczylas

Najwyższy poziom obsługi.

01 grudnia 2020 r.
Google

Diego Błyskawica

Cenią się, ale może mają ku temu powody.

30 listopada 2020 r.
Google

Dagmara Ciochon

"Twarde prawo, ale prawo.." jest prawdziwe szczególnie wtedy, kiedy wyrok w sprawie może zmienić całe nasze życie. Jednak to dzięki ludziom, to jakże "twarde" prawo nabiera ogłady i staje się jasne i zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Tylko dzięki nieszablonowemu podejściu, ponadnormatywnemu zaangażowaniu i profesjonalizmie Prawników i Adwokatów z kancelarii Mazur i Wspólnicy na sali sądowej wszystko staje się możliwe ;) Dziękuję za nieocenioną pomoc.

09 października 2020 r.
Google

Krzysztof Kedzierski

Witam, Od czerwca 2020 zawarłem umowę z kancelarią Mazur i Wspólnicy a więc jestem na początku drogi by odzyskać nadpłatę przekazaną bankowi jak i pozbyć się wieloletniego problemu. Moja sprawa została przekierowana do pani Anity, która w bardzo przejrzysty, jasny i wyczerpujący sposób udziela informacji. Fajne jest to, że mimo urlopu, dnia wolnego można zadać pytanie i zaraz otrzymuje się odpowiedź. Od samego początku zauważyłem, że klientowi poświęca się wiele uwagi, rozpatruje się sprawę indywidualnie i z dużą precyzją. To co przykuło moją uwagę to, że Kancelaria jasno określa zobowiązania kosztowe nie ukrywając przykrych niespodzianek podczas trwającego procesu - wiem od samego początku jaki to będzie koszt. Z mojego punktu widzenia, będąc na początku swojej batalii z bankiem mogę polecić kancelarię Mazur i Wspólnicy Szczególne pozdrowienia dla Pani Anity, która podkreśla wielki poziom Kancelarii:)

13 września 2020 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?