8

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

8.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
88 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
84

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelaria Siedziba
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok Sprawdź ofertę
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
7 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
8 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
9 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
12 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

LE ON

Polecam. Przede wszystkim współpracę z panią Anitą. Wykazuje się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz rzetelnym podejściem. Moja sprawa jest w toku, jednak wierzę że dzięki tej kancelarii w niedalekiej przyszłości pozbędę się tego hipotecznego pseudo frankowego kredytu ...

Jan 26, 2021
Google

Michal Karas

Jan 12, 2021
Google

Jakub Karaś

Lubię mieć wszystko pod kontrolą, w dziedzinie prawa nie jestem specjalistką więc musiałam oddać to odpowiedniej osobie.Kancelaria zaskarbiła sobie moją przychylność tym, że od razu przedstawili konkretny plan działania. Takie podejście to ja pochwalam.

Jan 8, 2021
Google

Apiro Group

Padłam ofiarą potrzeby posiadania własnego domu, czyli konieczności wzięcia kredytu, którego okazuje się, w przeszłości nie rozumiałam. Pan mecenas zatroszczył się o wszystko, dobrze że nie musiałam być na wszystkich rozprawach, bo psychicznie chyba bym nie podołała. Jeden raz to i tak było za dużo. Sprawa trochę się ciągnęła, ale zakończyła się naszą wygraną. Odetchnęłam z ulgą po wojażach z mBankiem. Wiem, że teraz w sądach jest dużo wolniej, ale nie ma innego wyjścia.

Jan 6, 2021
Google

Agnieszka Ratajczak

Współpracę z Panem Mecenasem oceniam jako wzorową. Pan Mecenas poświęca wiele czasu na wyjaśnienie sprawy, cierpliwie tłumaczy trudne zagadnienia. Rozprawa okazała się jedynie formalnoscią. Ilosć spotkań była wystarczająca, dodatkowo Pan Mecenas był dostępny pod telefonem, a jak nie był dostępny to oddzwaniał, więc nie musiałam dojeżdzać na spotkania. Jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną pomoc i proszę o więcej.

Jan 6, 2021
Google

Bartłomiej Drywa

Polecam wszystkim frankowiczom.

Jan 5, 2021
Google

Kaska zurawicz

Na pierwszym spotkaniu jasno przedstawione fakty a nie puste słowa i obietnice. Cena za usługę adekwatna biorąc pod uwagę wiedzę oraz szybkość działania.

Jan 4, 2021
Google

Karolina Madekska

Kancelaria Mazur i Wspólnicy – podjęli się rozwiązania sprawy, która spędzała mi sen z powiek i straciłam jakąkolwiek nadzieję na jej rozwiązanie. Dzięki nadprzyrodzonym umiejętnościom Mecenasa udało się doprowadzić wszystko do szczęśliwego finału. Chciałam dodać, że zdecydował się pomóc pomimo , że pierwotnie moim problemem zajmowała się inna firma, która zamiast pomóc pogrążyła mnie za co kazała sobie zapłacić słone pieniądze, a za wycofanie pozwu musiałam zapłacić 11 tys. zł. Teraz mam prawnika z Mazur i Wspólnicy i raczej wszystko jest na dobrej drodze. Rzetelne podejście do sprawy oraz wysoka kultura osobista to wizytówka tej kancelarii.

Jan 2, 2021
Google

Daniel S.

Polecam Kancelarię Mazur i Wspólnicy. Moja sprawa ostatecznie zakończyła się ugodą. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalizm. Moim zdaniem najlepsza w Polsce w sprawach pseudo-frankowych.

Dec 30, 2020
Google

Damian Królikowski

Pierwsze wrażenie nie należało do najlepszych. Dzwoniąc do kancelarii połączyłam się zamiast z żywym człowiekiem z automatem. Na analizę czekałam aż 5 dni! Co prawda długo, ale została ona rzetelnie przygotowana przez dział prawny oraz analityka, a następnie omówiona i to zdecydowało, że wybrałam tą kancelarię. Na tle innych analiz jakie zebrałam z konkurencyjnych firm wydała mi się bardziej szczegółowa odpowiadająca na pytania, których jeszcze nie zadałam. Na etapie procesowym spotkałam się z bardziej żywym kontaktem ze strony Mecenasa prowadzącego co jest zdecydowanie na plus.

Dec 24, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?