29

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

5.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
20 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
19

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
24 Dap Kancelaria Warszawa
25 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
27 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań
28 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice
29 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
30 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa
31 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice
32 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp.
33 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź
34 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa

Opinie klientów

Google

Filip Kozłowski

Wygrali dla mnie sprawę i uzyskałem zwrot 75 tysięcy złotych. Podstawą jest przygotowanie i doświadczenie prawnika, który prowadzi sprawę. Mój akurat był bardzo obeznany w temacie dzięki czemu prawnik banku na sali rozpraw nie miał zbyt dużo do powiedzenia

Jul 18, 2019
Google

janek bukiet

Są profesjonalni. Gruntownie podeszli do mojej sprawy. Brak amatorszczyzny, indywidualne podejście prawnika do kontaktu z klientem, który umówmy się nie zostawia w Kancelarii tysiąca złotych …

Jul 18, 2019
Google

Bartłomiej Rymiński

Kancelaria OK. Nie mają u siebie niedoświadczonych prawników tak jak niektóre kancelarie, ale mają samych wyjadaczy w tej dziedzinie. To przekładało się na mój spokój psychiczny. Sprawa z Mbankiem została wygrana, uzyskana kwota zwrotu satysfakcjonująca. Pan Mazur nie obiecuje gruszek na wierzbie

Jul 11, 2019
Google

Arkadiusz Bielski

Wynająłem kancelarię Mazura, aby czuć się komfortowo i bezpiecznie. Początek to dociekliwa analiza dokumentów, potem opracowanie planu działania. Nie było amatorskiego podejścia, bo to spece, a moja sprawa poważna. Moja sprawa zakończyła się pozytywnie. Odzyskałem od banku ponad 50.000 zwrotu. Dziękuję pracownikom Kancelarii za wygraną sprawę. Oszczędziłem sobie ładnych kilka lat sponsorowania banksterów.

Jul 11, 2019
Google

Anna Skrzypnowska

To była moja pierwsza sprawa, gdy korzystałam z pomocy jakiejkolwiek kancelarii prawnej. Nie miałam doświadczenia i trochę się bałam, ale już po pierwszych spotkaniach z prawnikami byłam przekonana, że uzyskanie korzystnego werdyktu jest możliwe. I tak się stało. Kancelaria profesjonalna, prawnik prowadzący dobrze przygotowany i doświadczony. Dzięki temu sprawa potoczyła się w miarę prosto, a ja wcale nie musiałam jeździć do sądów.

Jul 11, 2019
Google

Krzysiek Wojtas

Walka z bankami to długotrwały proces. Osoba fizyczna ma marne szanse na ugranie czegokolwiek i banki o tym wiedzą i jak na razie są przeważnie górą. Całe szczęście że są takie kancelarie jak właśnie Mazur i Wspólnicy, którzy ułatwiają i pomagają w rozwiązywaniu tak trudnych sytuacji. Sprawy nie są proste a banki nie oddają pola bez walki, więc tym większy szacunek dla nich za wiedzę i umiejętnbości. I nieustępliwość przed o wiele wiekszym przeciwnikiem. A na sali sądowej to była walka Dawida z Goliatem. Patrząc na to, że nie tylko mój spór z bankiem miał wynik dla mnie pozytywny ale i inne sprawy zostały wygrane, kancelaria bardzo się przykłada do swojej roli i pomaga na 105%.

Jul 11, 2019
Google

Tomasz Łękawski

Jul 1, 2019
Google

Krzysztof Klammer

Do tej pory nie wiedziałem, że z takim „kredytem” w Mbank można coś w ogóle zrobić. Do kontaktu z kancelarią przekonał mnie znajomy, któremu przeliczono to wszystko raz jeszcze i dzięki temu uzyskał dość spory zwrot. Wymaga to wiedzy i czasu, trochę stresu (wiadomo, trudna sprawa), ale efekt jest. Tu plus dla kancelarii, która dopilnowała tematu od A do Z. Pan Robert Mazur – prawdziwy fachowiec w tej branży

May 1, 2019
Google

Jelena Fiodorkowska

Dostałam namiar od mojej koleżanki, która pracuje w banku notorycznie przegrywającym z Mazurem. Byłam zaskoczona, ale widzę to tak: jeśli pracujesz w banku, to możesz lubić swojego pracodawcę, ale jeśli bank-pracodawca dostał ileś tam wyroków za wkręcanie, to przynajmniej Ty możesz zachować się uczciwie i poinformować o tym swoich znajomych o banku złodzieju. Jeśli chodzi o kancelarię to w 2017 roku wadą było to, że roku długo się czekało na rozpatrzenie sprawy. Teraz jest lepiej, bo podobno powiększyli swoją kadrę i coś tam przyspieszyli. W sądzie byłam raz i nawet się nie stresowałam, a przyznam, że tego bardzo się obawiałam, bo wystąpienia publiczne zawsze przyprawiały mnie o mdłości. Na rozprawie sądowej było kameralnie, a sędzia bardzo wyrozumiała i przyjazna. Jak tylko bank próbował mnie na rozprawie atakować, od razu broniła mnie pani mecenas z kancelarii Mazura i z przyjemnością patrzyłam na to, jak bank jest pogrążany. Najlepsze było pytanie prawnika banku o to, czy wiem jak były ustalane kursy franka, na co mecenas Mazura zgasiła bankowca słowami: “mamy zeznanie pracownika waszego banku, który zajmował się w waszym banku kursami i nawet on zeznał, że nikt nie wie jak te kursy były ustalane”. Sędzia prawie parsknęła śmiechem. W drugiej instancji sądowej już nie byłam, bo nie było potrzeby, wystarczyła dokumentacja z pierwszej instancji oraz parę pism pani mecenas od Mazura. Skompletowałam sobie kopie wszystkich pism i kiedyś na starość sobie je poczytam, bo jest tego sporo, a póki cieszę się z tego że wygrałam. Najlepsze jest to, że po wszystkim spotkałam mecenasa Mazura w markecie i mimo że nie prowadził osobiście mojej sprawy, to pamiętał w jakim banku miałam kredyt i w którym miesiącu podpisywałam umowę z bankiem! Człowiek z powołaniem.

May 1, 2019
Google

Jarosław Machulski

5 za pomoc. Moja sprawa co prawda się jeszcze toczy, ale prawdopodobnie uda się przewalutować niekorzystny dla mnie kredyt i odzyskać sporo grosza. Pozdrawiam również Roberta Mazura, który pilotuje moją sprawę. Ps. Ludzie – z tymi kredytami można naprawdę coś zrobić, tylko trzeba wiedzieć jak!

Apr 1, 2019

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.