33

Kancelaria Odszkodowawcza

Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K.

ul. Róż 12/6, 00-556 Warszawa

6.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
64 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
60

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Mazur i Wspólnicy mieści się w Warszawie przy al. Róż 12/6. Kancelaria jako pierwsza w Polsce wywalczyła pierwszy prawomocny wyrok nakazujący odfrankowienie kredytu indeksowanego we frankach. Z jej usług skorzystało ponad 10 000 kredytobiorców, kancelaria dąży do pełnego uwolnienia umowy od franka z datą wsteczną. Do każdej sprawy podchodzi ze starannością i wnikliwością. Dowodem zaangażowania i skuteczności w prowadzonych sprawach są prawomocne orzeczenia sądów korzystne dla Klientów. Kancelaria powstała w 2011 roku, łącząc w jedną zorganizowaną całość potencjał doświadczonych prawników, głównie wywodzących się z sektora obsługi przedsiębiorstw.

Kancelaria Siedziba
28 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
30 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
31 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
32 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
33 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
34 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
36 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Nataniel Okularczyk

Nov 19, 2021
Google

Dagmara Ciochon

"Twarde prawo, ale prawo.." jest prawdziwe szczególnie wtedy, kiedy wyrok w sprawie może zmienić całe nasze życie. Jednak to dzięki ludziom, to jakże "twarde" prawo nabiera ogłady i staje się jasne i zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Tylko dzięki nieszablonowemu podejściu, ponadnormatywnemu zaangażowaniu i profesjonalizmie Prawników i Adwokatów z kancelarii Mazur i Wspólnicy na sali sądowej wszystko staje się możliwe ;) Dziękuję za nieocenioną pomoc.

Oct 28, 2021
Google

Krzysztof Kedzierski

Witam, Od czerwca 2020 zawarłem umowę z kancelarią Mazur i Wspólnicy a więc jestem na początku drogi by odzyskać nadpłatę przekazaną bankowi jak i pozbyć się wieloletniego problemu. Moja sprawa została przekierowana do pani Anity, która w bardzo przejrzysty, jasny i wyczerpujący sposób udziela informacji. Fajne jest to, że mimo urlopu, dnia wolnego można zadać pytanie i zaraz otrzymuje się odpowiedź. Od samego początku zauważyłem, że klientowi poświęca się wiele uwagi, rozpatruje się sprawę indywidualnie i z dużą precyzją. To co przykuło moją uwagę to, że Kancelaria jasno określa zobowiązania kosztowe nie ukrywając przykrych niespodzianek podczas trwającego procesu - wiem od samego początku jaki to będzie koszt. Z mojego punktu widzenia, będąc na początku swojej batalii z bankiem mogę polecić kancelarię Mazur i Wspólnicy Szczególne pozdrowienia dla Pani Anity, która podkreśla wielki poziom Kancelarii:)

Oct 28, 2021
Google

Bartek

Rzetelnie i fachowo. Kompleksowa obsługa i pomoc prawnicza.

Oct 12, 2021
Google

Jan Kowalski

Mimo że z mecenasem Mazurem pokonaliśmy bank w zeszłym miesiącu to już przestałem się tym chwalić w firmie. Pracuję w dużej stacji telewizyjnej i obserwuję u nas nową korporacyjną etykietę, że jak pozbywasz się kredytu frankowego, to w firmie powinieneś zostawić to dla siebie, aby nie drażnić naszych ludzi od reklam. Rozumiem, że banki są trzecim naszym dostawcą przychodów z reklam, ale primo rzadko mamy kontakt z bankowcami, secundo pośrednikiem są domy mediowe. Ciekawe ile dziennie na fajku spotykam ludzi, którzy wywalili w kosmos swój kredyt frankowy, ale udają że nic się nie stało i tylko maskują się powtarzając staro polskie powiedzenie U mnie stara bieda? Jeszcze popracuję w tej korpo 2 lata i zawinę się z tej warszawki. Po sądowym wykasowaniu kredytu już dzisiaj mogę mniej pracować, a poza tym jak za kilka miesięcy mecenas wykreśli mi hipotekę to mieszkanie sprzedam bez problemu. Trzeba żyć a nie tylko tyrać dla jednej korpo a połowę zarobków oddawać bankowemu korpo.

Oct 1, 2021
Google

LE ON

Polecam. Przede wszystkim współpracę z panią Anitą. Wykazuje się dużym profesjonalizmem, cierpliwością oraz rzetelnym podejściem. Moja sprawa jest w toku, jednak wierzę że dzięki tej kancelarii w niedalekiej przyszłości pozbędę się tego hipotecznego pseudo frankowego kredytu ...

Jan 26, 2021
Google

Michal Karas

Jan 12, 2021
Google

Jakub Karaś

Lubię mieć wszystko pod kontrolą, w dziedzinie prawa nie jestem specjalistką więc musiałam oddać to odpowiedniej osobie.Kancelaria zaskarbiła sobie moją przychylność tym, że od razu przedstawili konkretny plan działania. Takie podejście to ja pochwalam.

Jan 8, 2021
Google

Apiro Group

Padłam ofiarą potrzeby posiadania własnego domu, czyli konieczności wzięcia kredytu, którego okazuje się, w przeszłości nie rozumiałam. Pan mecenas zatroszczył się o wszystko, dobrze że nie musiałam być na wszystkich rozprawach, bo psychicznie chyba bym nie podołała. Jeden raz to i tak było za dużo. Sprawa trochę się ciągnęła, ale zakończyła się naszą wygraną. Odetchnęłam z ulgą po wojażach z mBankiem. Wiem, że teraz w sądach jest dużo wolniej, ale nie ma innego wyjścia.

Jan 6, 2021
Google

Daniel S.

Polecam Kancelarię Mazur i Wspólnicy. Moja sprawa ostatecznie zakończyła się ugodą. Bardzo dobry kontakt. Profesjonalizm. Moim zdaniem najlepsza w Polsce w sprawach pseudo-frankowych.

Dec 30, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?