2

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O.

ul. Bohdana Zaleskiego 18, 31-523 Kraków

9.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
32 opinie

4.5/5.0
17 opinii

5.0/5.0
18 opinii

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
62

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria prawna Lexa sp. z o.o. działa w Krakowie przy ul. Bohdana Zaleskiego 18/2. Została założona w 2010 r. Kancelaria specjalizuje się głównie w sprawach związanych z upadłością, także konsumencką. Kancelaria pomaga w ochronie majątku ruchomego i nieruchomego. Firma reprezentuje swoich klientów przed takimi instytucjami jak komornik, urząd skarbowy, zakład ubezpieczeń społecznych, czy bank. W związku z tym kancelaria zajmuje się także sprawami frankowiczów. Możliwe jest także oddłużanie klientów lub redukcja zobowiązań. Kancelaria pomaga klientom prywatnym także przy sprawach rozwodowych, głównie związanych ze sprawami majątkowymi. Firmy mogą uzyskać pomoc przy upadłości i innych problemach finansowych. Kancelaria doradza także jak wprowadzić oszczędności w zakładzie pracy oraz jak powinna przebiegać restrukturyzacja zatrudnienia.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
6 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom
7 Kancelaria Prawna Primus Wrocław

Opinie klientów

Google

Grzegorz Adamski

Profesjonalni i bardzo pomocni. Korzystałem z ich ochrony majątku podczas pewnych zawirowań komorniczych. Sprawa się na szczęście wyjaśniła, ale bez ich pomocy mogłoby być ciężko odzyskać niesłusznie zajęty majątek. Na szczęście nie było to nawet konieczne, komornik odszedł z kwitkiem.

Nov 8, 2019
Google

Hanka Cebulak

Bardzo Polecam kancelarię prawną Lexa. Pomogli mi podczas dość nieciekawej sprawy związanej z majątkiem firmy. Widać że pracują tutaj sami specjaliści polecam

Oct 26, 2019
Google

Kamila Jodła

Swietna kancelaria prawnicza zajmująca się ochroną majątku. Miałam okazję korzystać z jej pomocy także z ręką na sercu polecam.

Oct 23, 2019
Facebook

Iza Kopeć

Znakomita współpraca, rozprawa zakończyła się sukcesem, świetny kontakt z kancelarią, Kancelaria prawna z bardzo dużym doświadczeniem z dziedziny ochrony majątku.

Oct 17, 2019
Google

Julia Kucab

Z czystym sumieniem polecam. Kancelaria prawna lexa zajmowała się moją sprawą 3 misiące temu i w sumie dzięki nim udało mi się wygrać sprawę i uzykać należne mi pieniądze.

Oct 16, 2019
Google

Justyna K

Niezawodna kancelaria, która pomogła mi kiedy to byłam w sytuacji bez wyjścia. Profesjonalni prawnicy zajęli się moimi problemami jeszcze raz wielkie dzięki.

Oct 16, 2019
Facebook

Weronika Bolek

Znakomity kontakt, bez takiej pomocy na pewno, nie odzyskała bym swojego majątku, świetna robota, specjaliści na wysokim poziomie.

Oct 15, 2019
Facebook

Aleksandra Igla

Gdyby nie oni, nie wiem gdzie bym skończyła z dzieckiem, z całego serca wam dziękuje, oraz polecam was bardzo serdecznie, wszystko zakończyło się pomyślnie na 1 rozprawie .

Oct 14, 2019
Facebook

Pola Worek

Kancelaria Lexa nie pierwszy raz wyciągnęła mnie z tarapatów, zazwyczaj działały ugody, prowadzili jedną moja rozprawę która zakończyła się sukcesem.

Oct 10, 2019
Facebook

Maja Dom

Kancelaria Lexa bardzo mi pomogła, prowadzili moją sprawę rok temu. Wygraliśmy z satysfakcjonującym wynikiem

Oct 9, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?