26

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz

ul. Jasnogórska 45/2, 42-200 Częstochowa

6.1/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
12 opinii

5.0/5.0
5 opinii

5.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
20

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz mieści się w Częstochowie przy ulicy Jasnogórskiej 45/2 Kancelaria ma kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami rozwodowymi i rodzinnymi, jak np.: ustalenie prawa do opieki nad dzieckiem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z zakresu prawa cywilnego i spadkowego. Pokrzywdzeni mogą zgłosić się także przy sprawach karnych lub odszkodowawczych. Kancelaria obsługuje także firmy. Prowadzi negocjacje, a także prowadzi sprawy sądowe, także w e-sądzie. Adwokaci z kancelarii pomagają także przy sprawach związanych z prawem pracy, np.: emerytalno-rentowe.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
21 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
22 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
23 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław
24 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
25 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
27 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
28 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
29 Kancelaria Rev Wrocław
30 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia
31 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław

Opinie klientów

Google

Martyna Ujma

Oct 16, 2019
Google

Darek Woźniak

Polecam. Oceniam efekt końcowy. Wszystkie sprawy wygrane i zakończone sukcesem, współpraca i 100% zaangażowanie w sprawy. W razie potrzeby na pewno wrócę.

Aug 30, 2019
Google

Darek Woźniak

Polecam. Oceniam efekt końcowy. Wszystkie sprawy wygrane i zakończone sukcesem, współpraca i 100% zaangażowanie w sprawy. W razie potrzeby na pewno wrócę.

Aug 27, 2019
Google

Mirek Szmyła

Mogę polecić usługi pana Mecenasa Dobosz – to adwokat z Częstochowy i pomagał mi w kilku sprawach z zakresu prawa rodzinnego i gospodarczego. Rzetelny adwokat, sumienny, kontakt niemal w każdej formie, nawet po godzinach pracy. Zawsze przygotowany poświęcił mi dużo czasu na rozmowy i przygotowania do rozpraw. Wszystkie sprawy wygrane, a ceny bardzo rozsądne.

Feb 1, 2019
PanoramaFirm

Robert z Częstochowy

Zdecydowanie Polecam Adwokata Damiana Dobosz. Pełen profesjonalizm, rzetelność oraz wysoka jakość usług. Pełne zaangażowanie ! Dziękuję.

Dec 4, 2018
PanoramaFirm

Adam

Bardzo mi pan adwokat pomógł, bardzo dobry specjalista w sprawach rodzinnych i rozwodowych.

Sep 16, 2018
Google

Patryk Riedel

Świetny Adwokat zna się na swoim fachu, do tego bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek z ludzkim podejściem. Pomógł mi kiedy potrzebowałem pomocy w sprawie. POLECAM!

Sep 1, 2018
Google

Marek Kleta

Polecam.

Aug 1, 2018
Google

Marcin Kęska

Aug 1, 2018
Google

Jakub Barański

B.dużo zawdzięczam temu adwokatowi. Reprezentował mnie w kilku sprawach, również w innych miastach. 100% skuteczności. Bardzo obyty i ma doświadczenie, jednocześnie ludzki człowiek i wiem, że pomógł już wielu osobom w tym mieście. Zawsze przygotowany. Do tej pory korzystałem raczej z kancelarii, które zostały mentalnie w latach 90, teraz to nowa jakość.

Aug 1, 2018

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?