9

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting

ul. Wronia 45/175, 00-870 Warszawa

7.5/10.0 (ocena w rankingu)

3.8/5.0
27 opinii

5.0/5.0
12 opinii

4.2/5.0
6 opinii

Osoby polecające

82%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Wroniej 45/175. Firma specjalizuje się w obsłudze szkód osobowych, majątkowych, bancassurance, obsługą kredytów w tym również walutowych. Ma duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów indywidualnych oraz firm. Obsłużyła szkody dla największych zakładów ubezpieczeń w Polsce i Europie i kontrolowała procesy likwidacji szkód w ramach pracy na rzecz Komisji Nadzoru Finansowego. Zespół kancelarii składa się z prawników, radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich. Firma od wielu lat związana z rynkiem ubezpieczeniowym i bankowym.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
10 Votum Odszkodowania S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
14 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Tomasz Stępniak

02 grudnia 2021 r.
Google

Maciej Malkowski

02 grudnia 2021 r.
PanoramaFirm

Piotr Romańczuk

Super współpraca. Serdecznie polecam

16 lutego 2021 r.
Google

Piotr Romańczuk

16 lutego 2021 r.
Google

Martyna M

20 stycznia 2021 r.
Google

_way2freedom _

21 września 2020 r.
Google

Jacek Biskup

10 lipca 2020 r.
Google

Bartek Radziszewski

Uczciwi prawnicy, zaangazowani w sprawę. Wszystkim zajęli się bardzo szybko i sprawnie poprowadzili całą sprawę. Wywalczyli bardzo ładne pieniążki. Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług i z kontaktu. Wszystkie informacje dostawałem od razu na swoim koncie w systemie i na maila. Wiedziałem co i jak robią i byłem pod wrażeniem jak męczyli ubezpieczyciela żeby w terminie odpowiada na pisma. Wynagrodzenie jakie biorą jest uczciwe, na fakturę. Na pewno będę polecał dalej te kancelarię, bo warto, za to jak się postarali i dobrze mnie potraktowali. Radziszewski

03 lutego 2020 r.
Google

Anna Osmowicz

Serdecznie polecam Kancelarię Claim&Insurance za to, że pomogli mi w bardzo trudnej sprawie, po tragicznym zdarzeniu jakie nam się przydarzyło. To jedna z nielicznych kancelarii, która postępuje etycznie i profesjonalnie. Kilka dni po tragedii, masowo zjawiali się u nas przedstawiciele różnych firm odszkodowawczych, jednakże nie daliśmy się namówić w momencie dla nas bardzo emocjonalnym. Odczekaliśmy kilka tygodni i sami zaczęliśmy szukać pomocy prawnej, gdyż okoliczności towarzyszące wypadkowi były skomplikowane i naprawdę potrzebowaliśmy dobrego prawnika. Szczęśliwie koleżanka w pracy, poleciła mi Kancelarię Claim i skontaktowałam się z nimi. Podczas rozmowy otrzymałam bardzo dokładne informacje, jak będzie przebiegać całe postępowanie i jakie są warunki współpracy. Przekazałam dokumenty, które miałam i na tym moja rola zakończyła się. Kancelaria wszystkim się zajęła. Pierwsze pieniążki przyszło po pół roku a resztę dostałam po sądowej batalii 1,5 roku później. Przed pierwszym odszkodowaniem mieliśmy problemy finansowe i Kancelaria udzieliła nam pożyczki, za co jestem bardzo wdzięczna. Między innym, tym obszernym wpisem chciałabym podziękować za profesjonalną pomoc prawniczą oraz ludzkie, empatyczne oblicze prawników. Bardzo dziękuję i polecam.

05 grudnia 2019 r.
Google

Katarzyna Tarcaha

Umowa podpisana 2 lata temu. Pieniądze nie małe wzięte. W sprawie nic się nie wydarzyło oprócz jednej rozprawy która nic nie wniosła do sprawy była to sprawa na zasadzie musi się odbyć żeby pójść dalej. Tylko, ze dalej nic nie poszło. Ciągły brak informacji, nowi pracownicy. Nowe pełnomocnictwa trzeba dostarczać, choć nie wiem po co bo za kadencji danej osoby nic się nie dzieje. Na prośbę moją o dostarczeniu raportu co zostało dokonane w przeciągu tych dwóch lat Pan Ryba odpisuje, ze jest na urlopie. Nie pierwszy raz zreszta. Obietnice, ze już zaraz coś się wydarzy, ze mamy mocne argumenty to standard. Jest to strata pieniędzy. Nie wiem jak można tak oszukiwać ludzi. Przestrzegam przed współpraca. Ta sprawa mnie już zmęczyła psychicznie. Brak kontaktu to już powinien być sygnał, ze jest coś nie w porządku. Reprezentanci prawa - brak słów.

14 listopada 2019 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?