17

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting

ul. Wronia 45/175, 00-870 Warszawa

7.0/10.0 (ocena w rankingu)

3.6/5.0
24 opinie

5.0/5.0
17 opinii

4.0/5.0
5 opinii

Osoby polecające

80%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
9

Opis działalności

Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Wroniej 45/175. Firma specjalizuje się w obsłudze szkód osobowych, majątkowych, bancassurance, obsługą kredytów w tym również walutowych. Ma duże doświadczenie w reprezentowaniu klientów indywidualnych oraz firm. Obsłużyła szkody dla największych zakładów ubezpieczeń w Polsce i Europie i kontrolowała procesy likwidacji szkód w ramach pracy na rzecz Komisji Nadzoru Finansowego. Zespół kancelarii składa się z prawników, radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich. Firma od wielu lat związana z rynkiem ubezpieczeniowym i bankowym.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
12 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice
13 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
15 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa
16 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław
17 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
19 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
20 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
21 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław

Opinie klientów

Google

Karol Zieliński

Absolutnie nie polecam. Pan Przemysław zamówił w naszej firmie stronę internetową. Pan, który jest prawnikiem za nic ma umowę łamiąc ją od samego początku. Wykonaliśmy w terminie projekt graficzny, który w ciągu 5 dni powinien być akceptowany. Miesiącami nikt się do nas nie odzywał. Nagle Pan Przemysław zaczął żądać natychmiastowego skończenia strony internetowej (na co czas był kilka miesięcy temu). Strona oczywiście jest już zrobiona. Pan Przemysław teraz straszy sądami i opiniuje w Internecie negatywnymi opiniami. Też w takim razie wystawiam jedną gwiazdkę.

Feb 12, 2020
Google

Bartek Radziszewski

Radziszewski

Feb 3, 2020
Google

Anna Osmowicz

Serdecznie polecam Kancelarię Claim&Insurance za to, że pomogli mi w bardzo trudnej sprawie, po tragicznym zdarzeniu jakie nam się przydarzyło. To jedna z nielicznych kancelarii, która postępuje etycznie i profesjonalnie. Kilka dni po tragedii, masowo zjawiali się u nas przedstawiciele różnych firm odszkodowawczych, jednakże nie daliśmy się namówić w momencie dla nas bardzo emocjonalnym. Odczekaliśmy kilka tygodni i sami zaczęliśmy szukać pomocy prawnej, gdyż okoliczności towarzyszące wypadkowi były skomplikowane i naprawdę potrzebowaliśmy dobrego prawnika. Szczęśliwie koleżanka w pracy, poleciła mi Kancelarię Claim i skontaktowałam się z nimi. Podczas rozmowy otrzymałam bardzo dokładne informacje, jak będzie przebiegać całe postępowanie i jakie są warunki współpracy. Przekazałam dokumenty, które miałam i na tym moja rola zakończyła się. Kancelaria wszystkim się zajęła. Pierwsze pieniążki przyszło po pół roku a resztę dostałam po sądowej batalii 1,5 roku później. Przed pierwszym odszkodowaniem mieliśmy problemy finansowe i Kancelaria udzieliła nam pożyczki, za co jestem bardzo wdzięczna. Między innym, tym obszernym wpisem chciałabym podziękować za profesjonalną pomoc prawniczą oraz ludzkie, empatyczne oblicze prawników. Bardzo dziękuję i polecam.

Dec 6, 2019
Google

Katarzyna Tarcaha

Umowa podpisana 2 lata temu. Pieniądze nie małe wzięte. W sprawie nic się nie wydarzyło oprócz jednej rozprawy która nic nie wniosła do sprawy była to sprawa na zasadzie musi się odbyć żeby pójść dalej. Tylko, ze dalej nic nie poszło. Ciągły brak informacji, nowi pracownicy. Nowe pełnomocnictwa trzeba dostarczać, choć nie wiem po co bo za kadencji danej osoby nic się nie dzieje. Na prośbę moją o dostarczeniu raportu co zostało dokonane w przeciągu tych dwóch lat Pan Ryba odpisuje, ze jest na urlopie. Nie pierwszy raz zreszta. Obietnice, ze już zaraz coś się wydarzy, ze mamy mocne argumenty to standard. Jest to strata pieniędzy. Nie wiem jak można tak oszukiwać ludzi. Przestrzegam przed współpraca. Ta sprawa mnie już zmęczyła psychicznie. Brak kontaktu to już powinien być sygnał, ze jest coś nie w porządku. Reprezentanci prawa - brak słów.

Nov 14, 2019
PanoramaFirm

Tomasz Radzikowski

Świetna współpraca oraz kontakt bardzo szybko odzyskane odszkodowanie.

Nov 5, 2019
Google

Anna Foltyn

Kontakt z wami to katastrofa, dokumenty wysłane pół roku temu, kilka maili i dziesiątki telefonów i nic. Omijajcie z daleka to firma krzak!

Oct 23, 2019
Google

Darek Michalik

Mogę z czystym sumieniem polecić kancelarię Claim & Insurance a wszczególności pana Przemysława. Wywalczył odszkodowanie ponad dwukrotnie wyższe niż proponował ubezpieczyciel. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej napewno tu wrócę.

Sep 15, 2019
Google

Darek Michalik

Mogę z czystym sumieniem polecić kancelarię Claim & Insurance a wszczególności pana Przemysława. Wywalczył odszkodowanie ponad dwukrotnie wyższe niż proponował ubezpieczyciel. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej napewno tu wrócę.

Sep 10, 2019
Facebook

Darek Mam

Mogę z czystym sumieniem polecić kancelarię Claim & Insurance a wszczególności pana Przemysława. Wywalczył odszkodowanie ponad dwukrotnie wyższe niż proponował ubezpieczyciel. Jeśli będę potrzebował pomocy prawnej napewno tu wrócę.

Sep 10, 2019
PanoramaFirm

Łukasz Madej

Dziękuje za wygraną sprawę błędy medycznego. Bardzo dobra wiedza osoby prowadzącej moja sprawę .

Sep 10, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?