5

Kancelaria Odszkodowawcza

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

8.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
62 opinie

5.0/5.0
17 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
77

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Kancelaria Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku, ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 11/8. Kancelaria wynegocjowała na drodze ugody rekordowe zadośćuczynienia i odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych. W ciągu 7 lat udzieliła ponad 60.000 bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców kilkunastu podwarszawskich gmin, biorąc udział w programie “Prawnik Pierwszego Kontaktu”. Firma specjalizuje się w kredytach bankowych, prawie handlowym, budowlanym, rodzinnym i spadkowym.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
6 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom
7 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
8 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok
9 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław

Opinie klientów

Google

Maciej Deea

Nov 8, 2019
Facebook

Maciej Frąckowiak

Polecam w 100%,korzystam z usług Kancelarii juz wiele lat i dosłownie nigdy mnie nie zawiedli, bardzo duża kultura osobista, profesjonalizm i przede wszystkim doprowadzenie spraw do samego końca bez problemów ,można odczuć spokój i że jest się w dobrych rękach,.Zdecydowanie POLECAM!

Oct 26, 2019
Google

Katarzyna Tyszkiewicz

Korzystałam z pomocy mec. Marcina Wojcińskiego. Moja sprawa została poprowadzona bardzo fachowo i rzetelnie. Mec. Wojciński wykazał się ogromną wiedzą, sumiennością i bardzo indywidualnym podejściem do prowadzonej sprawy. Polecam !

Oct 22, 2019
Facebook

Paulina Kiliańczyk

Polecam!!! Kancelaria godna polecenia. Osoby kompetentne, rzetelne, sumienne, empatyczne ale przede wszystkim skuteczne. Pełen profesjonalizm. Mecenas Marcin Wojciński przede wszystkim.... Na rozprawach walczy do końca z oczekiwanym skutkiem. Pozdrawiam

Oct 16, 2019
Google

skibi skibi

Do mec. Wojcińskiego trafiłem z polecenia partnera biznesowego. W trudnej sprawie, dzięki jego determinacji, a przede wszystkim dogłębnej znajomości prawnych niuansów, udało nam się uzyskać bardzo zadowalający rezulatat. Szczerze polecam usługi zespołu tej kancelarii.

Oct 15, 2019
Google

Luk R

Zdecydowanie rekomenduję korzystanie z usług Kancelarii. Szczególnie dziękuję mecenasowi Konradowi Korzybskiemu za pomoc i wsparcie w mojej sprawie. Zaangażowanie, skuteczność i kultura osobista - polecam!

Oct 12, 2019
Google

Iwona Kowalczyk

Kontakt do mec. Wojcińskiego otrzymałam z polecenia. Moja sprawa została poprowadzona profesjonalnie. Jestem mu wdzięczna za determinację, popartą bardzo dużym doświadczeniem i indywidualne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam tę Kancelarię Prawną!

Oct 12, 2019
Google

Pi Go

Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm, podejście do klienta idealne, chciałbym takich ludzi spotkać na swojej drodze od sklepu spożywczego po urzędy różne.Super robota, szacun i do następnego razu.

Oct 12, 2019
Facebook

Iwona Kowalczyk

Profesjonalne podejście do klienta. Sprawy prowadzone ze 100% zaangażowaniem. Polecam mec. Wojcińskiego!

Oct 10, 2019
Facebook

Lukasz Rdz

Zdecydowanie rekomenduję korzystanie z usług Kancelarii. Szczególnie dziękuję mecenasowi Konradowi Korzybskiemu za pomoc i wsparcie w mojej sprawie. Zaangażowanie, skuteczność i kultura osobista - polecam!

Oct 10, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?