10

Kancelaria Odszkodowawcza

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

6.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
22 opinie

5.0/5.0
8 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
29

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku, ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 11/8. Kancelaria wynegocjowała na drodze ugody rekordowe zadośćuczynienia i odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych. W ciągu 7 lat udzieliła ponad 60.000 bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców kilkunastu podwarszawskich gmin, biorąc udział w programie “Prawnik Pierwszego Kontaktu”. Firma specjalizuje się w kredytach bankowych, prawie handlowym, budowlanym, rodzinnym i spadkowym.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
5 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
7 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
8 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
9 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
10 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
11 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław
12 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
13 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
14 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice
15 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa

Opinie klientów

Google

James

May 18, 2019
Google

Igor Siudek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią. Szczególnie polecam usługi mecenasa Marcina Wojcińskiego, którego sumienna, rzetelna i profesjonalna pomoc umożliwiła mi sfinalizowanie ważnej i intratnej dla mnie umowy.

May 18, 2019
Google

Maciej Kozłowski

Profesjonalizm w każdym calu.

May 18, 2019
Google

Marek Obrępalski

Polecam serdecznie Pana Konrada. Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Sprawa została załatwiona sprawnie, a działania Pana Konrada okazały się na tyle skuteczne, że sąd stanął po mojej stronie. Pomoc Pana Konrada okazała się nieoceniona, potrafi doprowadzić sprawę do końca, a przy tym wykazuje się pełnym profesjonalizmem.

May 18, 2019
Google

kamil zaroda

Polecam Kancelaria SuperPani Maria Kozłowska najlepsza profesjonalista w każdym słowa tego znaczeniuDzięki Pani Marii mogę zacząć życie od nowaDziękuję za wszystkoSą Najlepsipozdrawiam

May 18, 2019
Google

Natalia Komorniczak

Bez wahania, szczerze polecam usługi prawne Pana Macieja Dujki . Pan Mecenas z profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem przeprowadził mnie przez skomplikowaną procedurę działu spadku. Wdzięczna jestem za sprawne i pomyślne rozwiązanie mojego problemu. Polecam serdecznie

May 18, 2019
Google

Katarzyna Kurek

Mecenas Wojciński to profesjonalista w każdym calu. Pomógł mi zakończyć bardzo trudną sprawę, przez co zdecydowałam się powierzyć mu kolejne. Jestem niezmiernie zadowolona z dotychczasowej współpracy i z czystym sumieniem polecam każdemu Pana Mecenasa Wojcińskiego.

May 18, 2019
Google

C M

Polecam i raz jeszcze dziękuję

Apr 18, 2019
Google

Anna Kwaśnik

Profesjonalizm w 100%. Bardzo polecam kancelarię. Najlepsi specjaliści. Mecenas Wójciński to najwyższej klasy profesjonalista.

Apr 18, 2019
Google

Grażyna Sulewska

Polecam kancelarię w 100%. Pani Kozłowska rzetelna i bardzo pomocna. Pełen profesjonalizm

Apr 18, 2019

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.