1

Zwycięzca rankingu

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
368 opinii

4.9/5.0
47 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

99%

Opinie pozytywne

like
410

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Radców Prawnych Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku. Kancelaria specjalizuje się w sprawach dot. umów kredytów indeksowanych i denominowanych. Sprawami frankowymi zespół kancelarii zajmuje się od końca 2016 roku. Z informacji podanych na stronie kancelarii wynika, że z pomocy kancelarii skorzystało już 1400 frankowiczów. Siedziba kancelarii znajduje się przy ul. Elektoralnej w Warszawie.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
2 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

rafał jachacy

Witam. Rok temu zgłosiliśmy się do Kancelarii w sprawie unieważnienia kredytu frankowego. Naszą sprawą zajął się mecenas Konrad Korzybski. Jesteśmy już po ogłoszeniu wyroku w pierwszej instancji, oczywiście korzystnego dla nas. Zostaliśmy bardzo dobrze zaopiekowani przez mecenasa i nadal jesteśmy pod jego opieką prawną, aż do całkowitego zakończenia sprawy. Z czystym sercem, możemy polecić usługi Kancelarii, w szczególności radcy prawnego Konrada Korzybskiego. Dziękujemy.

03 października 2023 r.
Google

B. M.

Jak najbardziej polecamy Kancelarię. Współpracujemy z p. Miłoszem Filip w kwestii kredytu frankowego. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie, bardzo dobry kontakt oraz wszystko według ustaleń. Na koncie już mały sukces - wstrzymanie płatności rat na rzecz banku i to w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia współpracy. Wszelkie wątpliwości rozwiązywane na bieżąco i jeszcze raz podkreślamy - BARDZO DOBRY KONTAKT z p. Miłoszem, co dziś nie jest takie oczywiste. Podsumowując - Kancelaria godna polecenia!

01 października 2023 r.
Google

Jola Zgórzyńska

Serdecznie polecam. Jesteśmy na początku współpracy a już mamy pierwszy sukces. Kancelaria działa bardzo sprawnie, bardzo szybko i profesjonalnie zajęła się naszą sprawą.

01 października 2023 r.
Google

Pawel Rek

Wyrok w pierwszej instancji wygrany dzięki wsparciu Kancelarii Korzybski Wojciński Kozłowska, którą reprezentował Pan Mecenas Macieja Dujka. Pan Mecenas Dujka jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach dotyczących umów frankowych. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy!

28 września 2023 r.
Google

Tomasz Bednarek

Zdecydowanie polecam kancelarię wszystkim, którzy jeszcze się wahają czy zawalczyć o swoje prawa w przypadku kredytu frankowego. Moją sprawę prowadzi mecenas Miłosz Filip-profesjonalista w każdym calu. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie zawiłości prawniczego języka a dodatkowo czyni to z niezwykłą kulturą osobistą. To oczywiście rzeczy ważne, choć drugoplanowe. Najważniejsze, ze mecenas potrafi właściwie ocenić sytuację, przygotować wszelkie dokumenty i przeprowadzić postępowanie bez obiecywania gruszek na wierzbie tak, że oto mamy pierwszy mały sukces. Sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu w postaci wstrzymania obowiązku spłaty rat kredytu na czas trwania procesu. Oznacza to, że nie muszę dalej nadpłacać użyczonej kwoty, no i może to pozytywnie rokować w całej sprawie.

27 września 2023 r.
Google

dorota kiełtucka

Jestem bardzo zadowolona z obsługi kancelarii, moją sprawę prowadzi mecenas Wojciński, który od początku wzbudził moje zaufanie wyjaśniając mi wszystkie kwestie i wątpliwości. Pan mecenas jest dostępny i szybko reaguje na moje wiadomości. Dodatkowo dotrzymuje słowa i terminów. Serdecznie polecam.

25 września 2023 r.
Google

Diana Marciniak

Skontaktowałam się z Kancelarią Prawną „Korzybski Wojciński Kozłowska sp.j.” a konkretnie z Panem Mecenasem Marcinem Wójcińskim w sprawie nieważności umowy kredytu we franku szwajcarskim. Już od pierwszego spotkania czułam jego pełen profesjonalizm, a każdy kontakt był merytoryczną rozmową popartą dalszymi etapami i planami. Postawa Pana Prawnika pokazała, że ​​ma kontrolę. I w ten sposób wygraliśmy naszą pierwszą rozprawę! Dziękuję za dotychczasową współpracę! Polecam każdemu! ! !

25 września 2023 r.
Google

Grzegorz Hermanowicz

Z czystym sumieniem polecamy usługi Kancelarii Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska sp. j. W naszym przypadku decyzja o wyborze odpowiedniej Kancelarii, która zajmie się sprawą kredytu frankowego, trwała dość długo, dopóki nie trafiliśmy do Pana mec. Korzybskiego. Od początku czuć, że to odpowiednie miejsce, gdzie zajmą się Państwem wykwalifikowani specjaliści. Już sama darmowa weryfikacja Państwa umowy kredytowej to poziom wyżej od konkurencji - widać, że Ktoś pochyla się indywidualnie nad Państwa sprawą a nie korzysta z gotowych szablonów. Po dość krótkiej współpracy otrzymaliśmy (na chwilę obecną - nieprawomocną) decyzję sądu o wstrzymaniu płatności rat kredytowych, co daje nam nadzieję na dalszy pozytywny wynik sprawy. Komunikacja z Kancelarią przebiega prawidłowo.

20 września 2023 r.
Google

Barbara Miś

Cenię sobie dotychczasowe doświadczenie z Kancelarią Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska Sp. j. Moje początkowe obawy, wątpliwości spotkały się dużym zrozumieniem. Z okazanymi cierpliwością i szacunkiem mec. Marcin Wojciński przeprowadził mnie przez możliwe scenariusze procesu. Każdy krok/ działanie są szczegółowo omawiane. Każde pytanie odnajduje odpowiedź, zaś Pan mecenas - czas dla mnie. dziękuję za dotychczas

19 września 2023 r.
Google

anetka

Jestem bardzo zadowolona z obsługi kancelarii, moją sprawę prowadzi mecenas Wojciński, który od początku wzbudził moje zaufanie wyjaśniając mi wszystkie kwestie i wątpliwości. Cały czas zresztą Pan mecenas jest dostępny i szybko reaguje na moje wiadomości. Dodatkowo dotrzymuje słowa i terminów. Dla mnie to jest bardzo ważne! Polecam tę kancelarię z czystym sumieniem. Serdeczne pozdrowienia także dla Pani Magdaleny z sekretariatu :) Aneta Wolszczak

19 września 2023 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?