2

Kancelaria Odszkodowawcza

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

9.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
185 opinii

4.9/5.0
40 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
220

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku, ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 11/8. Kancelaria wynegocjowała na drodze ugody rekordowe zadośćuczynienia i odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych. W ciągu 7 lat udzieliła ponad 60.000 bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców kilkunastu podwarszawskich gmin, biorąc udział w programie “Prawnik Pierwszego Kontaktu”. Firma specjalizuje się w kredytach bankowych, prawie handlowym, budowlanym, rodzinnym i spadkowym.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
2 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Dariusz Baran

Mając na stole kilka wstępnych opinii i ofert różnych kancelarii, o wyborze zadecydowała merytoryczna i kompleksowa opinia, doskonałe podejście do Klienta i rzeczowe wyjaśnienie wszelkiech wątpliwości ze strony Pana mecenasa Konrada Korzybskiego, który prowadzi naszą sprawę. W trybie błyskawicznym został zgłoszony pozew, równie szybko otrzymaliśmy postanowienie sądu o ustanowieniu zabezpieczenie roszczenia w postaci zawieszenia płatności rat kredytu do dnia prawomocnego zakończenia postępowania. Na podstawie dotychczasowej współpracy jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania w naszą sprawę.

16 sierpnia 2022 r.
Google

przemko ck

Można się dogadać. Miła pani przy telefonie ;)

12 sierpnia 2022 r.
Google

Robert Hadryś

Pełen profesjonalizm. Marzec 2022 pierwszy kontakt z p. Miłoszem Filip. Na zaświadczenie z PKO BP czekaliśmy ponad 2 m-ce, pomogła interwencja Kancelarii, pozew czerwiec, zawieszenie spłaty kredytu na ten moment (postanowienie sądu początek sierpnia) Dobry kontakt. Polecamy.

12 sierpnia 2022 r.
Google

Jacek Tyborowski

Profesjonalna kancelaria. Mecenas Korzybski dokładnie nam wyjaśnił przebieg procesu i już po miesiącu mamy pierwsze efekty. Polecam!

10 sierpnia 2022 r.
Google

Arkadiusz Wasiak

Z czystym sumieniem mogę wraz żoną polecić Kancelarię Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska, od marca tego roku współpracuję z kancelarią w związku z moim kredytem frankowym zaciągniętym w Banku PKO BP. Sprawą zajmuję się mecenas Miłosz Filip, który bardzo fachowo i rzetelnie zajmuje się naszą sprawą, zawsze chętnie odpowiada na nasze pytania zarówno telefoniczne jak i mailowe. Mamy już pierwszy sukces, w lipcu Sąd wydał postanowienie , z którego wynika że umowa kredytu mieszkaniowego jest nieważna i wstrzymał obowiązek spłacania rat kredytu. Teraz czekamy na pierwszą sprawę i widzimy, że jest szansa na pełen sukces.

08 sierpnia 2022 r.
Google

Romuald Strąkowski

Polecam Kancelarię Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska, która prowadzi naszą sprawę kredytu frankowego. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ķlienta, atrakcyjne stawki jak na warszawskie warunki. Pierwsza rozprawa za nami, roztrzygnięta na naszą korzyść. Jesteśmy spokojni o dalsze losy sprawy.

04 sierpnia 2022 r.
Google

Elżbieta Rydecka-Piech

Polecam. Bardzo dobry i szybki kontakt z Kancelarią.

31 lipca 2022 r.
Google

Krzysztof Koakowski

Witam, Do Kancelarii Korzybski Wojciński Kozłowska trafiłem z polecenia kolegi. Od samego początku dało się wyczuć profesjonalizm i zaangażowanie w moją sprawę. Przygotowany przez mecenasa Korzybskiego pozew już na pierwszej sprawie przyniósł zamierzony cel. Bardzo dobry kontakt z kancelarią i samym mecenasem zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

29 lipca 2022 r.
Google

Adam Gajewski

Zabezpieczenie roszczenia w krótkim terminie od złożenia pozwu. Pan mec. Miłosz Filip, merytoryczna i szybka odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania. Pierwszy sukces już mamy, czekamy na kolejne ;-) Dziękujemy Bardzo za pomoc i oczywiście Polecamy kancelarię!

29 lipca 2022 r.
Google

rafal rokowski

Wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Wczoraj moja umowa CHF została unieważniona w pierwszej instancji. Dziękuję Mecenasowi Korzybskiemu oraz całej Kancelarii.

22 lipca 2022 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?