2

Kancelaria Odszkodowawcza

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

9.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
111 opinii

5.0/5.0
31 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
138

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku, ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 11/8. Kancelaria wynegocjowała na drodze ugody rekordowe zadośćuczynienia i odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych. W ciągu 7 lat udzieliła ponad 60.000 bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców kilkunastu podwarszawskich gmin, biorąc udział w programie “Prawnik Pierwszego Kontaktu”. Firma specjalizuje się w kredytach bankowych, prawie handlowym, budowlanym, rodzinnym i spadkowym.

Kancelaria Siedziba
1 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
2 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
3 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
4 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Jacek Czerski

Chcielibyśmy polecić działalność Kancelarii, a w szczególności Pana Radcy Miłosza Filipa, który prowadzi naszą sprawę dotyczącą kredytu frankowego. Właśnie otrzymaliśmy informację o pierwszym sukcesie dotyczącym wstrzymania obowiązku spłat rat wynikających z umowy kredytu na czas trwania procesu.. Pan mecenas zawsze rzetelnie odpowiada na wszystkie zapytania i wątpliwości. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i serdecznie polecamy Kancelarie Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska.

Nov 28, 2021
Google

Ela Maczynska

Kancelaria Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska prowadzi sprawę naszego kredytu frankowego. Pełnomocnikiem jest mecenas Marcin Wojciński, który profesjonalnie i rzeczowo przedstawił nam ofertę kancelarii, jak również cierpliwie i sukcesywnie wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Doceniamy zaangażowanie i rzetelność Pana mecenasa oraz jego bardzo dobry kontakt z klientem. W ciągu dwóch tygodni od złożenia pozwu otrzymaliśmy postanowienie Sądu o zabezpieczeniu roszczenia. Ten pierwszy sukces w zmaganiach z sądem pozwala być ostrożnym optymistą. Współpraca z Panem mecenasem Marcinem Wojcińskim daje poczucie bezpieczeństwa i utwierdza w przekonaniu, że podjęliśmy współpracę z właściwą kancelarią, którą szczerze polecamy.

Nov 21, 2021
Google

Marcin Rusak

Polecam każdemu - profesjonalne podejście - właściwi ludzie na właściwym miejscu.

Nov 18, 2021
Google

Lacný Kontajner

Dzień dobry, chciałabym polecić działalność Kancelarii, po około 2 tygodniach od złożenia pozwu uzyskałam od Pana Radcy Miłosza Filipa (który prowadzi moją sprawę ) pozytywną informację o pierwszym sukcesie dotyczącym wstrzymania obowiązku spłat rat wynikających z umowy kredytu na czas trwania procesu. Komunikacja z Panem Radcą jest bardzo sprawna, zawsze rzetelnie odpowiada na wszystkie zapytania i wątpliwości. Polecam

Nov 18, 2021
Google

Piotr Cieślakowski

Współpracuję z Kancelarią Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska Sp. j. w sprawie kredytu frankowego. Bardzo dobrze oceniam wartość merytoryczną współpracy. Jestem przekonany, że sprawę powierzyłem profesjonalistom. Pan Mecenas Konrad Korzybski ujął nas zaangażowaniem, znajomością problematyki oraz dobrym przeglądem prawnym. Polecam.

Nov 18, 2021
Google

Andrzej

Rozpocząłem współpracę z mec. Miłoszem Filipem. Jestem zadowolony z szybkości przygotowania i złożenia pozwu a także z szybkiego uzyskania zabezpieczenia roszczenia w Sądzie.

Nov 17, 2021
Facebook

Bozena Janicka

Polecam Pana Marcina Wojcinskigo, jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Marcinem, Radca Prawny godny polecenia. Pełen profesjonalizm, Osoba Pana Wojcińskiego to rzetelność , sumienność oraz bardzo dobra skuteczność co daje mi wiarę w powodzenie mojej sprawy. Doceniam zaangażowanie i rzetelność Pana Mecenasa oraz bardzo dobry kontakt, jestem na bieżąco informowana o wszystkim co dotyczy mojej sprawy w sposób jasny i czytelny. Szczerze polecam tę Kancelarię i osobę Pana Marcina Wojcińskiego.

Nov 11, 2021
Google

Edyta Bacław

Mec. Konrad Korzybski oraz mec. Miłosz Filip prowadzili moją sprawę w zakresie ochrony praw autorskich. Sprawa zakończyła się ugodą przedsądową. Kontakt, współpraca oraz samo prowadzenie sprawy było w pełni profesjonalne. Polecam.

Nov 9, 2021
Google

Maciek B

Polecam Kancelarię do poprowadzenia "sprawy frankowej". Naszym radcą jest Pan Maciej Dujka, który jest bardzo rzeczowy i sprawnie prowadzi nas przez zawiłości sytuacji prawnej. Dobry kontakt oraz elastyczność to kolejne powody, dla których bez wahania rekomenduję Kancelarię oraz w szczególności Pana Macieja.

Nov 9, 2021
Google

Edyta Kotwica

Kancelaria prowadzi moją sprawę dotyczącą kredytu frankowego. Pełnomocnikiem jest Mec Miłosz Filip i już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że dokonałam najlepszego wyboru spośród wielu innych kancelarii zajmujących się tym tematem. Doceniam zaangażowanie i rzetelność Pana Mecenasa oraz bardzo dobry kontakt, jestem na bieżąco o wszystkim informowana w sposób jasny i czytelny, co dla laika, jakim jestem w tych sprawach jest bardzo ważne. Kilka dni temu otrzymałam postanowienie z Sądu dotyczące wstrzymania płatności rat kredytu. Mam nadzieję, że jest to kolejny krok do sukcesu. Pan Miłosz Filip zdecydowanie zna się na tym co robi, nie odpuszcza i kieruje się dobrem klienta. Z czystym sumieniem polecam tą kancelarię.

Nov 7, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?