2

Kancelaria Odszkodowawcza

Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych

ul. Elektoralna 11/8, 00-137 Warszawa

9.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
148 opinii

4.8/5.0
31 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
174

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Korzybski, Wojciński, Kozłowska została założona w 2012 roku, ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Elektoralnej 11/8. Kancelaria wynegocjowała na drodze ugody rekordowe zadośćuczynienia i odszkodowania z tytułu wypadków komunikacyjnych. W ciągu 7 lat udzieliła ponad 60.000 bezpłatnych porad prawnych dla mieszkańców kilkunastu podwarszawskich gmin, biorąc udział w programie “Prawnik Pierwszego Kontaktu”. Firma specjalizuje się w kredytach bankowych, prawie handlowym, budowlanym, rodzinnym i spadkowym.

Kancelaria Siedziba
1 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
2 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Agata Bierzynska

Gorąco polecamy Kancelarię Korzybski Wójciński Kozłowska. Pan Mecenas Korzybski reprezentuje nas w sprawie "frankowej" przeciwko bankowi BPH, już w tej chwili wygranej w pierwszej instancji. Współpraca z Panem Mecenasem, tak jak z każdym innym pracownikiem Kancelarii jest czystą przyjemnością. Kancelaria dostarczyła nam przejrzystą analizę sprawy i projekcję na przyszłość jeszcze przed zawarciem umowy. W trakcie toczącego się postępowania, byliśmy informowani na bieżąco o postępach sprawy wraz z przedstawieniem wszystkich możliwych opcji na poszczególnych etapach. Czuliśmy się dobrze poinformowani i "zaopiekowani". Reasumując, Kancelaria jest niezwykle profesjonalna, przez co godna polecenia.

16 maja 2022 r.
Google

Marzena Cichon

Szanowni Państwo, jestem kolejną szczęśliwą klientką Kancelarii Radców Prawnych Kobrzyński Wojciński Kozłowska Sp.j. Moją sprawą zajmuje się Mecenas Marcin Wojciński wraz z mecenasem Maciejem Dujką. Już na pierwszym spotkaniu mecenas Wojciński udzielił mi wyczerpujących informacji dot. mojej umowy kredytu hipotecznego (dawny Polbank, obecnie Raiffeisen) przedstawiając to językiem zrozumiałym nam zwykłym ludziom, nie znającym się na fachowych pojęciach prawno-finansowych. Przekonał mnie również, że mimo iż sprzedałam mieszkanie (przystąpiłam do programu dobrowolnej odsprzedaży nieruchomości, którą prowadził w tamtym czasie bank jednak nadal płaciłam kredyt) mam prawo walczyć o unieważnienie umowy kredytowej a co za tym idzie zwrot nadpłaconych rat. Pan Mecenas przedstawił mi również ofertę Kancelarii i proszę mi wierzyć, każdy znajdzie w tej ofercie propozycję dla siebie, która pozwoli mu na współpracę z Kancelarią i walkę o uwolnienie się z nieważnej umowy z bankiem, nie naruszając przy tym swoich i tak nadwyrężonych budżetów. Ta Kancelaria jest dla Każdego z nas! Jestem już po pierwsze sprawie, którą wraz z Mecenasem Maciejem Dujką wygraliśmy! To dopiero pierwsza instancja ale jesteśmy dobrej myśli. Muszę tu dodać, że mecenas Maciej Dujka, który przygotowywał mnie do pierwszej sprawy jestem człowiekiem niezwykle cierpliwym, z ogromną wiedzą i praktyką, potrafiącym wyczerpująco odpowiadać na moje pytania czy wątpliwości. Dziękuję ogromnie Obu Panom – Mecenasowi Marcinowi Wojcińskiemu i Mecenasowi Maciejowi Dujce. Jestem w dobrych rękach i czekam na kolejną sprawę ze spokojem.

11 maja 2022 r.
Google

Maciek Dybacki

Pełen profesjonalizm, zawsze świetnie przygotowany Radca Prawny, a sprawa ostatecznie wygrana :) Bardzo polecam

06 maja 2022 r.
Facebook

Monika Lasoń

Polecam kancelarie. Trafiłam tu w sprawie kredytu we frankach. Profesjonalne podejście i rzetelność Pana Mecenasa Miłosza Filipa sprawiło, że wiem, iż trafiłam w dobre miejsce. Podjęłam decyzję o złożeniu pozwu po szczegółowym wyjaśnieniu moich wątpliwości.

28 kwietnia 2022 r.
Google

Mariusz Zeet

Polecam Kancelarię Radców Prawnych Korzybski Wójciński Kozłowska. Moja umowa z mbank już unieważniona w pierwszej instancji.

28 kwietnia 2022 r.
Google

Mariusz S.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Kancelarię Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska, a w szczególności Pana Marcina Wojcińskiego, który prowadził naszą wygraną sprawę przeciwko Bankowi. Pan Marcin wykazał się pełnym profesjonalizmem w zakresie prowadzonej sprawy. Dodatkowo, zostaliśmy uświadomieni jak bardzo prawnie wadliwą była umowa kredytowa zawarta z Bankiem..

25 kwietnia 2022 r.
Facebook

Tomasz Kuczborski

Bardzo polecam. Bardzo dobre podejście do klienta, fachowa i kompetentna obsługa.

20 kwietnia 2022 r.
Google

Domo

Polecam Kancelarię Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska, która prowadzi moją sprawę kredytu frankowego. Współpracuje z Panem Mecenasem Miłoszem Filipem który prowadzi sprawę profesjonalnie i rzetelnie. Wlasnie wygralismy sprawę w I instancji o unieważnienie umowy !!! Bardzo dziękuje i polecam .

19 kwietnia 2022 r.
Google

Wojciech Madejski

Fachowa, kulturalna obsługa. Nie traktują laika z góry, starają się w przystępny sposób wszystko wytłumaczyć i przedstawić jakie mamy możliwości. Podziękowania szczególnie dla Pana Miłosza Filipa

14 kwietnia 2022 r.
Facebook

Wojciech Madejski

Fachowa, kulturalna obsługa. Nie traktują laika z góry, starają się w przystępny sposób wszystko wytłumaczyć i przedstawić jakie mamy możliwości. Podziękowania szczególnie dla Pana Miłosza Filipa

14 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?