2

Kancelaria Odszkodowawcza

Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o.

ul. Krucza 16/22, 00-056 Warszawa

9.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
105 opinii

4.5/5.0
40 opinii

5.0/5.0
10 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
135

Opinie negatywne

dislike
20

Opis działalności

Polski Instytut Odszkodowań jest kancelarią, która mieści się w Warszawie na ulicy Krucza 16/22. Wykazuje się wysoką skutecznością działania całego naszego zespołu prawników oraz ekspertów. Kancelaria uzyskała ponad 80 000 000 odszkodowań dla poszkodowanych. Specjalizuje się w odszkodowaniach komunikacyjnych, bankowych, rolniczych, wypadkach śmiertelnych czy tych przy pracy. Firma bezpłatnie przeanalizuje sprawę kredytu we frankach wraz ze wstępnym wyliczeniem możliwych roszczeń.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
2 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

KAROLCIA

Bardzo polecam PIO. Firma w pełni profesjonalna. Dzięki niej wygraliśmy sprawę frankową w sądzie. Kontakt z mecenasem bardzo dobry, bez problemu wyjaśnił wszystkie nurtujące nas pytania. Serdecznie polecam

23 maja 2024 r.
Google

Basia Frankus

Pozytywne doświadczenie od początku do końca. Zespół był bardzo zaangażowany w moją sprawę, a ich podejście do klienta jest naprawdę na wysokim poziomie. Polecam każdemu, kto potrzebuje solidnej pomocy prawnej.

12 kwietnia 2024 r.
Google

polak marika

Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Umowa była jasna i zrozumiała, a eksperci wykazali się dużą wiedzą w swojej dziedzinie. Na pewno skorzystam ponownie.

25 marca 2024 r.
Google

wojciechowski daniel

Zdecydowałem się na usługi tej firmy po poleceniu przez znajomego. Spotkanie z przedstawicielem było bardzo owocne, a współpraca przebiegała płynnie. Zaskoczyła mnie szybkość działania i jakość obsługi. Zdecydowanie polecam!

22 marca 2024 r.
Google

Szymon Koźlak

Niezwykle profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta. Wszystkie procedury przebiegły szybko i sprawnie, a ja otrzymałem dokładnie to, czego potrzebowałem. Zdecydowanie polecam!

19 marca 2024 r.
Google

Patryk Spalek

Żenada !! Dosłownie. Poszłam do nich, aby uzyskać pomoc. Nic nie dostałam. Na początku wszystko pięknie wyglądało. Obiecane złote góry, a z nich 25% prowizji. Przystałam na to. Wypadek miałam wraz z córką w autobusie MPK. Spadła na nas metalowa osłona silnika. Córka (8lat) na szczęście fizycznie nie ucierpiała. Kierowca wezwał pogotowie, twierdząc że policja nie jest potrzebna. Panowie z pogotowia wezwali policję. Osłona ważyła prawie 40 kg. Spadła mi na głowę, uszkadzając bark lewej ręki( nią się osłoniłam) oraz zgniotła mi stopę. Przez pół roku lewa ręką była mi"obca" ze względu na uszkodzenia nerwów. Oprócz tego po głębszej diagnozie okazało się, że na odcinku piersiowym kręgosłupa mam trzy duże przepukliny, które uciskają rdzeń kręgowy. (Wcześniej ich nie miałam. Mało tego, przepukliny w odcinku piersiowym powstają jedynie na skutek silnego urazu) Mam 32 lata i czeka mnie operacja kręgosłupa. Pan Jakub Giegiel, który miał mi "pomóc" podpisał za mnie ugodę, o której nikt mnie nie poinformował, na kwotę 1000 zł. !!!!!!! Bo zbyt długo czekał na dokumentację od lekarzy. Niestety terminy na rezonans, a następnie do neurochirurga były dłuższe, niż cierpliwość tego z d*P* wyjętego prawnika z tej niby firmy "pomagającej" zwykłemu człowiekowi. Oczywiście fakturę wystąpili piękną.

09 marca 2024 r.
Google

Arkadiusz Markiewicz

27 stycznia 2024 r.
Google

Gosia Wojciechowska

23 listopada 2023 r.
Google

Marcin Gawłowski

Pełen profesjonalizm, bezpłatne analizy każdej sprawy, bezpłatny dojazd do klienta. Najlepsza kompleksowa "umowa pełnej opieki". Polecam serdecznie.

14 listopada 2023 r.
Google

kuba krusiński

29 września 2023 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?