25

Kancelaria Odszkodowawcza

Xaltum

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań

6.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
30 opinii

5.0/5.0
7 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
34

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

XALTUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa ma siedzibę w Poznaniu, przy ul. Warszawskiej. Zajmuje się szeroko rozumianym tematem odszkodowań. Pomaga w takich tematach jak m.in. kredyty frankowe, wypadek w rolnictwie, wypadek przy pracy, szkoda w pojeździe z OC i AC, odmowa wypłaty odszkodowania za pojazd, szkoda w transporcie, pożar i inne żywioły, wypadek drogowy, śmierć w wyniku wypadku, upadek na chodniku, dopłata do odszkodowania, szkoda w działalności gospodarczej. Zespół Xaltum stanowią doświadczeni prawnicy, którzy specjalizują się w sprawach przeciwko bankom oraz ubezpieczycielom.

Kancelaria Siedziba
20 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
25 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
29 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań Sprawdź ofertę
30 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Justyna Owsianowska

Składam serdeczne podziękowania kancelarii Xaltum za przeprowadzenie sprawy związanej z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela. Kontakt z prawnikami był zadowalający. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość. Sprawa zakończona sukcesem. W szczególności na podziękowania zasługuje Pani Mecenas Anna Jackowska. Polecam Kancelarię.

12 maja 2022 r.
Google

Ela Zarzycka

Polecam. Pełen profesjonalizm. Mój kontakt z prawnikami był ograniczony. Myślałam że taka skuteczność to tylko na filmach. Zakończenie sprawy bardzo zadowalające. Szczególne podziękowania dla Pani Anny Jackowskiej.

06 lutego 2022 r.
Facebook

Hanna Żmuda

Dziękuję bardzo Firmie XALTUM za profesjonalną pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Miła atmosfera ze strony Pani Anny Jackowskiej , szybka wymiana informacji, profesjonalnie i z zadowalającym rezultatem. Polecam wszystkim, moi znajomi już mają namiary.

05 stycznia 2022 r.
Google

Odjazdowiec B

reklama na CB radiu

24 listopada 2021 r.
Google

Ewa Lewandowska

21 października 2021 r.
Google

Kubag08

Szczerze polecam kancelarie Xaltum. Zespół świetnych profesjonalistów. Kontakt bez zarzutu, sprawne i skuteczne działanie. Bardzo rzetelne podejście do tematu, rozmowa o konkretach i reprezentowaniu mnie w sądzie.

30 września 2021 r.
Facebook

Katarzyna Hauk

Dziękuję bardzo kancelarii XALTUM za szybką i sprawną pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Od samego początku czuć profesjonalne i indywidualne podejście. Dzięki szybkiej i płynnej wymianie informacji, sprawa została bardzo szybko wyjaśniona z zadowalającym dla mnie wynikiem. W przyszłości na pewno będę korzystać z usług i zdecydowanie polecam każdemu.

24 września 2021 r.
Google

Katarzyna Hauk

Dziękuję bardzo kancelarii XALTUM za szybką i sprawną pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Od samego początku czuć profesjonalne i indywidualne podejście. Dzięki szybkiej i płynnej wymianie informacji, sprawa została bardzo szybko wyjaśniona z zadowalającym dla mnie wynikiem. W przyszłości na pewno będę korzystać z usług i zdecydowanie polecam każdemu. K. Hauk

24 września 2021 r.
Google

Anna Nawrot

Pomoc prawna na wysokim poziomie. Merytoryczne wsparcie na każdym etapie załatwiania sprawy. Wsparcie i zaangażowanie. Polecam, polecam, polecam.

10 sierpnia 2021 r.
Google

Ireneusz Piechna

Dziękuję firmie XALTUM, zwłaszcza Panu Jakubowi Derkowskiemu za poprowadzenie mojej sprawy. Z powodu zaniżenia świadczeń należnych mi przez ubezpieczyciela zwróciłem się do XALTUM o pomoc i dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejsciu do sprawy uzyskałem wyższe świadczenia.. Powierzenie mojej sprawy firmie XALTUM - było właściwym wyborem. Ireneusz Piechna

25 czerwca 2021 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?