9

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C.

ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

7.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
57 opinii

5.0/5.0
16 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

89%

Opinie pozytywne

like
65

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Kancelaria prawna Stawicka Zych mieści się przy ulicy Kościuszki 107/8 w Poznaniu. Reprezentuje klientów zarówno firmowych, jak i indywidualnych. Kancelaria pomaga klientom prywatnym przy sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Klienci mogą także skonsultować zawarte umowy. Adwokaci sprawdzą np.: czy w umowie nie znajdują się klauzule niedozwolone, co często miało miejsce przy umowach kredytów frankowych. Klienci mogą uzyskać pomoc także w zakresie upadłości konsumenckiej. Firmy mogą uzyskać pomoc przy sprawach związanych z prawem pracy, np.: przy zawieraniu umów z pracownikami. Kancelaria specjalizuje się także w sprawach związanych z prawem administracyjnym

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
10 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Patryk Wolniewicz

Bardzo szybko i sprawnie unieważniona umowa kredytu CHF. Od początku do końca sprawna komunikacja z całym zespołem, przełożyła się na finalny sukces

15 kwietnia 2024 r.
Google

Monika Bełkot

Udzieliłam Pani Mecenas Agnieszce pełnomocnictwa w 2021 r. 3 lata bez kontaktu ze jej strony. Pieniądze wyrzucone w błoto .

23 stycznia 2024 r.
Google

Beata Stalewska

Serdeczne podziękowania dla mec. Agnieszki Stawickiej Szadach za profesjonalne podejście do sprawy (kredyt frankowy) i doprowadzenie jejdo końca z wielkim sukcesem! Dziękujemy

12 stycznia 2024 r.
Google

Daisy Peak

Tomasz has been doing an amazing job in supporting my process toward getting the temporary residence permit. He has helped us to simplify and understand the process. I'd highly recommend the support of a lawyer such as Tomasz when processing your residence for the first time, it can be very confusing and difficult if you don't speak Polish which can add delays. (Przetłumaczone przez Google) Tomasz wykonał niesamowitą robotę, wspierając mój proces uzyskania pozwolenia na pobyt czasowy. Pomógł nam uprościć i zrozumieć proces. Gorąco polecam wsparcie prawnika takiego jak Tomasz przy pierwszym rozpatrywaniu Twojego miejsca zamieszkania, może to być bardzo mylące i trudne, jeśli nie mówisz po polsku, co może powodować opóźnienia.

02 stycznia 2024 r.
Google

joanna kłak

Rzetelna i słowna Kancelaria, ktora bardzo dobrze poprowadziła naszą sprawę. Polecam.

12 grudnia 2023 r.
Google

Jakub Chmiel

Na pierwsze słowa o wieloletnim znęcaniu się psychicznym i fizycznym w wieku małoletnim mecenas odpowiada "Do czego jest to panu potrzebne?". Stan prawny sprawdził, ale słowa mógłby sobie darować. 3/5.

07 czerwca 2023 r.
Google

Beata Garstka

Szybkie i bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Ukłony dla Państwa.Polecam.

24 maja 2023 r.
Google

Aroop Nair

I had a great experience with Stawicka Zych Law Office.. let me explain as it's not easy to get an appointment in any office soon depending on your time and availability.. but here I got an appointment and Mr. Tomasz was the person who met me.. he asked for my requirements and when he knew I don't have time as my visa is expiring he got me a quick appointment with notary and also prepared my docs really fast.. all was like lightning fast.. I really thank and respect this office for the help they did to me.. and would definitely recommend to others too.. Sorry I don't have any pics to post.. (Przetłumaczone przez Google) Mam bardzo dobre doświadczenia z Kancelarią Prawną Stawicka Zych.. Pozwólcie, że wyjaśnię, ponieważ nie jest łatwo umówić się szybko na wizytę w jakiejkolwiek kancelarii, w zależności od czasu i dostępności.. ale tutaj umówiłem się na spotkanie i pan Tomasz był osobą, z którą się spotkałem mnie.. zapytał o moje wymagania, a kiedy wiedział, że nie mam czasu, ponieważ moja wiza wygasa, umówił mnie na szybką wizytę u notariusza, a także bardzo szybko przygotował moje dokumenty.. wszystko poszło błyskawicznie.. Naprawdę dziękuję i szanuję to biuro za pomoc, jaką mi udzielili.. i zdecydowanie polecam też innym.. Przepraszam, że nie mam zdjęć do opublikowania..

27 kwietnia 2023 r.
Google

Deutsch Valley

24 marca 2023 r.
Facebook

Paweł Pawłowski

Polecam Kancelarię Prawną Stawicka Zych. Pani Mecenas Agnieszka Stawicka potrafi bardzo profesjonalnie i skutecznie przygotować pozew sądowy. Właśnie zapadł wyrok pierwszej instancji unieważniający kredyt udzielony w CHF. Cały czas od momentu złożenia pozwu do ogłoszenia wyroku byliśmy rzetelnie i szczegółowo informowani o postępach w czynnościach procesowych. Gorąco POLECAM !!!

22 stycznia 2023 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?