10

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C.

ul. Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań

7.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
53 opinie

5.0/5.0
16 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
62

Opinie negatywne

dislike
7

Opis działalności

Kancelaria prawna Stawicka Zych mieści się przy ulicy Kościuszki 107/8 w Poznaniu. Reprezentuje klientów zarówno firmowych, jak i indywidualnych. Kancelaria pomaga klientom prywatnym przy sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Klienci mogą także skonsultować zawarte umowy. Adwokaci sprawdzą np.: czy w umowie nie znajdują się klauzule niedozwolone, co często miało miejsce przy umowach kredytów frankowych. Klienci mogą uzyskać pomoc także w zakresie upadłości konsumenckiej. Firmy mogą uzyskać pomoc przy sprawach związanych z prawem pracy, np.: przy zawieraniu umów z pracownikami. Kancelaria specjalizuje się także w sprawach związanych z prawem administracyjnym

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
9 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Jakub Chmiel

Na pierwsze słowa o wieloletnim znęcaniu się psychicznym i fizycznym w wieku małoletnim mecenas odpowiada "Do czego jest to panu potrzebne?". Stan prawny sprawdził, ale słowa mógłby sobie darować. 3/5.

07 czerwca 2023 r.
Google

Beata Garstka

Szybkie i bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Ukłony dla Państwa.Polecam.

24 maja 2023 r.
Google

Aroop Nair

I had a great experience with Stawicka Zych Law Office.. let me explain as it's not easy to get an appointment in any office soon depending on your time and availability.. but here I got an appointment and Mr. Tomasz was the person who met me.. he asked for my requirements and when he knew I don't have time as my visa is expiring he got me a quick appointment with notary and also prepared my docs really fast.. all was like lightning fast.. I really thank and respect this office for the help they did to me.. and would definitely recommend to others too.. Sorry I don't have any pics to post.. (Przetłumaczone przez Google) Mam bardzo dobre doświadczenia z Kancelarią Prawną Stawicka Zych.. Pozwólcie, że wyjaśnię, ponieważ nie jest łatwo umówić się szybko na wizytę w jakiejkolwiek kancelarii, w zależności od czasu i dostępności.. ale tutaj umówiłem się na spotkanie i pan Tomasz był osobą, z którą się spotkałem mnie.. zapytał o moje wymagania, a kiedy wiedział, że nie mam czasu, ponieważ moja wiza wygasa, umówił mnie na szybką wizytę u notariusza, a także bardzo szybko przygotował moje dokumenty.. wszystko poszło błyskawicznie.. Naprawdę dziękuję i szanuję to biuro za pomoc, jaką mi udzielili.. i zdecydowanie polecam też innym.. Przepraszam, że nie mam zdjęć do opublikowania..

27 kwietnia 2023 r.
Google

Deutsch Valley

24 marca 2023 r.
Facebook

Paweł Pawłowski

Polecam Kancelarię Prawną Stawicka Zych. Pani Mecenas Agnieszka Stawicka potrafi bardzo profesjonalnie i skutecznie przygotować pozew sądowy. Właśnie zapadł wyrok pierwszej instancji unieważniający kredyt udzielony w CHF. Cały czas od momentu złożenia pozwu do ogłoszenia wyroku byliśmy rzetelnie i szczegółowo informowani o postępach w czynnościach procesowych. Gorąco POLECAM !!!

22 stycznia 2023 r.
Google

kubickab

Rekomenduję Kancelarię osobom posiadającym kredyt frankowy. Pani Mecenas Agnieszka Stawicka udowodniła, że ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu spraw, choć umowa kredytowa jest specyficzna i dobrze zabezpieczona przez bank. Pani Mecenas przez cały czas była naszym sprzymierzeńcem i przewodnikiem. I instancja zakończona unieważnieniem umowy. Kancelaria godna zaufania.

22 stycznia 2023 r.
Google

Janusz Gontarz

Bardzo dobrze współpracuje się z Kancelarią. Pomoc prawna jest kompetentna na wysokim poziomie.

20 stycznia 2023 r.
Google

Marcin Runowski

Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c. poprowadziła naszą sprawę frankową w sposób rzetelny i profesjonalny. Po 2 latach Sąd unieważnił naszą umowę frankową. Teraz czekamy na wyrok II instancji. Wszystkim frankowiczom gorąco polecam tę Kancelarię!

17 stycznia 2023 r.
Google

Sebastian R

Jesteśmy po korzystnym dla nas wyroku pierwszej instancji (sprawa frankowa), mogę spokojnie polecić Kancelarię Prawną Stawicka Zych. W sprawach prawnych pełen profesjonalizm, w kontakcie z nami komunikacja w pełni dla nas zrozumiała , z pełnym wyjaśnieniem ewentualnych wątpliwości. Dzięki Pani Mecenas Stawickiej prawie nie odczuliśmy że mamy sprawę. Polecamy.

13 grudnia 2022 r.
Google

Eugeniusz Matykiewicz

Kancelaria godna polecenia jeśli chodzi o odszkodowania wypadkowe. Pełny profesjonalizm ze strony radcy prawnego prowadzącego tą sprawę. Spawa zakończona zasądzonym odszkodowaniem.

28 listopada 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?