22

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

6.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
29 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
26

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelaria Siedziba
17 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
19 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
21 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
24 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
27 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Marcin C.

Wspaniała Kancelaria, świetny kontakt i profesjonalna obsługa a ponadto miła i życzliwa osoba. Jestem przekonany, że Pani Anna pomoże Państwu w każdej sprawie. Bardzo dziękujemy za współpracę!

Dec 23, 2020
Google

Maria Ekiert

Porada prawna: Polecam, Pani Mecenas zajęła się moją sprawą w należyty sposób. Na spotkaniu omówiliśmy wszystkie możliwe scenariusze rozwiązania. Pani Ania zapoznała się ze szczegółową dokumentacją i wydała stosowane rekomendacje. Dzięki poradzie mogłam podjąć najlepszą dla mnie decyzję. Polecam.

Nov 21, 2020
Google

Aneta Janik

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do sprawy. Pani Ania doskonale zajęła się sprawą doprowadzając ja do końca z rewelacyjnym wynikiem. Dzięki wiedzy i podejściu Pani Ani udało się nam się uniknąć niepotrzebnego stresu. Kancelaria godna polecenia.

Nov 20, 2020
Google

Janusz Mroczek

Oct 5, 2020
Google

Krzysztof

POLECAM współpracę z Panią Anią!!!!! Bardzo profesjonalne podejście do sprawy!! Kontakt z Panią Anią był na każdym etapie sprawy ( a nawet z mojej strony chyba zbyt częsty a i to nie stanowiło problemu ) ale co najważniejsze sprawa o odszkodowanie zakończona SUKCESEM i to tylko zasługa Pani Ani!!! POLECAM z całego serca i z czystym sumieniem!!!!

Feb 14, 2020
Google

Mag Op

Świetne profesjonalne podejście. Polecam serdecznie

Jan 14, 2020
Google

Janusz Kowalski

Rekomenduję współpracę z Panią Mecenas w sprawach cywilnych wymagających wyważenia interesów formalnych i osobistych stron sporu. Każda sprawa zawiera element ludzkich relacji, który często jest kluczowy dla rozstrzygnięcia. Jego zrozumienie i umiejętność zarządzania nim jest mocną stroną Pani Anny. Jestem usatysfakcjonowany rozstrzygnięciami sądu w mojej sprawie prowadzonej przez Panią Zagulską.

Jan 14, 2020
Google

G M

Pani Mecenas zajmowała się moim roszczeniem dotyczącym zadośćuczynienia od firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji samochodowej. Sprawa została zakończona sukcesem. Kontakt z Kancelarią odbywał się bezproblemowo. Szczerze polecam.

Jan 14, 2020
Google

Alicja Fischer-Trela

Pani Anna Zagulska działa na zasadzie "sprawy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać ".Pełny profesjonalizm, wygrała dla nas trudną sprawę odszkodowawczą, polecam z czystym sumieniem.

Dec 14, 2019
Google

Krzysztof Trela

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawa odszkodowawcza wygrana, polecamy

Dec 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?