22

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

6.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
32 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

91%

Opinie pozytywne

like
29

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
17 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
19 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
20 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
21 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
23 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
27 Kancelaria Rev Wrocław

Opinie klientów

Google

Tomasz Kalota

Profesjonalnie, konkretnie i sympatycznie. Polecam

Jun 25, 2020
Google

Krzysztof

POLECAM współpracę z Panią Anią!!!!! Bardzo profesjonalne podejście do sprawy!! Kontakt z Panią Anią był na każdym etapie sprawy ( a nawet z mojej strony chyba zbyt częsty a i to nie stanowiło problemu ) ale co najważniejsze sprawa o odszkodowanie zakończona SUKCESEM i to tylko zasługa Pani Ani!!! POLECAM z całego serca i z czystym sumieniem!!!!

Jan 30, 2020
Google

Mag Op

Świetne profesjonalne podejście. Polecam serdecznie

Jan 6, 2020
Google

Gabriel Mularz

Pani Mecenas zajmowała się moim roszczeniem dotyczącym zadośćuczynienia od firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji samochodowej. Sprawa została zakończona sukcesem. Kontakt z Kancelarią odbywał się bezproblemowo. Szczerze polecam.

Dec 20, 2019
Google

Janusz Kowalski

Rekomenduję współpracę z Panią Mecenas w sprawach cywilnych wymagających wyważenia interesów formalnych i osobistych stron sporu. Każda sprawa zawiera element ludzkich relacji, który często jest kluczowy dla rozstrzygnięcia. Jego zrozumienie i umiejętność zarządzania nim jest mocną stroną Pani Anny. Jestem usatysfakcjonowany rozstrzygnięciami sądu w mojej sprawie prowadzonej przez Panią Zagulską.

Dec 18, 2019
Google

Krzysztof Trela

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawa odszkodowawcza wygrana, polecamy

Dec 13, 2019
Google

Alicja Fischer-Trela

Pani Anna Zagulska działa na zasadzie "sprawy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać ".Pełny profesjonalizm, wygrała dla nas trudną sprawę odszkodowawczą, polecam z czystym sumieniem.

Dec 13, 2019
Google

Natalia Bartoszewska

Dziekuje za fachowa i szybka pomoc. Super kontakt z klientem.

Dec 11, 2019
Google

Kamila M.

BAARDZO POLECAM!!!!!Pani Anna jest w 100% zaangażowana w swoją pracę. Pełen profesjonalizm, a przy tym DUSZA CZŁOWIEK. WYGRAŁA dla nas sprawę o odszkodowanie z międzynarodową firmą ubezpieczniową (także uważajcie gdzie się ubezpieczacie)kiedy inni prawnicy nie dawali najmniejszych szans , a ubezpieczyciel od razu dał odmowę. Zawsze w pełnym kontakcie telefonicznym jak i meilowym i wszystkie informacje przekazuje na bieżąco :-)))))

Dec 10, 2019
Google

Krzysztof Dębek

Bardzo złe doświadczenie. Wstępna opłata 738 za prowadzenie postępowania odszkodowawczego. Myślałem, że będę pod opieką doświadczonego prawnika, ale skończyło się na tym, że Pani Mecenas sporządziła i wysłała pismo odwoławcze do ubezpieczyciela (treści nie znam), a następnie, po odmowie tegoż, zostałem przez sekretarkę mailem powiadomiony, ile by mnie kosztowało dalsze ewentualne postępowanie i proces. Na zadane mailem pytania i prośbę o kontakt Kancelaria nie odpowiedziała. Zero kontaktu, zero odpowiedzi, zero opieki i zainteresowania klientem. Zdecydowanie więc nie polecam.

Nov 28, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?