32

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

5.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
36 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

92%

Opinie pozytywne

like
33

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
29 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań Sprawdź ofertę
30 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
32 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
33 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
34 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
36 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Da Fi

Bardzo dobra kancelaria polecam cierpliwość upór i doświadczenie pani Anny zachwyca duży plus również dla ludzi współpracujących z panią Anną mili sympatyczni ludzie dziękuję i pozdrawiam

05 czerwca 2022 r.
Google

Natalia Olejniczak

02 czerwca 2022 r.
Google

Bartosz Gwizd

Kancelaria Pani Mecenas Anny Zagulskiej to klasa sama w sobie. Pełen profesjonalizm, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Cała sprawa była prowadzona na odległość z racji tego iż na codzień mieszkam w Niemczech więc tym bardziej odbyło się to bardzo sprawnie. Sprawa prowadzona przez Panią Mecenas została rozstrzygnięta na moją korzyść. Polecam Kancelarie w 100%.

19 maja 2022 r.
Google

Jola Ż

Pani Anna Zagulska to prawniczka godna polecenia. Jest osobą kompetentną, sympatyczną i bardzo profesjonalnie podchodzi do prowadzonych spraw. Serdecznie polecam. Dwie sprawy wygrane, hura!

02 marca 2022 r.
Google

Jacek Janik

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANNA ZAGULSKA to profesjonalizm skuteczność i zawsze doradztwo na najwyższym poziomie. Bardzo miła Obsługa całego biura. Polecam wszystkim kancelarie skuteczna profesjonalna.

01 marca 2022 r.
Google

Iga Hetnar

24 stycznia 2022 r.
Google

Marek J.

Polecamy radcę prawnego Anne Zagórska Pełen profesjnalizm Sprawa o odszkodowanie bardzo szybko i pozytywnie dla nas załatwiona Małgorzata i Marek Jędrzejczyk

22 września 2021 r.
Google

Monika Olejnik

Bardzo profesjonalna i konkretna obsługa. Dziękuję !

03 kwietnia 2021 r.
Google

Kacper Król

Bardzo polecam Panią Radce przy sprawach z ubezpieczycielami! Moja sprawa została poprowadzona bardzo staranie i profesjonalnie, a Pani Anna zawsze chętnie odpowiadała na moje pytania i rozwiewała wątpliwości. Polecam!

12 stycznia 2021 r.
Google

Marcin C.

Wspaniała Kancelaria, świetny kontakt i profesjonalna obsługa a ponadto miła i życzliwa osoba. Jestem przekonany, że Pani Anna pomoże Państwu w każdej sprawie. Bardzo dziękujemy za współpracę!

23 grudnia 2020 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?