21

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

6.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
27 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

89%

Opinie pozytywne

like
24

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
16 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa
17 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
18 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
19 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
20 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
21 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
22 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
23 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
24 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
25 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław
26 Kancelaria Rev Wrocław

Opinie klientów

Google

Alicja Fischer-Trela

Pani Anna Zagulska działa na zasadzie "sprawy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać ".Pełny profesjonalizm, wygrała dla nas trudną sprawę odszkodowawczą, polecam z czystym sumieniem.

Dec 13, 2019
Google

Krzysztof Trela

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawa odszkodowawcza wygrana, polecamy

Dec 13, 2019
Google

Natalia Bartoszewska

Dziekuje za fachowa i szybka pomoc. Super kontakt z klientem.

Dec 11, 2019
Google

Kamila M.

BAARDZO POLECAM!!!!!Pani Anna jest w 100% zaangażowana w swoją pracę. Pełen profesjonalizm, a przy tym DUSZA CZŁOWIEK. WYGRAŁA dla nas sprawę o odszkodowanie z międzynarodową firmą ubezpieczniową (także uważajcie gdzie się ubezpieczacie)kiedy inni prawnicy nie dawali najmniejszych szans , a ubezpieczyciel od razu dał odmowę. Zawsze w pełnym kontakcie telefonicznym jak i meilowym i wszystkie informacje przekazuje na bieżąco :-)))))

Dec 10, 2019
Google

Krzysztof Dębek

Bardzo złe doświadczenie. Wstępna opłata 738 za prowadzenie postępowania odszkodowawczego. Myślałem, że będę pod opieką doświadczonego prawnika, ale skończyło się na tym, że Pani Mecenas sporządziła i wysłała pismo odwoławcze do ubezpieczyciela (treści nie znam), a następnie, po odmowie tegoż, zostałem przez sekretarkę mailem powiadomiony, ile by mnie kosztowało dalsze ewentualne postępowanie i proces. Na zadane mailem pytania i prośbę o kontakt Kancelaria nie odpowiedziała. Zero kontaktu, zero odpowiedzi, zero opieki i zainteresowania klientem. Zdecydowanie więc nie polecam.

Nov 28, 2019
Google

Natalia Dutkiewicz

Nie polecam Pani Anny z kilku powodów. Po pierwsze, podczas mojej wizyty Pani musiała sprawdzić w internecie aktualną kwotę wolną od zajęcia komorniczego, co jak na radcę prawnego specjalizującego się w tematach windykacyjnych jest raczej niedopuszczalne. Wykazując się grubiańską ignorancją jako rozwiązanie moich problemów rzuciła swobodnie "Na pewno zadziała Pani urok osobisty", jako odpowiedź na moje wątpliwości w temacie rozwiązania sprawy w sposób polubowny, uznała, że przecież "tam po drugiej stronie też są ludzie, proszę się we wniosku powołać na to, że jest Pani taka biedna i młoda, to na pewno zadziała". Wśród pomysłów Pani na rozwiązanie mojej sprawy było wzięcie kredytu konsolidacyjnego na spłatę zobowiązań i niezbyt do Pani Anny trafiał argument, że come on, mam zdolność kredytową na poziomie minus milion, bo jestem po uszy w długach i wszelkiej maści bikach. Pomijając żałosną obsługę merytoryczną, Pani Anna nie wycisza telefonu podczas konsultacji, przez co dźwięk smsa czy telefonu rozbrzmiewa średnio co 10 minut i wybija z rytmu. Jakby tego było mało, ta nieprzyjemność kosztuje 369 zł, co byłoby do przełknięcia, gdyby kancelaria była w minimalnym stopniu profesjonalna.

Oct 23, 2019
Google

Marcin Kuczer

Łączę wyrazy szacunku.

Oct 9, 2019
Google

Marcin Kuczer

Łączę wyrazy szacunku.

Oct 6, 2019
Google

Marek Z

Indywidualne i profesjonalne podejście do sprawy.

Sep 30, 2019
Google

Karolina Kaczkowska

Pełen profesjonalizm! Na każdym spotkaniu otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania. Pani Mecenas, bardzo przystępnie przedstawiła mi możliwe rozwiązania. To, co wyróżnia tę kancelarię wśród innych to duże doświadczenie na rynku. Bardzo polecam!

Sep 30, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?