41

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
9 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

89%

Opinie pozytywne

like
8

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
36 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław
37 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin
38 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
39 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk
40 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała
41 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
42 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa
43 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz Poznań
44 Kancelaria Global Wrocław
45 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa
46 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław

Opinie klientów

Google

Aleksandra Pietrow

Dec 30, 2018
Google

Gloria Kulik

Dec 30, 2018
Google

JK

Polecam serdecznie! Justyna Kowalczyk

Dec 30, 2018
Google

Annandale Girl

Aug 30, 2018
Google

Michal Naj

Ja nie polecam. Byłem jakiś czas temu po poradę. Pani Anna odrazu skreśliła szansę powodzenia mojej sprawy po czym wystawiła fakturkę na prawie 400zł. Pierwszy lepszy prawnik podjął się tematu i działa z dobrym skutkiem.

Aug 30, 2018
Google

Magdalena Pachura

Uzyskałam pomoc prawną w bardzo trudnej sprawie związanej z prowadzeniem mojej firmy. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Mecenas. Profesjonalny i doświadczony prawnik, który oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie. Z pewnością skorzystam jeszcze z jej usług! Polecam

Jul 30, 2018
Google

Kamil Dudziak

Polecam kancelarię Anny Zagulskiej. Rzetelny prawnik, w pełni zaangażowana w prowadzoną sprawę. Dobre relacje z klientem.

Jul 30, 2018
Google

Daniel Zxz

Pierwszy raz mam wrażenie, że ktoś na poważnie zajął się moją sprawą, a miałem do czynienia już z kilkoma kancelariami. Pani mecenas potrafi w sposób zrozumiały dla nie prawnika wytłumaczyć szanse i zagrożenia podając przy tym możliwe rozwiązania, a klient dokonuje wyboru i to mi się właśnie podoba. Polecam z czystym sumieniem !!!

Jul 30, 2017
Google

Katarzyna Sawicz

Kancelaria Anny Zagulskiej – polecam. Konkretny, rzeczowy prawnik, zaangażowana, optymalny wybór. Mało jest takich osób na rynku

Jul 30, 2017

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.