25

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej

ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław

6.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
25 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
22

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria Anny Zagulskiej świadczy profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria powstała w 2005 roku we Wrocławiu, jednakże już dużo wcześniej, bo od 1997 r. jako prawnik Anna Zagulska zdobywała doświadczenie w obsłudze firm i podmiotów gospodarczych. Prawnik Anna Zagulska posiada ugruntowaną wiedzę i doświadczenie we współpracy z Zarządami i Radami Nadzorczymi spółek handlowych oraz Walnymi Zgromadzeniami czy Zgromadzeniami Wspólników, departamentami wewnętrznymi instytucji finansowych, kancelariami prawnymi i różnymi instytucjami, m.in. sądy, prokuratura, Komisja Nadzoru Finansowego, Komisja Papierów Wartościowych (obecnie KNF), Giełdą Papierów Wartościowych. Oferowana obsługa prawna firm obejmuje w szczególności: prawo cywilne, gospodarcze, spółek, administracyjne, prawo własności intelektualnej, pracy, prawo podatkowe.

Kancelaria Siedziba
20 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
23 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
26 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
30 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Krzysztof

POLECAM współpracę z Panią Anią!!!!! Bardzo profesjonalne podejście do sprawy!! Kontakt z Panią Anią był na każdym etapie sprawy ( a nawet z mojej strony chyba zbyt częsty a i to nie stanowiło problemu ) ale co najważniejsze sprawa o odszkodowanie zakończona SUKCESEM i to tylko zasługa Pani Ani!!! POLECAM z całego serca i z czystym sumieniem!!!!

Feb 14, 2020
Google

Mag Op

Świetne profesjonalne podejście. Polecam serdecznie

Jan 14, 2020
Google

Janusz Kowalski

Rekomenduję współpracę z Panią Mecenas w sprawach cywilnych wymagających wyważenia interesów formalnych i osobistych stron sporu. Każda sprawa zawiera element ludzkich relacji, który często jest kluczowy dla rozstrzygnięcia. Jego zrozumienie i umiejętność zarządzania nim jest mocną stroną Pani Anny. Jestem usatysfakcjonowany rozstrzygnięciami sądu w mojej sprawie prowadzonej przez Panią Zagulską.

Jan 14, 2020
Google

G M

Pani Mecenas zajmowała się moim roszczeniem dotyczącym zadośćuczynienia od firmy ubezpieczeniowej sprawcy kolizji samochodowej. Sprawa została zakończona sukcesem. Kontakt z Kancelarią odbywał się bezproblemowo. Szczerze polecam.

Jan 14, 2020
Google

Krzysztof Dębek

Bardzo złe doświadczenie. Wstępna opłata 738 za prowadzenie postępowania odszkodowawczego. Myślałem, że będę pod opieką doświadczonego prawnika, ale skończyło się na tym, że Pani Mecenas sporządziła i wysłała pismo odwoławcze do ubezpieczyciela (treści nie znam), a następnie, po odmowie tegoż, zostałem przez sekretarkę mailem powiadomiony, ile by mnie kosztowało dalsze ewentualne postępowanie i proces. Na zadane mailem pytania i prośbę o kontakt Kancelaria nie odpowiedziała. Zero kontaktu, zero odpowiedzi, zero opieki i zainteresowania klientem. Zdecydowanie więc nie polecam.

Dec 14, 2019
Google

Kamila M.

BAARDZO POLECAM!!!!!Pani Anna jest w 100% zaangażowana w swoją pracę. Pełen profesjonalizm, a przy tym DUSZA CZŁOWIEK. WYGRAŁA dla nas sprawę o odszkodowanie z międzynarodową firmą ubezpieczniową (także uważajcie gdzie się ubezpieczacie)kiedy inni prawnicy nie dawali najmniejszych szans , a ubezpieczyciel od razu dał odmowę. Zawsze w pełnym kontakcie telefonicznym jak i meilowym i wszystkie informacje przekazuje na bieżąco :-)))))

Dec 14, 2019
Google

Maminka Natinka

Dziekuje za fachowa i szybka pomoc. Super kontakt z klientem.

Dec 14, 2019
Google

Krzysztof Trela

Profesjonalizm i zaangażowanie, sprawa odszkodowawcza wygrana, polecamy

Dec 14, 2019
Google

Alicja Fischer-Trela

Pani Anna Zagulska działa na zasadzie "sprawy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać ".Pełny profesjonalizm, wygrała dla nas trudną sprawę odszkodowawczą, polecam z czystym sumieniem.

Dec 14, 2019
Google

Natalia Dutkiewicz

Nie polecam Pani Anny z kilku powodów. Po pierwsze, podczas mojej wizyty Pani musiała sprawdzić w internecie aktualną kwotę wolną od zajęcia komorniczego, co jak na radcę prawnego specjalizującego się w tematach windykacyjnych jest raczej niedopuszczalne. Wykazując się grubiańską ignorancją jako rozwiązanie moich problemów rzuciła swobodnie "Na pewno zadziała Pani urok osobisty", jako odpowiedź na moje wątpliwości w temacie rozwiązania sprawy w sposób polubowny, uznała, że przecież "tam po drugiej stronie też są ludzie, proszę się we wniosku powołać na to, że jest Pani taka biedna i młoda, to na pewno zadziała". Wśród pomysłów Pani na rozwiązanie mojej sprawy było wzięcie kredytu konsolidacyjnego na spłatę zobowiązań i niezbyt do Pani Anny trafiał argument, że come on, mam zdolność kredytową na poziomie minus milion, bo jestem po uszy w długach i wszelkiej maści bikach. Pomijając żałosną obsługę merytoryczną, Pani Anna nie wycisza telefonu podczas konsultacji, przez co dźwięk smsa czy telefonu rozbrzmiewa średnio co 10 minut i wybija z rytmu. Jakby tego było mało, ta nieprzyjemność kosztuje 369 zł, co byłoby do przełknięcia, gdyby kancelaria była w minimalnym stopniu profesjonalna.

Nov 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?