21

Kancelaria Odszkodowawcza

Żakiewicz Adwokaci Warszawa

ul. Filtrowa 30/24, 02-032 Warszawa

6.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
27 opinii

4.2/5.0
22 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
41

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Żakiewicz Adwokaci to kancelaria świadcząca usługi prawne od 2014 r. Jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Filtrowej 30/24. Kancelaria zajmuje się obsługą zarówno osób prywatnych, jak i firm. Osoby fizyczne mogą zgłosić o pomoc przy sprawach sądowych na każdym etapie. Mogą to być sprawy karne, ale także cywilne. W tym także sprawy dotyczące kredytów frankowych. Klienci prywatni i firmowi mogą uzyskać pomoc także przy sprawach związanych z podatkami, czy karnym postępowaniem skarbowym. Kancelaria zajmuje się także obsługą prawną firm. Klienci mogą uzyskać pomoc przy zawieraniu umów, zakładaniu spółek, czy przy zamówieniach publicznych.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
16 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław
17 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
19 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
20 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
21 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
23 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa

Opinie klientów

Google

Leszek Rogozinski

Pełen profesjonalizm oferowanych usług, elastyczne podejście do godzin spotkań. Rzeczowi, skrupulatnie pilnują wszelkich terminów.

Jan 26, 2020
Facebook

Joanna Rossa

Świetny kontakt z klientem, ogromna wiedza prawna, informacja na każdym etapie sprawy. Dziękuję!

Dec 19, 2019
Google

Joanna Rossa

Łączy mnie z p. mec. Żakiewiczem wieloletni kontakt zawodowy i przez ten czas niezmiennie jestem pod wrażeniem otwartości i zrozumienia potrzeb klienta, entuzjazmu, dojrzałości pomysłów prawnych i wiedzy merytorycznej. Kancelaria dokładnie analizuję stan faktyczny, proponuje sensowne i adekwatne rozwiązania, informuje o statusie sprawy na każdym jej etapie. Bardzo polecam.

Dec 19, 2019
Google

Agnieszka Żak

Gorąco polecam współpracę z kancelarią. Pani Mecenas skrupulatnie wyjaśniła wszystkie niuanse prawne oraz prezentowała swoja osobą pełen profesjonalizm, nietuzinkowe podejście do sprawy, opanowanie oraz wysoką kulturę osobistą. Kancelaria skrupulatnie pilnowała wszelkich terminów oraz prowadziła kwestie mediacji przedprocesowej. Na każdym kroku wyczuwalne było pełne zaangażowanie Pani Mecenas w prowadzoną sprawę i jej prawne aspekty. Przez cały okres prowadzenia mojej sprawy miałam doskonały kontakt z kancelarią. Działania podjęte przez Panią Mecenas były bardzo skuteczne i doprowadziły do zakończenia sprawy zgodnie z moimi oczekiwaniami. Krótko mówiąc, polecam tę Kancelarię Prawną w trudnych sprawach procesowych.

Dec 4, 2019
Google

Maciej Szczukowski

Proszę godnie zaakceptować swoją odpowiedzialność a moją irytację, gdy po kilkukrotnym podejściu, z empatią, do kolejnych "urwań głowy" i "innych trudnych spraw" Pani Adwokat, cierpliwie czekając w kolejce do bycia obsłużonym, by w końcu dowiedzieć się od obcej mi osoby, że Pani Adwokat nie znajdzie czasu by wystosować choćby przeprosiny za nagłe zerwanie współpracy. Nie wspominając o niepodjętych w ogóle działaniach prawnych. A wszystko pod osłoną wspominanej kilkukrotnie, przez Panią Adwokat (!), etyki adwokackiej.]

Nov 13, 2019
Google

Pacyna Pacynka

Profesjonalnaliści w każdym calu. Polecam

Sep 30, 2019
Google

Rafał Garus

Bardzo dobra kancelaria. Mili ludzie i pełen profesjonalizm

Sep 30, 2019
Google

Rafał Garus

Bardzo dobra kancelaria. Mili ludzie i pełen profesjonalizm

Sep 26, 2019
Google

Pacyna Pacynka

Profesjonalnaliści w każdym calu. Polecam

Sep 18, 2019
Google

Sezer Kocak

Thanks a lot !

Jul 1, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?