26

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

5.9/10.0 (ocena w rankingu)

3.7/5.0
35 opinii

5.0/5.0
9 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

73%

Opinie pozytywne

like
32

Opinie negatywne

dislike
12

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
22 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
25 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
27 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
28 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Artem Bielykh

23 kwietnia 2024 r.
Google

Przemyslaw Kuznicki

Bardzo profesjonalna firma. Udało mi się dzięki nim wygrać skomplikowaną sprawę zwiazaną z transferem zagranicznej emerytury. Polecam.

11 kwietnia 2024 r.
Google

p k

Usługi prawnicze Kancelarii Prawnej Skarbiec gorąco polecam. zatrudnieni w niej prawnicy z którymi miałem przyjemność zetknąć się wykazali się wysokim profesjonalizmem. Pomogli mi wybrnąć z bardzo kłopotliwej dla mnie sytuacji. Sprawa nie była prosta a mimo to zakończyła się dla mnie pozytywnie.

24 marca 2024 r.
Google

Rafael Rua-Boron

14 lutego 2024 r.
Google

Anna Moloney

Bardzo profesjonalna opieka prawna w przyjemnej atmosferze. Pelne zaufanie. Indywidualne podejscie do potrzeb klienta i pelna dyspozycyjnosc. Bardzo polecam!

03 października 2023 r.
Google

Jacek Krzyszczak

Zdecydowanie nie polecam! Konsultacje z "obliczania podatku od nieruchomości" zamówione w kancelarii okazały się wielką klapą. Podczas wywiadu przed konsultacjami zostały udostępnione wszelkie informacje, które nie zostały przekazane osobie wykonującą konsultacje. Podczas rozmowy nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi na zadanie pytanie. Przygotowaliśmy się do rozmowy przygotowując rozwiązanie, które mieliśmy nadzieje potwierdzić. Niestety takiego potwierdzenia nie otrzymaliśmy pomimo otrzymania zapewnienia iż zostanie to wykonane już po konsultacji. Konsultacja trwała 30 minut zamiast godziny a w odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie otrzymywaliśmy informację iż "to należy sprawdzić". Finalnie otrzymaliśmy jedynie informację iż dalsza analiza będzie kosztować 5 razy więcej. Skontaktowaliśmy się z kancelaria ponownie z prośbą o potwierdzenie naszej tezy, niestety nasza prośba pozostała bez odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalnie i niekompetentnie!

25 września 2023 r.
Google

ULA ANASTAZJA ZWIERZYNSKA

Jako wieloletnia klientka uważam, że jest to najlepsza kancelaria prawna w Warszawie. Do dyspozycji są najlepsi eksperci w swojej dziedzinie, w chwilę rozwiązują skomplikowane przypadki, z którymi inni nie byli w stanie sobie poradzić. Obsługa jest profesjonalna, szybko odpowiadają, bardzo wnikliwie analizują każdy przypadek, a jako rezultat można liczyć na skrojoną na miarę poradę prawną, która rozwiązuje wątpliwości oraz problemy. Wiedza i doświadczenie mec. Roberta Nogackiego przebija wszystko, jak zwykle jestem pozytywnie zaskoczona odpowiedziami.

13 września 2023 r.
Google

Anna Wałejko

Szczerze polecam usługi Kancelarii. Nie tylko profesjonalne i indywidualne podejście do tematu, ale również życzliwa i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolona!

19 maja 2023 r.
Google

Przemek Majka

Jestem pełen podziwu wiedzy na wielu płaszczyznach. Polecam współpracę z kancelarią. Podejście do klienta na najwyższym poziomie, komunikacja bardzo sprawna.

12 kwietnia 2023 r.
Google

Jakub Bis

Kancelarie znalazlem po przez artykuly w internecie w ktorych wyjasnali zagadnienia rezydencji podatkowej. Byl to temat bardzo dla mnie interesujacy. Z tego tez powodu zdecydowalem sie na indywidualna konsultacje czego nie zaluje. Wyjasnili mi wszystkie nurtujace kwestie i teraz moge spac spokojnie :)

08 listopada 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?