28

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

6.3/10.0 (ocena w rankingu)

3.6/5.0
25 opinii

4.6/5.0
14 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

74%

Opinie pozytywne

like
29

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
23 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
27 Kancelaria Rev Wrocław
28 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
29 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa
30 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań
31 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia
32 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań
33 Kancelaria Global Wrocław

Opinie klientów

Facebook

Eugeniusz Sawicki

Polecam

Jun 8, 2020
Google

Michał Katarzyński

Dlatego nie polecam, nie traćcie swojego cennego czasu!

Apr 23, 2020
Facebook

Waldermar Opania

Zero pomocy ze strony pracowników , skasować kasę i zostawić klienta na pastwe losu... i jeszcze od kilku miesięcy co chwile zmienia się personel w kancelarii to o czymś świadczy

Aug 8, 2019
Google

Piotr Nowak

Przez długi czas borykałem się z problemem przedłużania w zasadzie w nieskończoność przez US terminu zwrotu VAT. Straciłem już nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Szukając rozwiązania natknąłem się na ofertę Kancelarii Skarbiec. Dzięki pomocy prawników kancelarii udało się odzyskać po latach batalii z fiskusem zwrot VAT. Dziękuję za pomoc.

Mar 1, 2019
Google

Adam Kowalski

Skarbiec nie ma sobie równych w tematyce rozliczania kryptowalut. Współpracuję z kancelarią już ponad 2 lata i nigdy się nie zawiodłem.

Mar 1, 2019
Google

Aleksander Roch

Zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Prawną Skarbiec. Do kancelarii zwróciłem się z tematem założenia spółki za granicą, czego się trochę obawiałem. Jednak rzetelne podejście i profesjonalizm prawników Skarbca rozwiały moje wątpliwości i pozwoliły doprowadzić do szybkiego i pozytywnego finału. Z pewnością zaletą był dobry kontakt z opiekunem mojej sprawy i przekazywane na bieżąco informacje o postępach prac.

Feb 1, 2019
Google

Andrzej Lipiński

Potrzebowałem szybkiej pomocy prawnej związanej z niezapowiedzianą kontrolą celno-skarbową w mojej firmie. Była to dla mnie trudna i zaskakująca sytuacja, jednak dzięki kancelarii uzyskałem niezbędne informacje i mogłem podjąć działania, które zakończyły kontrolę. Polecam.

Feb 1, 2019
Google

Crypto Crypto

Z kancelarią współpracuję już od roku i jestem zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy jaką dysponują pracownicy. Szczególnie polecam sprawy rozliczania kryptowalut, rezydencji podatkowych, oraz zakładania spółek za granicą.

Feb 1, 2019
Google

Mariusz Kwasniewicz

Kancelaria udzieliła mi dość drogiej porady prawnej w wyniku której sugerowano zakup posiadanej przez nich spółki. Ze względu na ograniczony czas oraz przewleklosc procesu rejestracji nowej spółki zdecydowałem się na proponowane rozwiązanie. Kancelaria umówiła spotkanie u notariusza w celu finalizacji transakcji. Prawnik przyszedł bez wymaganych dokumentow; umowy, zaświadczen z US oraz ZUSu o niezaleganiu. Dokumenty które przyniósł były niepełne, przygotowane na ostatnią chwilę, literówki, błąd w nazwiskach. Poprosiłem o uzupełnienie oraz poprawę dokumentów. Na dokumenty czekałem ponad miesiąc tracąc cenny czas, poprzez ten czas nie było żadnego kontaktu z kancelaria. Szkoda czasu i pieniędzy.

Feb 1, 2019
Google

Katarzyna Ostapowicz

Jan 1, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?