26

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

6.4/10.0 (ocena w rankingu)

3.3/5.0
30 opinii

5.0/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

70%

Opinie pozytywne

like
30

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelaria Siedziba
21 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
22 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
25 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
30 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
31 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Edward

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim prawnikom Kancelarji Prawnej SKARBIEC za udzielenie mi szybkiej i bardzo skutecznej pomocy prawnej w bardzo ważnej dla mnie życiowo sprawie. Gorąco polecam wszystkim tym którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej. Wdzięczny Edward.

Dec 4, 2021
Google

Bartosz Buszman

Nie polecam, brak profesjonalizmu ze strony biura. Nie odpowiadanie na maile, nie przesyłanie obiecanego na rozmowie materiału. Unikać szerokim łukiem.

Nov 3, 2021
Google

Pawel Pawel

A czy R. N. Właściciel kancelarii to czasem nie przebywa na „urlopie” we wrocławskim Areszcie?

Nov 2, 2021
Google

Marcin Bednarczyk

Na stronie masa artykułów o rajach podatkowych jakie to wspaniałe rozwiązania można wybrać by zredukować podatki a na konsultacji za 450zł netto dowiedziałem się w 10 minut że nie warto Nabijanie kasy w moim odczuciu.

Aug 16, 2021
Google

anna kowalska

po kontakcie , obiecali zajac sie sprawa, a po 3 dniach napisali email ze nie maja personelu, mogli od razu poinformowac ze nie podejma sie sprawa

Sep 28, 2020
Facebook

Eugeniusz Sawicki

Polecam

Jun 8, 2020
Google

Michał Katarzyński

Zachęcony ofertą założenia spółki za granicą, będąc zdecydowany na taką usługę poprosiłem o podanie orientacyjnych kosztów takiej operacji. Nie otrzymałem tak prostej odpowiedzi /np. widełek/, ale za to chętnie chciano mi sprzedać płatną konsultację. Czyli trzeba zapłacić za podanie ceny usługi. Nie chciałem żadnej porady co i jak zrobić! Proste pytanie i prosta odpowiedź, abym mógł podjąć decyzję czy właśnie ta kancelaria ma zostać moim partnerem. Ramowy cennik usług na stronie internetowej to zgodnie z prawem obowiązek każdej firmy usługowej. Jeżeli kancelaria nie przedstawia transparentnie swojej oferty nie jest godna zaufania i postanowiłem zgłosić to do UOKIK. Dlatego nie polecam, nie traćcie swojego cennego czasu!

Apr 19, 2020
Google

Adam Kowalski

Skarbiec nie ma sobie równych w tematyce rozliczania kryptowalut. Współpracuję z kancelarią już ponad 2 lata i nigdy się nie zawiodłem.

Feb 11, 2019
Google

Piotr Nowak

Przez długi czas borykałem się z problemem przedłużania w zasadzie w nieskończoność przez US terminu zwrotu VAT. Straciłem już nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Szukając rozwiązania natknąłem się na ofertę Kancelarii Skarbiec. Dzięki pomocy prawników kancelarii udało się odzyskać po latach batalii z fiskusem zwrot VAT. Dziękuję za pomoc.

Feb 1, 2019
Google

Andrzej Lipiński

Potrzebowałem szybkiej pomocy prawnej związanej z niezapowiedzianą kontrolą celno-skarbową w mojej firmie. Była to dla mnie trudna i zaskakująca sytuacja, jednak dzięki kancelarii uzyskałem niezbędne informacje i mogłem podjąć działania, które zakończyły kontrolę. Polecam.

Jan 21, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?