12

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

5.9/10.0 (ocena w rankingu)

3.7/5.0
24 opinie

4.6/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

76%

Opinie pozytywne

like
28

Opinie negatywne

dislike
9

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
7 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
8 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań
9 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
10 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
11 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław
12 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
13 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
14 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice
15 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
16 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
17 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok

Opinie klientów

Facebook

Waldermar Opania

Zero pomocy ze strony pracowników , skasować kasę i zostawić klienta na pastwe losu... i jeszcze od kilku miesięcy co chwile zmienia się personel w kancelarii to o czymś świadczy

Aug 8, 2019
Google

Adam Kowalski

Skarbiec nie ma sobie równych w tematyce rozliczania kryptowalut. Współpracuję z kancelarią już ponad 2 lata i nigdy się nie zawiodłem.

Mar 1, 2019
Google

Piotr Nowak

Przez długi czas borykałem się z problemem przedłużania w zasadzie w nieskończoność przez US terminu zwrotu VAT. Straciłem już nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Szukając rozwiązania natknąłem się na ofertę Kancelarii Skarbiec. Dzięki pomocy prawników kancelarii udało się odzyskać po latach batalii z fiskusem zwrot VAT. Dziękuję za pomoc.

Mar 1, 2019
Google

Andrzej Lipiński

Potrzebowałem szybkiej pomocy prawnej związanej z niezapowiedzianą kontrolą celno-skarbową w mojej firmie. Była to dla mnie trudna i zaskakująca sytuacja, jednak dzięki kancelarii uzyskałem niezbędne informacje i mogłem podjąć działania, które zakończyły kontrolę. Polecam.

Feb 1, 2019
Google

Aleksander Roch

Zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Prawną Skarbiec. Do kancelarii zwróciłem się z tematem założenia spółki za granicą, czego się trochę obawiałem. Jednak rzetelne podejście i profesjonalizm prawników Skarbca rozwiały moje wątpliwości i pozwoliły doprowadzić do szybkiego i pozytywnego finału. Z pewnością zaletą był dobry kontakt z opiekunem mojej sprawy i przekazywane na bieżąco informacje o postępach prac.

Feb 1, 2019
Google

Crypto Crypto

Z kancelarią współpracuję już od roku i jestem zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy jaką dysponują pracownicy. Szczególnie polecam sprawy rozliczania kryptowalut, rezydencji podatkowych, oraz zakładania spółek za granicą.

Feb 1, 2019
Google

Mariusz Kwasniewicz

Kancelaria udzieliła mi dość drogiej porady prawnej w wyniku której sugerowano zakup posiadanej przez nich spółki. Ze względu na ograniczony czas oraz przewleklosc procesu rejestracji nowej spółki zdecydowałem się na proponowane rozwiązanie. Kancelaria umówiła spotkanie u notariusza w celu finalizacji transakcji. Prawnik przyszedł bez wymaganych dokumentow; umowy, zaświadczen z US oraz ZUSu o niezaleganiu. Dokumenty które przyniósł były niepełne, przygotowane na ostatnią chwilę, literówki, błąd w nazwiskach. Poprosiłem o uzupełnienie oraz poprawę dokumentów. Na dokumenty czekałem ponad miesiąc tracąc cenny czas, poprzez ten czas nie było żadnego kontaktu z kancelaria. Szkoda czasu i pieniędzy.

Feb 1, 2019
Google

A

Proszę sobie schować swoje opinie w tylnią część spodni.

Jan 1, 2019
Google

Katarzyna Ostapowicz

Jan 1, 2019
Google

CEO QC

Zwróciłem się z wnioskiem o poradę prawną na konkretny temat. Zapłaciłem oczywiście 369 zł brutto z góry. Zadzwoniła Pani, która dość słabo mówiła po polsku, była niezorientowana w tym co potrzebuję, podała mi oczywiście ciekawe propozycje rozwiązania mojego problemu ale kompletnie nie związane z moim problemem. Miał się ktoś odezwać z departamentu polskiego w mojej sprawie i udzielić mi pomocy, za którą zapłaciłem. Jednak do dzisiaj, czyli 1.5 miesiąca po rozmowie nikt nie zadzwonił pomimo pisemnej reklamacji na maila. 369 zł równie dobrze mogłem wyrzucić na ulicy - taka sama strata. Niestety nie polecam.

Nov 1, 2018

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.