27

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

6.1/10.0 (ocena w rankingu)

3.4/5.0
25 opinii

5.0/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

74%

Opinie pozytywne

like
28

Opinie negatywne

dislike
10

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelaria Siedziba
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
23 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
26 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
30 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
32 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

anna kowalska

po kontakcie , obiecali zajac sie sprawa, a po 3 dniach napisali email ze nie maja personelu, mogli od razu poinformowac ze nie podejma sie sprawa

Sep 28, 2020
Facebook

Weronika Ada Kaczmarek

Daję 4/5 ze względu na dość wysokie koszty. Poza tym wszystko ok, obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, co się chwali.

Jul 15, 2020
Facebook

Eugeniusz Sawicki

Polecam

Jun 8, 2020
Google

Michał Katarzyński

Dlatego nie polecam, nie traćcie swojego cennego czasu!

May 14, 2020
Google

Tomek Wisiorek

Jul 14, 2019
Google

CEO QC

Zwróciłem się z wnioskiem o poradę prawną na konkretny temat. Zapłaciłem oczywiście 369 zł brutto z góry. Zadzwoniła Pani, która dość słabo mówiła po polsku, była niezorientowana w tym co potrzebuję, podała mi oczywiście ciekawe propozycje rozwiązania mojego problemu ale kompletnie nie związane z moim problemem. Miał się ktoś odezwać z departamentu polskiego w mojej sprawie i udzielić mi pomocy, za którą zapłaciłem. Jednak do dzisiaj, czyli 1.5 miesiąca po rozmowie nikt nie zadzwonił pomimo pisemnej reklamacji na maila. 369 zł równie dobrze mogłem wyrzucić na ulicy - taka sama strata. Niestety nie polecam.

Jul 14, 2019
Google

Katarzyna Ostapowicz

Jul 14, 2019
Google

A

Proszę sobie schować swoje opinie w tylnią część spodni.

Jul 14, 2019
Google

Mariusz Kwasniewicz

Kancelaria udzieliła mi dość drogiej porady prawnej w wyniku której sugerowano zakup posiadanej przez nich spółki. Ze względu na ograniczony czas oraz przewleklosc procesu rejestracji nowej spółki zdecydowałem się na proponowane rozwiązanie. Kancelaria umówiła spotkanie u notariusza w celu finalizacji transakcji. Prawnik przyszedł bez wymaganych dokumentow; umowy, zaświadczen z US oraz ZUSu o niezaleganiu. Dokumenty które przyniósł były niepełne, przygotowane na ostatnią chwilę, literówki, błąd w nazwiskach. Poprosiłem o uzupełnienie oraz poprawę dokumentów. Na dokumenty czekałem ponad miesiąc tracąc cenny czas, poprzez ten czas nie było żadnego kontaktu z kancelaria. Szkoda czasu i pieniędzy.

Jul 14, 2019
Google

Crypto Crypto

Z kancelarią współpracuję już od roku i jestem zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy jaką dysponują pracownicy. Szczególnie polecam sprawy rozliczania kryptowalut, rezydencji podatkowych, oraz zakładania spółek za granicą.

Jul 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?