33

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Skarbiec

ul. Maciejki 13, 00-218 Warszawa

6.4/10.0 (ocena w rankingu)

3.4/5.0
27 opinii

5.0/5.0
12 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

72%

Opinie pozytywne

like
28

Opinie negatywne

dislike
11

Opis działalności

Kancelaria Prawna Skarbiec jest warszawską kancelarią, która mieści się przy ulicy Maciejki 13. Kancelaria działa od 12 lat i jest prowadzona przez wspólników: radcę prawnego, mecenasa Roberta Nogackiego (nr wpisu WA-9026 w OIRP Warszawa) oraz Kingę Hannę Stachowiak. Firma specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych strategii prawnych i podatkowych- zarówno prawa polskiego, jak i międzynarodowego. Reprezentuje swoich Klientów przed organami podatkowymi oraz sądami we wszystkich instancjach. Kancelaria specjalizuje się zwłaszcza w rejestrowaniu spółek za granicą, reprezentowaniu w sporach dotyczących zajęcia majątku przez fiskusa, wsparciu i doradztwu w toku kontroli podatkowych i celno-skarbowych oraz prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Główne biuro Kancelarii znajduje się w Warszawie, dysponuje także niezależnymi biurami terenowymi na Malcie i Cyprze. Przez Kancelarię stworzona została również rozległa sieć kontaktów - partnerów biznesowych na całym świecie, z którymi współpracują w zakresie usług powierniczych pod prawem anglosaskim (trusty).

Kancelaria Siedziba
28 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
29 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
31 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
32 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
33 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
34 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
36 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
37 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Marcin Bednarczyk

Na stronie masa artykułów o rajach podatkowych jakie to wspaniałe rozwiązania można wybrać by zredukować podatki a na konsultacji za 450zł netto dowiedziałem się w 10 minut że nie warto Nabijanie kasy w moim odczuciu.

Aug 16, 2021
Google

anna kowalska

po kontakcie , obiecali zajac sie sprawa, a po 3 dniach napisali email ze nie maja personelu, mogli od razu poinformowac ze nie podejma sie sprawa

Sep 28, 2020
Facebook

Eugeniusz Sawicki

Polecam

Jun 8, 2020
Google

Michał Katarzyński

Zachęcony ofertą założenia spółki za granicą, będąc zdecydowany na taką usługę poprosiłem o podanie orientacyjnych kosztów takiej operacji. Nie otrzymałem tak prostej odpowiedzi /np. widełek/, ale za to chętnie chciano mi sprzedać płatną konsultację. Czyli trzeba zapłacić za podanie ceny usługi. Nie chciałem żadnej porady co i jak zrobić! Proste pytanie i prosta odpowiedź, abym mógł podjąć decyzję czy właśnie ta kancelaria ma zostać moim partnerem. Ramowy cennik usług na stronie internetowej to zgodnie z prawem obowiązek każdej firmy usługowej. Jeżeli kancelaria nie przedstawia transparentnie swojej oferty nie jest godna zaufania i postanowiłem zgłosić to do UOKIK. Dlatego nie polecam, nie traćcie swojego cennego czasu!

Apr 19, 2020
Google

Adam Kowalski

Skarbiec nie ma sobie równych w tematyce rozliczania kryptowalut. Współpracuję z kancelarią już ponad 2 lata i nigdy się nie zawiodłem.

Feb 11, 2019
Google

Piotr Nowak

Przez długi czas borykałem się z problemem przedłużania w zasadzie w nieskończoność przez US terminu zwrotu VAT. Straciłem już nadzieję na odzyskanie pieniędzy. Szukając rozwiązania natknąłem się na ofertę Kancelarii Skarbiec. Dzięki pomocy prawników kancelarii udało się odzyskać po latach batalii z fiskusem zwrot VAT. Dziękuję za pomoc.

Feb 1, 2019
Google

Andrzej Lipiński

Potrzebowałem szybkiej pomocy prawnej związanej z niezapowiedzianą kontrolą celno-skarbową w mojej firmie. Była to dla mnie trudna i zaskakująca sytuacja, jednak dzięki kancelarii uzyskałem niezbędne informacje i mogłem podjąć działania, które zakończyły kontrolę. Polecam.

Jan 21, 2019
Google

Aleksander Roch

Zdecydowanie mogę polecić Kancelarię Prawną Skarbiec. Do kancelarii zwróciłem się z tematem założenia spółki za granicą, czego się trochę obawiałem. Jednak rzetelne podejście i profesjonalizm prawników Skarbca rozwiały moje wątpliwości i pozwoliły doprowadzić do szybkiego i pozytywnego finału. Z pewnością zaletą był dobry kontakt z opiekunem mojej sprawy i przekazywane na bieżąco informacje o postępach prac.

Jan 15, 2019
Google

Crypto Crypto

Z kancelarią współpracuję już od roku i jestem zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy jaką dysponują pracownicy. Szczególnie polecam sprawy rozliczania kryptowalut, rezydencji podatkowych, oraz zakładania spółek za granicą.

Jan 14, 2019
Google

Mariusz Kwasniewicz

Kancelaria udzieliła mi dość drogiej porady prawnej w wyniku której sugerowano zakup posiadanej przez nich spółki. Ze względu na ograniczony czas oraz przewleklosc procesu rejestracji nowej spółki zdecydowałem się na proponowane rozwiązanie. Kancelaria umówiła spotkanie u notariusza w celu finalizacji transakcji. Prawnik przyszedł bez wymaganych dokumentow; umowy, zaświadczen z US oraz ZUSu o niezaleganiu. Dokumenty które przyniósł były niepełne, przygotowane na ostatnią chwilę, literówki, błąd w nazwiskach. Poprosiłem o uzupełnienie oraz poprawę dokumentów. Na dokumenty czekałem ponad miesiąc tracąc cenny czas, poprzez ten czas nie było żadnego kontaktu z kancelaria. Szkoda czasu i pieniędzy.

Jan 4, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?