23

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Semper Invicta

ul. Hercena 3, 50-453 Wrocław

6.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
48 opinii

0.0/5.0
0 opinii

3.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

84%

Opinie pozytywne

like
42

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Kancelaria Prawna Semper Invicta mieści się we Wrocławiu na ulicy Hercena 3-5. Zespół składa się z doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w sporach przeciwko bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym. Firma oferuje bezpłatną analizę dokumentów, prowadzi sprawy przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF. Wieloletnia praktyka specjalistów daje możliwość profesjonalnej obsługi nawet skomplikowanych spraw.

Kancelaria Siedziba
18 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
19 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
25 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
27 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Paweł Bogusz

Wygrana sprawa dotycząca opłat likwidacyjnych polisy dawnej Skandii.

09 kwietnia 2022 r.
PanoramaFirm

Mirek z Zawiercia

Skuteczna kancelaria prawna, która odzyskała dla mnie od Skandii ponad 20000,00 zł. Zdecydowanie polecam!

07 kwietnia 2022 r.
Google

Krzysztof Gajos

Jak by można to bym dał zero. Niby wygrali sprawę ale niestety zażądali sobie takich pieniędzy ze tak naprawdę tylko oni zarobili więc szkoda tylko poświęconego czasu. Do tego brak kontaktu z ich strony. Na prośbę o wysłanie wyroku sadowego nie odpowiadają a na koniec jeszcze składają pozew do e-sadu gdzie nawet nie ma się jak bronić. Nie polecam. Ja nie zbiednieje ale trzeba pamiętać że Karma wraca. A co do braku reakcji cztery razy rozmawiałem z Wami, oraz wysłałem e-maila z prośbą o przesłanie wyroku i umowy. W dalszym ciągu brak jakiegokolwiek odzewu. Jeszcze raz niepolecam

18 lutego 2022 r.
Google

Wiktoria

Może kancelaria jest dobra, ale poziom jaki reprezentują oni na mediach społecznościowych to żart

09 grudnia 2021 r.
Google

Karolina Hofman-Kubica

czy ktoś z Państwa też ma takie problemy z kontaktem z kancelarią? od maja nie miałam od nich żadnego kontaktu mimo wysyłania wielu maili, telefonowania i wysyłania formularzy ze strony:( już nie wiem jak się z nimi kontaktować?

05 sierpnia 2021 r.
Google

Łukasz Dzik

23 marca 2021 r.
Google

peeciuko

Niestety należę do grona klientów niezadowolonych. Pokrótce: likwidacja polisy, wycena środków do odzyskania, przedłożenie propozycji ugody do TU - wszystko pięknie i sprawnie, poza kontaktem który jest tylko doskonały z działem handlowym, bo BOK to porażka. Na telefonie nie pogadasz z nikim, odpowiedzi na maile po 3-6 dniach i finalnie odzyskanie kasy w kwocie o prawie 20 % mniej niż z wyceny. KPSI uznało, nie spytawszy nawet mnie o zdanie, że dalsze działania nie mają sensu i samoistnie podjęli decyzję o zamknięciu sprawy. Kwoty nie mają tu znaczenia, ale już jakikolwiek kontakt ze mną w sprawie dalszego postępowania uważam za niezbędny. z tego powodu tak słaba ocena współpracy.

18 maja 2020 r.
Google

Sławomir Poniatowski

Znalazłem tą kancelarie w necie . Sprawdziłem o nich opinie klientów. Zleciłem tej kancelarii pomoc w odzyskaniu opłaty likwidacyjnej z mojej polisy. Dodam że nie jestem z Wrocławia więc wszystko załatwiliśmy jedynie telefonicznie i e-mailowo. Wywalczyli wszystko zgodnie z danymi mi obietnicami . Po kilku tygodniach odzyskane pieniądze znalazły się na moim koncie :-). Gorąco wszystkim polecam tą kancelarię za profesjonalne i szybkie działanie. Pozdrawiam i dziękuję

23 kwietnia 2020 r.
Google

Grzegorz Trzciński

18 lutego 2020 r.
Google

Elżbieta

11 grudnia 2019 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?