1

Zwycięzca rankingu

Kancelaria Prawna Semper Invicta

ul. Hercena 3, 50-453 Wrocław

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
252 opinie

0.0/5.0
0 opinii

1.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
245

Opinie negatywne

dislike
8

Opis działalności

Kancelaria Prawna Semper Invicta mieści się we Wrocławiu na ulicy Hercena 3-5. Zespół składa się z doświadczonych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w sporach przeciwko bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym. Firma oferuje bezpłatną analizę dokumentów, prowadzi sprawy przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF. Wieloletnia praktyka specjalistów daje możliwość profesjonalnej obsługi nawet skomplikowanych spraw.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
2 Votum S.A. Wrocław
3 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
6 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa

Opinie klientów

Google

peeciuko

Niestety należę do grona klientów niezadowolonych. Pokrótce: likwidacja polisy, wycena środków do odzyskania, przedłożenie propozycji ugody do TU - wszystko pięknie i sprawnie, poza kontaktem który jest tylko doskonały z działem handlowym, bo BOK to porażka. Na telefonie nie pogadasz z nikim, odpowiedzi na maile po 3-6 dniach i finalnie odzyskanie kasy w kwocie o prawie 20 % mniej niż z wyceny. KPSI uznało, nie spytawszy nawet mnie o zdanie, że dalsze działania nie mają sensu i samoistnie podjęli decyzję o zamknięciu sprawy. Kwoty nie mają tu znaczenia, ale już jakikolwiek kontakt ze mną w sprawie dalszego postępowania uważam za niezbędny. z tego powodu tak słaba ocena współpracy.

May 18, 2020
Google

Sławomir Poniatowski

Znalazłem tą kancelarie w necie . Sprawdziłem o nich opinie klientów. Zleciłem tej kancelarii pomoc w odzyskaniu opłaty likwidacyjnej z mojej polisy. Dodam że nie jestem z Wrocławia więc wszystko załatwiliśmy jedynie telefonicznie i e-mailowo. Wywalczyli wszystko zgodnie z danymi mi obietnicami . Po kilku tygodniach odzyskane pieniądze znalazły się na moim koncie :-). Gorąco wszystkim polecam tą kancelarię za profesjonalne i szybkie działanie. Pozdrawiam i dziękuję

Apr 30, 2020
Google

Łukasz Naderko

Korzystałem z pomocy różnych kancelarii ale ta zdecydowanie ma indywidualne podejście i jest profesjonalna, także zachęcam do ich wyboru.

Apr 14, 2020
Google

Sebastian Pisk

Wszystko w jak najlepszym porządku, profesjonalizm w każdym calu

Apr 14, 2020
Google

Patrycja Szelong

Po latach szczesliwego zycia w zwiazku przyszla pora na rozstanie i zaczela sie walka o majątek. Nie spodziewalam sie ze kiedys mnie to spotka dlatego wynajelam ta kancelarie do pomocy. Jestem zadowolona z podejscia, zrozumienia i kwoty.

Apr 14, 2020
Google

Aleks Glow

Wszystko ok, dobre warunki i sprawna reakcja

Apr 14, 2020
Google

karol kosecki

Polecam Kancelarię Prawna Semper Invicta, rewelacyjne podejście do klienta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, uzyskałem pomoc w swojej sprawie. I to na bardzo wysokim poziomie

Apr 14, 2020
Google

weronika Lubacka

Wspaniałe podejście do klienta, tak po ludzku, nie jak w tym żargonie prawniczym wszystko ze człowiek chory wychodzi i dalej nie wie na czym stoi. Pomogli mi bardzo w odzyskaniu pieniędzy z polisy. Super , na prawde wspaniała Kancelaria

Apr 14, 2020
Google

Wojtek Wojenst

Apr 14, 2020
Google

Łukasz Mieteczkos

Godni polecenia.

Mar 19, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?