27

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Rev

ul. Ołbińska 19, 50-233 Wrocław

6.4/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
23 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
22

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria REV pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadek komunikacyjny, błąd medyczny, czy wypadek w pracy. Świadczy także pomoc dla Frankowiczów.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
23 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
27 Kancelaria Rev Wrocław
28 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
29 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa
30 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań
31 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia
32 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań

Opinie klientów

Google

Daria Maślak

Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy i klienta. Opóźniony lot bardzo popsuł moje plany, ale kancelarią odszkodowawcza pomogła mi dzięki temu mam odszkodowanie! Pozdrawiam.

Dec 8, 2019
Google

Damian Owczarek

Z pełnym zaangażowaniem podeszło do sprawy mojej. Jestem zadowolony

Dec 4, 2019
Google

Aldona Tokarska

Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy jak i klienta. Opóźniony lot bardzo popsuł moje plany, ale kancelaria pomogła! I mam odszkodowanie! Pozdrawiam

Dec 1, 2019
Google

Antek Bogdanowicz

Uraz kręgosłupa szyjnego - otrzymałem wysokie odszkodowanie. Widać, że kancelaria ma duże doświadczenie z tego typu wypadkami bo od razu dostałem wiele wytyczonych jakie wydatku i bóle powinnam udokumentować co bardzo przyspieszyło całą procedurę.

Nov 27, 2019
Google

Kasia Strzałka

Po wypadku samochodowym dostałam uraz kręgosłupa szyjnego w odcinku szyjnym. Uraz został przez kilka kancelarii nazwany jakoby nie powodował trwałego uszczerbku na zdrowiu gdyż nie spowodował zmian widocznych na RTG. Dopiero Pan Piotr zdecydował się zawalczyć o wyższe odszkodowanie, w końcu nie mogłam pracować i miałam rehabilitację... Jestem bardzo wdzięczna, bo nie wiem jak bym teraz sobie poradziła finansowo po wypadku i z marnym odszkodowaniem. Moge polecić wszystkim którzy nie wiedzą jakie miejsce wybrac.

Nov 23, 2019
Google

Kamil Wojciechowski

Z pełnym zaangażowaniem podeszli do mojej sprawy. Jestem zadowolony

Nov 18, 2019
Google

Radek Puchalski

Z pełnym zaangażowaniem podeszli do mojej sprawy. Jestem zadowolony

Nov 12, 2019
Google

Pawel Goralczyk

Z pewnym zaangażowaniem podeszli do mojej spray. Jestem zadowolony

Oct 30, 2019
Google

Kamil K

Nie polecam. Pracująca w tej kancelarii Pani Natalia P. Widząc mój post w grupie odszkodowawczej na facebooku zgłosiła się do mnie z chęcią pomocy w uzyskaniu wyższego odszkodowania od ubezpieczyciela. Dostarczyłem jej wszelkie niezbędne informacje, cieszyłem się na możliwość współpracy, obiecywała że kancelaria zajmie się moja sprawa, oceni kosztorys i nieścisłości. Niestety po kilku dniach usunęła wszystkie wiadomości oraz zostałem przez nią zablokowany na messengerze bez jakiejkolwiek zwrotnej informacji! Zero odzewu! Totalny brak profesjonalizmu, traktowanie klienta jak idioty... Specjalnie nie oddawalem sprawy innej kancelarii bo zaufalem Pani Natalii.. Nie polecam nikomu współpracy z tym miejscem!

Oct 29, 2019
Google

Łukasz Stańczyk

Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy jak i klienta. Opóźniony lot bardzo popsuł moje plany, ale Firma pomogła! I mam odzszkodiwanie! Pozdrawiam

Oct 24, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?