40

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Rev

ul. Ołbińska 19, 50-233 Wrocław

5.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
10 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
9

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria REV pomaga w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadek komunikacyjny, błąd medyczny, czy wypadek w pracy. Świadczy także pomoc dla Frankowiczów.

Kancelaria Siedziba
35 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
36 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
37 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
38 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
39 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Rev Wrocław Sprawdź ofertę
41 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
42 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
43 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
44 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
45 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Kasia Strzałka

Po wypadku samochodowym dostałam uraz kręgosłupa szyjnego w odcinku szyjnym. Uraz został przez kilka kancelarii nazwany jakoby nie powodował trwałego uszczerbku na zdrowiu gdyż nie spowodował zmian widocznych na RTG. Dopiero Pan Piotr zdecydował się zawalczyć o wyższe odszkodowanie, w końcu nie mogłam pracować i miałam rehabilitację... Jestem bardzo wdzięczna, bo nie wiem jak bym teraz sobie poradziła finansowo po wypadku i z marnym odszkodowaniem. Moge polecić wszystkim którzy nie wiedzą jakie miejsce wybrac.

Dec 14, 2019
Google

Antek Bogdanowicz

Uraz kręgosłupa szyjnego - otrzymałem wysokie odszkodowanie. Widać, że kancelaria ma duże doświadczenie z tego typu wypadkami bo od razu dostałem wiele wytyczonych jakie wydatku i bóle powinnam udokumentować co bardzo przyspieszyło całą procedurę.

Dec 14, 2019
Google

Mateusz Ołdak

Bardzo solidna firma, wszystko szczegółowo wyjaśniają i pomagają na każdym etapie prowadzenia sprawy. Cały czas mieliśmy do dyspozycji auto zastępcze. Pan Piotr bardzo nam pomógł. Dziękujemy

Nov 14, 2019
Google

Daniel kuligowki

Polecam tą kancelarię, moją sprawę załatwili sprawnie i dostałem takie odszkodowanie jakie powinienem, należy też dodać że u nich jest bardzo dobry kontakt z prawnikiem.

Nov 14, 2019
Google

Kamil K

Nie polecam. Pracująca w tej kancelarii Pani Natalia P. Widząc mój post w grupie odszkodowawczej na facebooku zgłosiła się do mnie z chęcią pomocy w uzyskaniu wyższego odszkodowania od ubezpieczyciela. Dostarczyłem jej wszelkie niezbędne informacje, cieszyłem się na możliwość współpracy, obiecywała że kancelaria zajmie się moja sprawa, oceni kosztorys i nieścisłości. Niestety po kilku dniach usunęła wszystkie wiadomości oraz zostałem przez nią zablokowany na messengerze bez jakiejkolwiek zwrotnej informacji! Zero odzewu! Totalny brak profesjonalizmu, traktowanie klienta jak idioty... Specjalnie nie oddawalem sprawy innej kancelarii bo zaufalem Pani Natalii.. Nie polecam nikomu współpracy z tym miejscem!

Nov 14, 2019
Google

Paulina Staniszewska

Jestem mega zadowolona z uzyskanych efektów. Cała sprawa dość długo się ciągnęła, ale nie łatwo jest uzyskać odszkodowanie z powodu błędów medycznych. A jednak, to nie było przeszkodą dla tej firmy! Bardzo dziękuję za pomoc której inni nie chcieli się podjąć

Oct 14, 2019
Google

Karolina Baranowska

Szybko i sprawnie uzyskałam odszkodowanie za opóźniony lot. Profesjonalny kontakt. Polecam.

Oct 14, 2019
Google

kasia Wilczek

Chciałam podziękować Panu Piotrowi za pomoc gdyż jako jedyny odebrał ode mnie telefon w piątek po 23 gdzie nie odbierała żadna pomoc drogowa ani infolinia towarzystwa. Dość szybko Pan Piotr pomógł mi w zorganizowaniu holowania samochodu po wypadku. Do domu wróciłam taksówką a następnego dnia rano miałam już podstawione auto zastępcze z automatyczną skrzynią biegów. Czekam jeszcze na odszkodownie, ale jak na razie jestem zadowolona.

Sep 14, 2019
Google

Maryś Maryś

Sep 14, 2019
Google

Rev Finance

Polecamy usługi Grupy REV.

Jul 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?