Oferta sponsorowana

RePlan

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

10.0/10.0 (ocena redakcji)

Informacje dla frankowiczów o RePlan

zero kosztow poczatkowych

Zero kosztów początkowych

Czym jest Replan? Jest to program finansowania sporów w sądzie zarówno dla frankowiczów jak i osób posiadających polisolokaty. Polega ona na całkowitym przejęciu ciężaru opłat z osoby pozywającej bank czy inną instytucję finansową na Replan.pl

Oznacza to mniej więcej tyle, że jeżeli frankowicz chce pozwać bank, może to teraz zrobić nie ponosząc żadnych kosztów, ani na starcie, ani w toku postępowania. Nie płaci, aż do wygrania sprawy w sądzie. Sprawę prowadzą prawnicy z kancelarii LWB, a Replan finansuje postępowanie.

szybka weryfikacja zgloszenia

Szybka weryfikacja zgłoszenia

Wypełnij formularz, a pracownicy RePlan skontaktują się z Tobą i dopełnią wszelkich formalności. Dostaniesz szczegółowe wyliczenia na podstawie, których będziesz mógł podjąć decyzję o wstąpieniu na drogę sądową przy pomocy RePlan i kancelarii LWB.

Posiadamy specjalistyczne kalkulatory, które dokładnie oszacują Twoją możliwą wygraną w sądzie. Uzyskanie wyceny nic cię nie kosztuje! Jesteśmy całkowicie transparentni i zależy nam, abyś był dobrze poinformowany.

bezpieczenstwo twoich danych

Bezpieczeństwo Twoich danych

Twoje dane w RePlan są całkowicie bezpieczne. Działamy zgodnie z RODO i nie udostępniamy Twoich danych żadnym zewnętrznym firmom. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem gospodarczym i prowadzimy legalną działalność. Naszym partnerem w Polsce jest kancelaria LWB mieszcząca się w Warszawie przy ul. Trębackiej 4.

“Mamy już blisko 2000 chętnych osób do rozpoczęcia batalii o własne pieniądze. Ludzie wydają się być mocno zdeterminowani, a obecnie panująca trudna sytuacja gospodarcza i dalszy wzrost opłat w gospodarstwach domowych zdaje się przyspieszać ten trend”

- mówi mecenas Lengiewicz z kancelarii LWB współpracującej z RePlan.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
2 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?