56

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz

ul. Piaskowa 3/2, 61-753 Poznań

4.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.0/5.0
4 opinie

3.7/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

70%

Opinie pozytywne

like
7

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria działa od 2004 roku, jest nakierunkowana na obsługę prawną i prawno- podatkową spółek prawa handlowego oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Jej celem jest łączenie typowej obsługi prawnej, zwykle świadczonej przez kancelarie prawne, z oczekiwaniami płynącymi z działów finansowych i księgowych Klientów. Zespół tworzą profesjonaliści, których wiedza oraz wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów prawnych zarówno na drodze procesowej, jak i cywilnej poparte jest wieloma osiągnięciami.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
51 Kancelaria Pireus Nowy Dwór Mazowiecki
52 Madejczyk Kancelaria Prawna Sp. K. Łódź
53 Paweł Zacharzewski Adwokat Szczecin
54 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa
55 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała
56 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz Poznań
57 Tomasz Majkowycz Kancelaria Prawna Warszawa
58 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa
59 Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Tabisz Kraków
60 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk
61 Radosław Górski Radca Prawny Warszawa

Opinie klientów

Google

Piotr Ekg

Nie polecam. Zapytałem o koszt przygotowania pozwu i prowadzenia sprawy, a pan mecenas zaczął pisać o jakiś podejrzeniach, że jestem z konkurencji i coś jeszcze o roszczeniowych Polakach. Inne kancelarie odpisały normalnie. W mojej ocenie szkoda czasu na kontakt i współpracę.

Jul 24, 2019
Facebook

Piotr Gorniak

Nie polecam. Zapytałem o koszt przygotowania pozwu i prowadzenia sprawy, a pan mecenas zaczął pisać o jakiś podejrzeniach, że jestem z konkurencji i coś jeszcze o roszczeniowych Polakach. Inne kancelarie odpisały normalnie. W mojej ocenie szkoda czasu na kontakt i współpracę.

Jul 18, 2019
Facebook

Marta Niewolińska

Pełen profesjonalizm polecam !

Oct 24, 2018
Facebook

Klaudia Musielak

May 28, 2018
Facebook

Marta Tysowecka

Jul 27, 2017
Facebook

Marta Niewolińska

May 29, 2015
Google

Sylwia Tyszko

Jak najbardziej polecam tą Kancelarię, szczególnie osobom szukającym dobrego, profesjonalnego i rzetelnego doradcy z zakresu ciągle zmieniającego się, skomplikowanego prawa podatkowego. Niezmiernie trudno jest znaleźć prawnika, którego można obdarzyć zaufaniem, a zarazem co do którego nie ma się wątpliwości, że posiada obszerną wiedzę. Według mnie takim prawnikiem, którego chcę wszystkim polecić, jest Pan Mecenas Rafał Walterowicz.

Jul 31, 2014
Google

Martesa R

Szczerze polecam Kancelarię Radcy Prawnego Mecenasa Rafała Walterowicza. Z tak fachową kancelarią spotkałam się pierwszy raz i jestem mile zaskoczona. Dobra i pomocna obsługa prawno-podatkową. Pełen profesjonalizm i rzetelność. Szybkie i sprawne załatwienie spraw podatkowych. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, na pewno polecę tę kancelarię moim znajomym i rodzinie.

Jul 31, 2014
Google

Anna Bielecka

Polecam Kancelarię Radcy Prawnego Mecenasa Rafała Walterowicza. Fachowa obsługa i pomoc prawna w zakresie podatków. Dziękujemy i na pewno będziemy polecać kancelarię podatkową w przyszłości znajomym.

Jul 31, 2014
Facebook

Bjorn Geerkens

Oct 30, 2013

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?