42

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni

ul. aleja Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

4.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
20 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
19

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria adwokacko-radcowska, która ma siedzibę w Warszawie. Specjalizuje się w prawie rodzinnym - rozwody, alimenty, podział majątku oraz odszkodowaniach.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
39 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
41 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
42 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
43 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
44 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
45 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
46 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
47 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

piotr M

Sprawa (Reiffeisen)wygrana w I instancji po 2 latach od złożenia wniosku o unieważnienie kredytu.Pomoc na każdym etapie ,zawsze odpowiedź na każde pytanie.Radca Kamil Radkiewicz dokładnie wyjaśnił zawiłości przesłuchania przez pełnomocnika banku.Jestem przekonany że II instancja będzie tylko formalnością.

24 listopada 2023 r.
Google

Rodrigo Belino

Kompletnie niezrozumiała odpowiedź kancelarii na zapytanie potencjalnego klienta.

03 sierpnia 2023 r.
Google

Magdalena Gajewska

Radca prawny Kamil Radkiewicz bardzo mi pomógł w sprawie rozwodowej i chciałabym mu za to podziękować. Rozwód uzyskałam bardzo szybko. W dodatku dzięki zaangażowaniu Mecenasa udało się dokonać podziału majątku w sposób bezkonfliktowy.

29 lipca 2023 r.
Google

Dorota Pawlak

Witam serdecznie wszystkich czytających opinie.Kilka słówna temat Kancelari i samej osoby Pana Kamila Radkiewicza.Pełen profesjonalizm bo od tego należy zacząć oraz 100% zaangażowania w sprawe swojego klienta.Wlasnie jestem po wygranej rozprawie w sądzie apelacyjnym gdzie dzięki cechą Pana mecenasa sprawa zakończyła się sukcesem dla mnie.Ze szczerego serca polecam.

12 kwietnia 2023 r.
Google

Grzegorz M.

Polecam Kancelarię Radkiewicz w sprawach dotyczących kredytów frankowych - dzięki Kancelarii mamy unieważnienie umowy frankowej w pierwszej instancji. Kancelarię Radkiewicz cechuje pełen profesjonalizm, na żadnym etapie sprawy nie czuliśmy się pozostawieni samym sobie. Mecenas Kamil Radkiewicz osobiście oraz bardzo aktywnie uczestniczył w rozprawach.

03 kwietnia 2023 r.
Google

R J

Polecam Kancelarię mecenasa Kamila Radkiewicza – profesjonalizm, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt i informacja na każdym etapie. Indywidualne podejście do klienta, szczegółowa analiza umowy i propozycja postępowania w konkretnej sprawie. Mamy już wygraną pierwsza instancje .

14 lutego 2023 r.
Google

Grazyna BvelB

Polecam Kancelarię Prawną Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni. Zasady współpracy ustalone na pierwszej wizycie, jasno i konkretnie. Nasza sprawa związana z kredytem zakończyła się unieważnieniem umowy w pierwszej instancji. Mecenas Radkiewicz zawsze przygotowany i z dużym zaangażowaniem. Choć jesteśmy w połowie drogi do pełnej wygranej, ze spokojem oczekuję II instancji, którą zapewne złoży przegrany bank.

07 listopada 2022 r.
Google

Tomasz

Kancelaria działa sprawnie, rzeczowo i przede wszystkim skutecznie. Proces frankowy w pierwszej instancji zakończył się powodzeniem więc liczę na podobny wyrok w II instancji.

06 października 2022 r.
Google

Be Su

Zgłosiłam się do Radkiewicz Kancelaria o pomoc prawną. Na pierwszym spotkaniu Pan radca prawny Kamil Radkiewicz wyjaśnił zawiłości sprawy i czas jej trwania. Pan Kamil Radkiewicz w sposób rzeczowy przekonał mnie do działania. Już po 7 miesiącach od pierwszego spotkania Radkiewicz Kancelaria uzyskała w sądzie postanowienie o zabezpieczeniu do czasu zakończenia postępowania sądowego. Pan radca prawny Kamil Radkiewicz działa szybko i skutecznie. Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni jest godna rekomendacji, serdecznie polecam.

19 marca 2022 r.
Google

Krystian

Polecam współpracę z Kancelarią pana mecenasa Kamila Radkiewicza. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim wysoka skuteczność.

03 marca 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?