47

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni

ul. aleja Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

4.9/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
13

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria adwokacko-radcowska, która ma siedzibę w Warszawie. Specjalizuje się w prawie rodzinnym - rozwody, alimenty, podział majątku oraz odszkodowaniach.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
42 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
43 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
44 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
45 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
46 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
47 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
48 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
49 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
50 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
51 Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch Warszawa Sprawdź ofertę
52 Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Skulska Legnica Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Krzysztof S

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni wykazała się dużym profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem w trakcie prowadzenia mojej sprawy sądowej dot. kredytu frankowego. Proces przed pierwszą instancją Sądu w Warszawie zakończył się wygraną. Radca prawny Kamil Radkiewicz to osoba godna polecenia. Liczę na taki sam rezultat czyli wygraną sprawę w drugiej instancji.

22 marca 2022 r.
Google

Be Su

Zgłosiłam się do Radkiewicz Kancelaria o pomoc prawną. Na pierwszym spotkaniu Pan radca prawny Kamil Radkiewicz wyjaśnił zawiłości sprawy i czas jej trwania. Pan Kamil Radkiewicz w sposób rzeczowy przekonał mnie do działania. Już po 7 miesiącach od pierwszego spotkania Radkiewicz Kancelaria uzyskała w sądzie postanowienie o zabezpieczeniu do czasu zakończenia postępowania sądowego. Pan radca prawny Kamil Radkiewicz działa szybko i skutecznie. Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci i Radcowie Prawni jest godna rekomendacji, serdecznie polecam.

19 marca 2022 r.
Google

Krystian

Polecam współpracę z Kancelarią pana mecenasa Kamila Radkiewicza. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przede wszystkim wysoka skuteczność.

03 marca 2022 r.
Google

Beata Orłowska

Ogromne podziękowania dla mecenasa Kamila Radkiewicza i Kancelarii Radkiewicz za fachowe poprowadzenie sprawy unieważnienia kredytu frankowego. Spokojnie i profesjonalnie! Polecam!

27 listopada 2021 r.
Google

Agnieszka AD

Bardzo polecam Kancelarię Pana Kamila Radkiewicza, Fachowe i rzetelne podejście ponadto jest konkretny i widać że ma dużą wiedzę w tym zakresie. Doprowadził do unieważnienia mojej umowy frankowej w pierwszej instancji. Walczymy dalej.

18 października 2021 r.
Google

Marta Haskins

Posiadam kredyt frankowy i w tej kwestii doradził mi Radca Prawny Kamil Radkiewicz. Współpracujemy od kilku lat i za każdym razem otrzymuję wyczerpującą odpowiedz i poradę. Dzięki profesjonalizmowi oraz szybkim reakcjom na zmieniającą się sytuację w temacie kredytów frankowych prawnicy Kancelarii Radkiewicz zdołali zatrzymać sądownie płacone przeze mnie wysokie raty kredytu za co jestem bardzo wdzięczna i wierzę, że już za kilka miesięcy zakończymy całą sprawę mojego frankowego kredytu.

18 września 2021 r.
Google

Andrzej Radtke

Właśnie unieważniono naszą Umowę frankową w pierwszej instancji :) Polecam Prawnika Kamila Radkiewicza do załatwienia swojej sprawy frankowej. Ma ogromne doświadczenie.

14 czerwca 2021 r.
Google

Robert Kargulewicz

Prawnik Kamil Radkiewicz godny polecenia. Pełne zaangażowanie, dostępność, przemyślane decyzje, trafne rekomendacje, pilnujący terminów, duże doświadczenie. Raz jeszcze polecam.

17 marca 2021 r.
Google

Emil Sułkowski

Kancelaria Prawna Kamil Radkiewicz - z pełnym przekonaniem polecamy kancelarię, dzięki której po przeszło dwuletniej, niełatwej walce uzyskaliśmy pełną wygraną w pierwszej instancji. Pan mecenas, jak na prawnika nie jest zbyt wylewny ale liczy się skuteczność. W sądzie mało słów, ale co argument to nokaut przeciwnika. Jeżeli strona przeciwna odwoła się od wyroku, to liczymy na takie samo zaangażowanie i skuteczność w drugiej instancji.

20 sierpnia 2020 r.
Google

Sylwia Waniek

Bardzo Polecam, miły człowiek, spokojny, terminowy, bardzo przykładał się do sprawy.

02 marca 2020 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?