52

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni

ul. aleja Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
11 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
11

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria adwokacko-radcowska, która ma siedzibę w Warszawie. Specjalizuje się w prawie rodzinnym - rozwody, alimenty, podział majątku oraz odszkodowaniach.

Kancelaria Siedziba
47 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
48 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
49 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
50 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
51 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz Poznań Sprawdź ofertę
52 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
53 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
54 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
55 Steidler | Luty | Adamski Adwokaci I Radcowie Prawni Spółka Cywilna Kraków Sprawdź ofertę
56 Kancelarie Adwokackie Dariusz Budnik I Anna Zamojska Kartuzy Sprawdź ofertę
57 Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Skulska Legnica Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Beata Orłowska

Ogromne podziękowania dla mecenasa Kamila Radkiewicza i Kancelarii Radkiewicz za fachowe poprowadzenie sprawy unieważnienia kredytu frankowego. Spokojnie i profesjonalnie! Polecam!

Nov 27, 2021
Google

Agnieszka AD

Bardzo polecam Kancelarię Pana Kamila Radkiewicza, Fachowe i rzetelne podejście ponadto jest konkretny i widać że ma dużą wiedzę w tym zakresie. Doprowadził do unieważnienia mojej umowy frankowej w pierwszej instancji. Walczymy dalej.

Oct 18, 2021
Google

Marta Haskins

Posiadam kredyt frankowy i w tej kwestii doradził mi Radca Prawny Kamil Radkiewicz. Współpracujemy od kilku lat i za każdym razem otrzymuję wyczerpującą odpowiedz i poradę. Dzięki profesjonalizmowi oraz szybkim reakcjom na zmieniającą się sytuację w temacie kredytów frankowych prawnicy Kancelarii Radkiewicz zdołali zatrzymać sądownie płacone przeze mnie wysokie raty kredytu za co jestem bardzo wdzięczna i wierzę, że już za kilka miesięcy zakończymy całą sprawę mojego frankowego kredytu.

Sep 18, 2021
Google

Andrzej Radtke

Właśnie unieważniono naszą Umowę frankową w pierwszej instancji :) Polecam Prawnika Kamila Radkiewicza do załatwienia swojej sprawy frankowej. Ma ogromne doświadczenie.

Jun 14, 2021
Google

Robert Kargulewicz

Prawnik Kamil Radkiewicz godny polecenia. Pełne zaangażowanie, dostępność, przemyślane decyzje, trafne rekomendacje, pilnujący terminów, duże doświadczenie. Raz jeszcze polecam.

Mar 17, 2021
Google

Emil Sułkowski

Kancelaria Prawna Kamil Radkiewicz - z pełnym przekonaniem polecamy kancelarię, dzięki której po przeszło dwuletniej, niełatwej walce uzyskaliśmy pełną wygraną w pierwszej instancji. Pan mecenas, jak na prawnika nie jest zbyt wylewny ale liczy się skuteczność. W sądzie mało słów, ale co argument to nokaut przeciwnika. Jeżeli strona przeciwna odwoła się od wyroku, to liczymy na takie samo zaangażowanie i skuteczność w drugiej instancji.

Aug 20, 2020
Google

Sylwia Waniek

Bardzo Polecam, miły człowiek, spokojny, terminowy, bardzo przykładał się do sprawy.

Mar 2, 2020
Google

Joanna Tracz

Kancelaria Prawna Radkiewicz profesjonalnie podeszła do naszej sprawy o odszkodowanie. Po szkodzie z OC sprawcy nie mogliśmy dojść do porozumienia z ubezpieczycielem. Z pomocą kancelarii i reprezentującym nas prawnikiem p.Radkiewiczem szybko udało się odzyskać nasze pieniądze.

Jan 23, 2020
Google

Michał Waszkiewicz

Prawnik Kamil Radkiewicz pomógł mi w sprawie odzyskania odszkodowania za szkodę komunikacyjną. Byliśmy w stałym kontakcie mailowym oraz telefonicznym. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Po wysłaniu wszystkich dokumentów oraz kosztorysów szybko dostałem wiadomość zwrotną z chęcią pomocy w rozwiązaniu problemu. Po wygraniu sprawy pieniądze odrazy zostały mi wypłacone.

Jan 23, 2020
Google

Lukasz W

Bardzo polecam usługi p. Mecenasa Radkiewicza w zakresie kredytów frankowych (CHF). Wysoki profesjonalizm, znakomita komunikacja i ogromna wiedza przyczyniają się do sukcesów Mecenasa w zakresie spraw CHF.

Jan 12, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?