43

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Prawna Primus

ul. Aleksandra Hercena 3, 50-453 Wrocław

4.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
24 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

79%

Opinie pozytywne

like
19

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Kancelaria Prawna PRIMUS zajmuje się przede wszystkim kredytami we frankach szwajcarskich. Sprawy dotyczą umów aktywnych oraz kredytów spłaconych.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
39 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
41 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
42 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
43 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
44 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
45 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
46 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
47 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
48 Kancelaria Prawna Themi Kraków Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Michael

OMIJAJ!!! Nie jest to kancelaria prawna tylko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, bardzo ograniczoną, niepodlegająca np. etyce zawodowej. Zapisy stosowane w umowach zostały zakwestionowane przez UOKiK i uznane za abuzywne (RKT-6/2022. Data decyzji: 14.11.2022). Mieliśmy nieprzyjemność współpracy przy sprawie frankowej. Obsługa i kontakt były na poziomie dna. O wyroku pierwszej instancji dowiedzieliśmy się po TRZECH MIESIĄCACH, po kilkudziesięciu próbach kontaktu przez telefon, e-mail i formularz na stronie. Dopełnieniem goryczy było bezpodstawne naliczenie dodatkowych 27tys. zł "wynagrodzenia za sukces". Poszliśmy po pomoc do Rzecznika Praw Konsumenta i finalnie do prawdziwej kancelarii prawnej, która poprowadziła wzorowo sprawę przed Sądem. Wygraliśmy z Primus - zwrócili pieniądze. Pozytywne opinie tu pisane są m.in. przez pracowników, małżonków i "sympatyków" z innych "kancelarii" zarejestrowanych pod tymi samymi adresami przy ul. Grota Roweckiego 85a i ul. Hercena 3 we Wrocławiu. Polecam bardzo dobrą kancelarię na Skwierzyńskiej. Również prowadzą sprawy frankowe.

18 kwietnia 2024 r.
Google

Kuba Pabich

Polecam Kancelarię, kredyt CHF został unieważniony. Problem z głowy.

14 listopada 2023 r.
Google

Damian Deszcz

23 września 2022 r.
Google

Jerzy Can

A ja polecam tą Kancelarię. We współpracy z Primus odzyskałem swoje pieniądze z lichwiarskiego funduszu Europa i to nie tylko z kapitału podstawowego ale również odzyskałem zwrot opłat za zarządzanie, sporo pieniędzy. Jedyne co mogę zarzucić, to sporadyczny kontakt z klientem. Jednak, po nawiązaniu kontaktu, zawsze otrzymałem informację o swojej sprawie. Jestem zadowolony i polecam. W tym wszystkim najważniejsze jest by być skutecznym. Jeszcze raz polecam i dziękuję Primus za odzyskanie moich pieniędzy.

15 kwietnia 2022 r.
Google

Monika Szpak

Nie polecam. Profesjonalizm w pozyskiwaniu nowych klientów. Potem to już jedna wielka porażka i ignorancja. Zapłaacilismy sporo za prowadzenie sprawy dotyczącej kredytu frankowego i po trzech latach musimy prosić się o jakiekolwiek informacje. W odpowiedzi na "odpowiedź" dotyczącą mojej powyższej opinii: Nie wierzę w ani jedną pozytywną opinię o tej firmie, bo żadna szanująca się kancelaria raczej by tak nie odpowiedziała. Wymienione rozmowy telefoniczne to fikcja - chyba, że chodzi o próby uzyskania jakichkolwiek informacji z mojej strony lub rozmowy werbujące mnie jako nowego klienta. Przesłane wiadomości to głównie odpowiedzi automatyczne na nasze zapytania, za wyjątkiem jednej wiadomości. Nadmieniam, że umowę zawarliśmy w 2017 roku. W kwietniu tego roku wysłaliśmy Państwu wniosek do złożenia w sądzie i nie mamy możliwości uzyskania jakichkolwiek informacji o nim - nawet nie wiemy czy został złożony. Zapytanie w tej sprawie pozostaje bez odpowiedzi, bo nie zostało przez Was przyjęte. Tak to wygląda w rzeczywistości.

11 grudnia 2020 r.
Google

Andrzej White

23 października 2020 r.
Google

Krzysztof Luczkiewicz

Polecam .

28 lutego 2020 r.
Google

danaga 3

Przestrzegam przed tym miejscem. Umowa podpisana w 2018r do chwili obecnej praktycznie żadnego kontaktu z "kancelarią" . Nie informuja o klienta o postepach sprawy - mało tego sprawa wogóle nie została ruszona.

27 lutego 2020 r.
Google

Mariusz Cieślak

Fachowa obsługa

22 kwietnia 2019 r.
Google

Tomasz T. Żuchniewicz

Niezwykle kompetentni ludzie, słuchają, podpowiadają i co najważniejsze, umieją pomóc.

02 grudnia 2018 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?