35

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Paweł Przybyłowski

ul. Olchowa 11, 81-526 Gdynia

5.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
35 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
34

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Pawła Przybyłowskiego oferuje obsługę prawną firm i osób fizycznych z uwzględnieniem wszystkich standardów obowiązujących osoby wykonujące zawód prawniczy. Oprócz obsługi prawnej firm i osób fizycznych Kancelaria zajmuje się także reprezentowaniem Klientów przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji państwowej i samorządowej. Kancelaria oferuje wiele usług z zakresu prawa gospodarczego i handlowego. Pomaga przedsiębiorcom rozwiązywać zagadnienia związane z ich bieżącą działalnością gospodarczą. Zajmuje się również doradztwem w kwestiach planowanych transakcji, takich jak przejęcia, połączenia i ogólnie przekształcenia spółek prawa handlowego.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
32 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
33 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
36 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
39 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Katarzyna Jacek

Szczerze polecamy Kancelarię Pana Pawła Przybyłowskiego . Pełen profesjonalizm, rzeczowość, zaangażowanie w prowadzoną sprawę i świetny kontakt.Pan Mecenas to przemiły człowiek i adwokat godny polecenia!

04 kwietnia 2024 r.
Google

Nicemaker

Świetna Kancelaria - profesjonalizm i szybkość działania. Cały czas byłem informowany o postępach i udzielano mi odpowiedzi na wszelkie pytania. Polecam wszystkim mającym kredyt w CHF ale również w innych sprawach. Pan Mecenas Przybyłowski to przemiły i życzliwy człowiek, bardzo dziękuję za pomoc i polecam każdemu korzystanie z usług Pana Mecenasa i jego zespołu.

26 marca 2024 r.
Google

Paweł Gdańsk

Pan Mecenas Paweł Przybyłowski prowadził naszą sprawę dotyczącą kredytu CHF w banku PKO B.P. Obie instancje wygrane, na każdym etapie sprawy zawsze mogliśmy zapytać o cokolwiek i dostawaliśmy fachową odpowiedź. Umowa z Kancelarią przejrzysta, bez kruczków. Polecam każdemu. Fachowcy.

21 marca 2024 r.
Google

Rafal Marszewski

Great support from Mr. Pawlowski and his team. Strongly recommending him. (Przetłumaczone przez Google) Świetne wsparcie ze strony Pana Pawłowskiego i jego zespołu. Gorąco go polecam.

22 lutego 2024 r.
Google

Angelika i Janusz Stańczewscy

Polecamy kancelarię Pawła Przybyłowskiego ze względu na skuteczność i profesjonalizm. W naszym przypadku Pan mecenas przygotował plan walki z bankiem i z sukcesem go zrealizował . Przez cały okres cierpliwie wszystko nam wyjaśniał w sposób zrozumiały dla nie prawników :). Wobec banku zawsze przygotowany z niepodważalnymi argumentami. Czuliśmy się zaopiekowani i bezpieczni . Dziękujemy !

01 stycznia 2024 r.
Google

Blaze

Współpraca od lat układa się na najwyższym poziomie. Dziękuję kancelarii Przybyłowski za fachową obsługę.

04 grudnia 2023 r.
Google

Marek Rybak

Dziękuję kancelarii i Panu Pawłowi za fachową robotę i wygraną sprawę kredyt we frankach unieważniony. Pomoc w analizie umowy ugodowej tzw.porozumienie kompensacyjne. Życie bez kredytu. Gorąco polecam tą kancelarię i Pana Pawła są niezawodni.

25 października 2023 r.
Google

Karolina Antczak

Dzięki Kancelarii Adwokackiej Pana Adwokata Pawła Przybyłowskiego umowa mojego kredytu hipotecznego CHF została unieważniona. Kancelaria oprócz wygrania sprawy także zakończyła skutecznie ostateczne rozliczenia z bankiem. Polecam z całego serca.

23 października 2023 r.
Google

Adam Czystowski

08 października 2023 r.
Google

izabela jaworska-piątkowska

Zwięźle i konkretnie, bardzo profesjonalnie. Nasza sprawa z bankiem o kredyt we frankach wygrana. Pełen sukces

16 kwietnia 2023 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?