29

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka

ul. Tomasza Zana 1, 20-601 Lublin

5.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
17 opinii

0.0/5.0
0 opinii

3.8/5.0
4 opinie

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
20

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Adwokata Marcina Gałązki mieście się w Lublinie przy ulicy T. Zana 1, świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, klientów indywidualnych, jednostek samorządu terytorialnego, fundacji, stowarzyszeń oraz innych podmiotów. Usługi te obejmują doradztwo prawne, stałą bądź doraźną obsługę prawną, reprezentowanie Klientów przed sądami, przed organami administracji publicznej, w postępowaniu przedsądowym i pozasądowym, w negocjacjach oraz sporządzanie i opiniowanie umówi przygotowywanie opinii prawnych. Kancelaria reprezentuje Klientów-osoby fizyczne oraz prawne -także z zagranicy. Dotyczy to zarówno obywateli polskich zamieszkujących za granicą, jak i obywateli innych państw. Zespół Kancelarii w Lublinie tworzą adwokaci oraz radcowie prawni z wieloletnim doświadczeniem.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
26 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
27 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
32 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
33 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Szymon Ratajczak

Polecam najmocniej. Sprawa dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zeszła na dobre tory i sprawę udało się wygrać. Pozdrawiam oraz dziękuję.

02 listopada 2023 r.
Google

Agnieszka Niewoehner

Znałazłam Pana Mecenasa po opiniach w googlach. Kierowalam się opiniami i sie nie zawiodłam! Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i rzetelny. Osobę, którą Pan Mecenas reprezentowal sprawę zakończyła pozytywnie, mimo, że była bardzo ciężka. Prawo gospodarczne dla firm mogę tylko polecić. Pozdrawiam z Hamburga i dziękuję.

20 lipca 2023 r.
Google

Sylwia Ficek

Polecam, dobry i rzetelny adwokat, potrafi znaleźć dobre rozwiązania, walczy o klienta w sądzie. Warto go zaangażować do sprawy.

02 lutego 2023 r.
Google

Małgorzata Golan

03 czerwca 2022 r.
Google

Michael Frog

"wyszedłem dwunastego grudnia" Bardzo fajny gość. Bardzo sympatyczny i taki spokojny, bardzo zaangażowany na każdym etapie sprawy. Normalnie podchodzi do zadania pełnienia obrońcy. Widać, że chce, ludzki taki... Niewiele znam takich osób więc może za wysoko oceniłem ale facet jest na prawdę bardzo ogarnięty, bardzo profesjonalny. Akurat w mojej sprawie nie dość, że jakimś cudem darował mi połowę odsiadki to jeszcze jakoś tak zrobił że odsiedziałem swoje grzeszki miesiąc na Południowej a resztę na elektronicznej obroży. Jak będę miał jakiś kolejny problem karny to na bank wrócę do tego adwokata.

16 stycznia 2022 r.
Google

mariusz marcinek

29 listopada 2021 r.
Google

Robert Schulz

06 listopada 2021 r.
Google

Marek Kowalkiewicz

Współpraca z adwokatem jest bardzo dobra, a poziom usług oceniam wysoko. Daje się zauważyć rzetelność i profesjonalizm. Dziękuję za pomoc.

19 sierpnia 2021 r.
Google

Anna Michna

Najlepszy adwokat, jakiego mozna sobie tylko wyobrazic. Znaczaco wyrozniajacy sie pozytywnie na rynku swiadczonych uslug prawnych. Pelen profesjonalizm, ogromna wiedza merytoryczna, niezwykla skutecznosc, pelne zaangazowanie w sprawe klienta, biezacy kontakt, porady prawne na najwyzszym poziomie na calym etapie trwania postepowania. Przy tym ogromna kultura osobista, takt i zrozumienie potrzeb klienta. Polecam kazdemu !

23 listopada 2020 r.
Google

piotr jaruga

Prowadzący kancelarię Mecenas Marcin Gałązka bardzo dobrze zna obowiązujące prawo oraz doskonale wie, kiedy i jaki paragraf należy przywołać, co pozytywnie skutkuje w prowadzonych przez niego sprawach. Do rozpraw w sprawy prowadzonej w moim imieniu był zawsze bardzo dobrze przygotowany

27 sierpnia 2020 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?