54

Kancelaria Odszkodowawcza

Lexperts. Kancelaria Prawna

ul. Piotra Czajkowskiego 63, 51-171 Wrocław

3.5/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
5 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych (zarówno firm krajowych, jak i z kapitałem zagranicznym, a także spółek zagranicznych). Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, prawa cywilnego i prawa pracy. Doradza Klientom przy umowach, w tym umowach międzynarodowych. Prowadzi dla przedsiębiorców, w tym w szczególności spółek z o.o. i akcyjnych, bieżącą obsługę prawną i audyty prawne i wspiera przy interpretacji prawa podatkowego. Specjalizuje się również w prawie chemicznym oraz prawie ochrony środowiska, mając bogate doświadczenie w sprawach związanych z REACH. Wspiera polskich przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju działalności gospodarczej na terenie Niemiec.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
49 Paweł Zacharzewski Adwokat Szczecin
50 Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch Warszawa
51 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań
52 Kancelaria Radców Prawnych Klatka I Partnerzy Katowice
53 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa
54 Lexperts. Kancelaria Prawna Wrocław
55 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia
56 Europejski Filar Odszkodowań Sp. Z O.O. Zielona Góra
57 Kancelaria Prawnicza Szeja I Wspólnicy Warszawa
58 Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Tabisz Kraków
59 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk

Opinie klientów

Google

Jacek Rylokowski

Aug 1, 2018
Google

Katarzyna Chmiel

Profesjonalny i, co ważne, mocno zaangażowany i zgrany zespół. Obsługa firm na najwyższym poziomie. Polecam współpracę nie tylko polskim podmiotom, świetnie znają też niemiecki i angielski.

Aug 1, 2018
Facebook

Sandra Sordon

Dec 1, 2016
Google

Jadwiga Baniec

Polecam wszystkim osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą. Kancelaria zapewnia obsługę jakiej oczekuje się od firmy działającej w dzisiejszym, szybko zmieniającym się, świecie finansów.

Aug 1, 2016
Google

Agnieszka Marzec

Bardzo dobry radca prawny. Jestem zadowolona z usług. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebowała pomocy prawnej, ale jeśli coś takiego się wydarzy z pewnością zgłoszę się do Lexerts :)

Aug 1, 2015
Google

Andrzej Klich

Pani Lidia to prawdziwa profesjonalistka w dziedzinie prawa. W przeszłości byłem już w kilku kancelariach, ale Lexperts zdecydowanie jest najlepszą z nich wszystkich. Zawsze było max. poświęconego czasu. Będę polecać na pewno :)

Aug 1, 2015

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.