13

Kancelaria Odszkodowawcza

Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O.

ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

7.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
43 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
40

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy mieści się w Warszawie na ulicy Stawki 2. Instytut tworzą adwokaci, radcy prawni, doradcy podatkowi, księgowi oraz biegli rewidenci. Nad rozwiązaniami dla Klienta pracuje zespół specjalistów posiadający doświadczenie prawne, podatkowe, księgowe i biznesowe. Firma zajmuje się profesjonalną obsługą polskich i międzynarodowych przedsiębiorców, doradzą, uwzględniając najważniejsze cele przedsiębiorcy: większe bezpieczeństwo oraz wyższy zysk.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
8 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice
9 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław
11 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk
12 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice
13 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
15 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa
16 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław
17 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań

Opinie klientów

Google

Paweł Kuciel

Jeśli chodzi o mecenasów to pełen profesjonalizm, jednak jeśli chodzi o współpracę z samą firmą i zarządem, to brak terminowości i problem z rozliczeniami. Ogólnie nie polecam.

Jun 26, 2020
Google

Damian Leszek

26.03.20 zawarta została umowa na obsługę klientów dochodzących roszczeń finansowych (m.in obligacje GetBack). Zgodnie z umową kancelaria zobligowała się do przesyłania zestawienia prowizyjnego do 10go każdego miesiąca. Pierwsze rozliczenie opóźnione o ponad miesiąc, po dwukrotnym wezwaniu do zapłaty. Kolejne rozliczenie przesłane po monicie, faktura nie rozliczona, wysłane kolejne wezwanie do zapłaty. Kancelaria straszy karami umownymi bez postępowania sądowego za naruszenie "dobrego imienia". Wpis będzie na bieżąco aktualizowany.

Jun 24, 2020
Google

Damian Leszek

Kancelaria nie reguluje swoich zobowiązań od Kwietnia br., nie odpowiada na wezwania zapłaty. Istnieje realne podejrzenie zaprzestania działalności z powodu utraty płynności i braku finalizacji rozpoczętych spraw. Proszę o kontakt osoby poszkodowane (wierzycieli, nieobsługiwanych klientów). Wpis będzie aktualizowany; w dn. 07.05.20 wysłano kolejne wezwanie do zapłaty bezpośrednio do prezesa.

May 7, 2020
Google

michal kurylowicz

Wstępnie dobre wrażenie

Jan 20, 2020
Google

Dariusz DZariusz

Jak usługa wykonana dobrze i profesjonalnie to nie ma o czym pisać :) Skorzystałem z darmowych konsultacji i dowiedziałem się dużo więcej niż płacąc u innych. Bardzo kompetentni ludzie. Polecam.

Dec 11, 2019
Google

Anna Urban

Oct 23, 2019
Google

MrElepH

Polecam. Profesjonalne podejście i szybkie działanie.

Oct 23, 2019
Google

Darek Miszkiewicz

Oct 8, 2019
Google

Darek Miszkiewicz

Oct 5, 2019
Google

Dawid Demski

Sep 15, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?