33

Kancelaria Odszkodowawcza

Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J.

ul. Śląska 20, 60-614 Poznań

5.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.1/5.0
18 opinii

5.0/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
27

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Prawna Komarnicka Korpalski ma swoją siedzibę w Poznaniu na ulicy Śląskiej 20. Zespół prawników specjalizuje się w prawie bankowym- szczególnie w nadpłaconych kredytach we frankach CHF. Dzięki kancelarii możliwe jest złożenie pozwu indywidualnego, zbiorowego czy hybrydowego. Zespół ma duże doświadczenie w obsłudze Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Pozostaje w stałej współpracy z obsługiwanym przez siebie Klientem. Firma działa na terenie województwa wielkopolskiego, miasta Poznania, jak i całego kraju.

Kancelaria Siedziba
28 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
29 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
32 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
33 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
36 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
37 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Marek Kwiatkowski

Nov 18, 2020
Google

Sylwester

Sep 15, 2020
Google

Erwin Eisenstein

Aug 4, 2020
Google

Marcin Gierczak

Kancelaria prowadzi od 2016 r naszą sprawę przeciwko mBank. Wygrana w pierwszej instancji oraz w sądzie apelacyjnym (Łódź) to niewątpliwie wynik profesjonalnej pracy kancelarii, wyboru właściwej strategii, argumentacji w pozwach i towarzyszącej korespondencji oraz wyważonej podstawy na rozprawach i podczas przesłuchań. Widać, że kancelaria ma duże doświadczenie w sprawach kredytów frankowych, sprawy prowadzi rzetelnie, na bieżąco śledzi zapadające wyroki i adaptuje je w swojej argumentacji przed sądem. Uczciwie trzyma się zapisów umowy z klientami, ale klienci nie mający dotąd doświadczenia z takimi procesami powinni dokładnie dopytać o wszystkie koszty np sądowe, rzeczoznawców i różnych innych opłat towarzyszących (administracyjnych, reprezentacji itp). Jedyne co uważam za mały minus współpracy to bardzo skąpe informowanie klienta o podejmowanych działaniach, pismach przychodzących i wychodzących, na co czekamy, na co liczymy, jaką podejmujemy strategię, kiedy upływa termin na to czy na tamto itp. Jednak to na co liczy każdy frankowicz walczący z prawniczą machiną bankową to skuteczność, a tego kancelarii duetu Komarnicka - Korpalski odmówić nie można.

May 14, 2020
Google

Joanna Wędrychowska

Feb 14, 2020
Google

Inessa Kim

Współpracuję z kancelarią Komarnicka i Korpalski od kilku lat. Usługi tej kancelarii są na bardzo wysokim poziomie! Pełny profesjonalizm, spora wiedza, szybki i sprawny kontakt, a co najważniejsze - skuteczność! Dziś wygraliśmy w drugiej instancji!!! Dziękuję bardzo wszystkim, którzy się przyłożyli do tej wygranej! Polecam gorąco!

Jan 14, 2020
Google

hainah

Kancelaria reprezentuje mnie w pozwie tzw. frankowym przeciwko bankowi. Wygraliśmy w I instancji odfrankowienie umowy bez problemów. Mecenas Mariusz Korpalski jest osobą kompetentną i z ogromną wiedzą w tym temacie. Odjęta jedna gwiazdka za brak na bieżąco od kancelarii informacji o przebiegu sprawy chociażby drogą e-mail. Żeby wiedzieć co się dzieje, jakie pisma składa bank do sądu lub jaką opinię wydała dodatkowo powołana biegła oraz jakie mogą być tego konsekwencje , trzeba zadzwonić do kancelarii.

Jan 14, 2020
Google

Piotr Zarski

Mec. M.Korpalski reprezentuje mnie w pozwie frankowym przeciwko bankowi. Jest osobą bardzo kompetentną, posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie w procesach przeciwko instytucjom finansowym. Polecam tym, którzy decydują się na proces i walkę o swoje pieniądze i swój majątek.

Jan 14, 2020
Google

yoda 222

Bardzo profesjonalna Kancelaria. Kompetentni pracownicy. Kancelaria zaprasza interesantów na spotkania z mecenasami na których można zasięgnąć rady, oraz wypytać mecenasów o wszelkie szczegóły. Cena również przyzwoita (z resztą nawet gdyby nie, to wysokie kompetencje są w cenie). Podoba mi się kultura korespondencji mailowej z klientem.

Jan 14, 2020
Google

Julia Pietruszyńska

Wielu prawników uważa, że z dnia na dzień stanie się specjalistami od spraw kredytów frankowych, ale żeby robić to dobrze trzeba mieć wieloletnie doświadczenie. Mecenas Korpalski jest świetnym fachowcem, a dodatkowo człowiekiem przemiłym i kulturalnym. Ma umiarkowane stawki i świetny stosunek jakości do ceny. Szczerze polecam tą kancelarię.

Dec 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?