40

Kancelaria Odszkodowawcza

Knowlex Kancelaria Prawna

ul. Jankego 64, 40-612 Katowice

5.2/10.0 (ocena w rankingu)

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
17 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
17

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria prawna Knowlex Piotr Smolka powstała w 2016 roku. Jej siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Gen. Waltera Jankego 64. Obecnie zespół kancelarii składa się z 8 prawników. Kancelaria proponuje zarówno pomoc płatną, jak i bezpłatną — udziela porad frankowiczom, ofiarom przestępstw oraz poszkodowanym przez zakłady ubezpieczeń. Kancelaria specjalizuje się w kilku dziedzinach. Reprezentuje swoich klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, w tym rozwodach, czy ustaleniu opieki nad dzieckiem. Kancelaria zajmuje się także sprawami spadkowymi. Prawnicy kancelarii reprezentują także klientów, którzy zaciągnęli kredyt frankowy. Reprezentują oni przed sądem klientów, którzy mają w swoich umowach kredytowych klauzule niedozwolone. Kancelaria zajmuje się także pomocą firmom. Reprezentuje klientów przy sprawach związanych z przestępstwami gospodarczymi. Firma zajmuje się także doradztwem prawnym przy zatrudnianiu cudzoziemców.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
35 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław
36 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa
37 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice
38 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław
39 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa
40 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice
41 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp.
42 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk
43 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin
44 Xaltum Poznań
45 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa

Opinie klientów

Facebook

Agnieszka Student

Bardzo konkretni, zaangażowani i skuteczni. Super podejscie do klienta bez tego prawniczego nadecia oferuja fachowa pomoc. Jestem bardzo wdzięczna. polecam

Apr 10, 2019
Facebook

Alan Kozieł

Profesionalizm Pana Piotra ! Zna się na tym co robi i naprawdę jest godny polecenia ! Potrafi profesjonalnie doradzić ! Polecam w 100% !

Jun 4, 2018
Facebook

Tomasz Kowalski

Apr 24, 2018
Facebook

Mikołaj Grolik

Mar 26, 2018
Facebook

Fiedor Ryszard

Aż się wierzyć nie chce,że tak młody człowiek,posiada tak ogromną wiedzę. Bardzo merytoryczny,obdarzony bardzo dużymi pokładami empatii. Załatwił moją sprawę bardzo szybko i pozytywnie. Polecam z całego serca.

Feb 27, 2018
Facebook

Cezary Bloch

Mój problem z Najemcą zalegającym czynsz przez kilka miesięcy mam już rozwiązany. Dzieki profesjonalnej pomocy kancelarii oszust zwolnił lokal oraz spłaca zadłużenie. Moja dotychczasowa umowa została "uszczelniona" aby zminimalizować ryzyko powstania podobnego problemu z przyszłości. Szczerze polecam.

Sep 4, 2017
Facebook

Wojtek Gębicki

Sep 2, 2017
Facebook

Bozena Nowacka

Rzetelne podejście do sprawy. Duża pomoc,doractwo oraz zaangażowanie. Moja sprawa była nie typowa ponieważ dotyczyła zwierzaka. Nie każdy chciał się tego podjąć a tu nie odmówili mi pomocy i udało się. Szczerze polecam.

Aug 17, 2017
Facebook

Mikołaj Colaj

Jul 11, 2017
Facebook

Sonia Brodowska

Bardzo profesjonalna firma prawnicza. Szczerze polecam!

Jun 25, 2017

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?