14

Kancelaria Odszkodowawcza

Kl Law Polska Sp. Z O.O.

ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk

7.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
39 opinii

4.7/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
51

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria KL Law Polska jest kancelarią, która ma swoje biura w Warszawie, Trójmieście, Barcelonie, Londynie i innych większych polskich miastach. Zespół kancelarii stanowią wykwalifikowani prawnicy- adwokaci, doradcy restrukturyzacyjni, wspierani przez młodszych prawników. Usługi w biurze w Londynie świadczone są przez polskojęzycznych prawników, których wspierają angielscy Solicitors oraz Barristers. Prawnicy kancelarii KL Law świadczą usługi na rzecz krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Specjalizacją kancelarii są sprawy z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, czyli upadłość konsumencka, upadłość firmy, czy restrukturyzacja przedsiębiorstw. Firma prowadzi bieżącą obsługę prawną firm i związaną z tym windykację należności. Jedną z dziedzin jest również prawo imigracyjne, pomoc przy uzyskaniu legalnego pobytu w Polsce, czy zezwoleń na pracę.

Kancelaria Siedziba
9 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
12 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
14 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
17 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
19 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Marcin Em

Kancelaria KL LAW Polska od samego początku pomogła mi w załatwieniu formalności związanych ze złożeniem wniosku do sądu. Od napisania przez scpecjalistów z Kl Law wniosku, aż do rozprawy o upadłość zawsze otrzymywałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Na upadłość czekałem dość długo ze względu na to, że mieszkam w dużym mieście i liczba osób chcących uzyskać upadłość jest bardzo duża. Do wszystkiego doszła jeszcze sytuacja związana z Covid-19, warto było jednak czekać. Jestem dozgonnie wdzięczny za pomoc jaką uzyskałem. Jak najbardziej polecam. I życzę wielu wygranych spraw.

Oct 22, 2020
Google

Krzysztof kałużny

Profesjonalizm w każdym calu.

Oct 8, 2020
Facebook

P Kris Grzeg

KL LAW wlasciciel M.K , Do uiszczenia opłaty za usługę dla KL Law któregoto właścicielem jest pan M.K. wszystko wyglądało ok . Obietnice co będzie "mecenas sztuk różnorodnych" robił. Potem wszystkosie zmieniło zamiast spotkania w celu przejrzenia i omówienia dokumentacji - meeting na Scype ponieważ stwierdził iż telefon kosztuje. Meeting przy stosie dokumentów był porażką jako iż mecenas nie miał czasu zapoznać się ze wszystkimi . Wybrałem polskiego adwokata w związku z b...rakiem wiedzy językowej, bez uprzedniego powiadomienia pan M.K wysłał do trybunału Angielskiego mecenasa który absolutnie nie znał sprawy gdyż dostał dokumenty w piątek wieczorem a w weekendy nie pracuje (rozprawa poniedziałek rano) , nie potrafił mi wytłumaczyć co sędzia mówi , dwie rozprawy nie odbyły się z winy pozwanego, jak napisał M.K. w e-mail do mnie "kancelaria Pana pracodawcy to jest chyba banda partaczy i cwaniaków." Możnaby powiedzieć " I kto to Mówi " Jako iż trzy sprawy się odbyły ( ) M.K. zażądał więcej pieniędzy jak by £6000 było mało za zrobione nic! "Mecenas M.K." nie skontaktował się z jednym ze ważnych świadków, drugiego świadka nie poinformował iż musi być w employment tribunal w dniu w którym przysłał anglojęzycznego prawnika, a ja zostałem bez świadka lecz muszę dopłacić! Gdy pojechałem po 4-5 miesiącach od doręczenia dokumentacji zdrowia do kancelarii KL Law po potrzebne mi dokumenty ciężko było znaleźćta teczkę mecenas nie wiedział gdzie może być wśród chaosu dokumentów w tym tzw biurze, otóż teczka była na tym samym parapecie, nie ruszona jedyne co się zmieniło to to iż przysypano ją sterta dokumentów, więc o czym chciał pan mecenas rozmawiać na Scype. Stwierdziłem iż się poddaje a nie dopłacę mu ani grosza. Napisałem complaints ale wiadomo, Właściciel Mecenas M.K sądzi sam siebie. Gdy napisałem mu iż nie mam już sił na niego i jego gierki opisując swój stan zdrowia, mecenas KL Law Właściciel M.K. odpisał......."Myślę, że nie życzę sobie, żeby pan do mnie pisał podobnych emaili, ponieważ są one całkowicie poniżej jakiegokolwiek poziomu przywoitości, wywołują one lekkie obrzydzenie i niepotrzebny stres, a jestem dość zajęty........." Mój stan zdrowia wywołuje u pana mecenasa LEKKIE OBRZYDZENIE! Jak daje sobie radę w sądzie w sprawach zdrowia . Jest dużo więcej lecz nie chce w to znów brnąć, cierpię na przewlekłe migreny trwające po kilka tygodni, już dalej nie piszę bo wywołuje to jak stwierdził mecenas OBRZYDZENIE. Czy partacz i cwaniak (jak MK nazwał konkurencje) to wystarczające określenie na mecenasa M.K. częściowo napewno lecz dodał bym wiele więcej.

Sep 16, 2020
Facebook

Paweł Oryl

Jul 15, 2020
Google

Marcin Maliński

Profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi. Wniosek o upadłość napisany bardzo wyczerpująco i szczegółowo z uwzględnieniem wszelkich ważnych informacji. Polecam

Jun 30, 2020
Google

Olleess

Super profesjonalne podejście do klienta. Stały kontakt, porady i zaangażowanie. Jestem młodym chłopakiem. Ci ludzie pomogli mi dostać nową szanse od życia, bardzo gorąco polecam i dziękuje z całego serca. Pozdrawiam

Jun 14, 2020
Google

Klaudia Neko

Feb 14, 2020
Google

Mariusz Hryszko

Jan 14, 2020
Google

mioduch52

Jan 14, 2020
Google

Bogdan

Ok

Dec 14, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?