16

Kancelaria Odszkodowawcza

Kl Law Polska Sp. Z O.O.

ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk

6.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
54 opinie

5.0/5.0
11 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
61

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria KL Law Polska jest kancelarią, która ma swoje biura w Warszawie, Trójmieście, Barcelonie, Londynie i innych większych polskich miastach. Zespół kancelarii stanowią wykwalifikowani prawnicy- adwokaci, doradcy restrukturyzacyjni, wspierani przez młodszych prawników. Usługi w biurze w Londynie świadczone są przez polskojęzycznych prawników, których wspierają angielscy Solicitors oraz Barristers. Prawnicy kancelarii KL Law świadczą usługi na rzecz krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Specjalizacją kancelarii są sprawy z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, czyli upadłość konsumencka, upadłość firmy, czy restrukturyzacja przedsiębiorstw. Firma prowadzi bieżącą obsługę prawną firm i związaną z tym windykację należności. Jedną z dziedzin jest również prawo imigracyjne, pomoc przy uzyskaniu legalnego pobytu w Polsce, czy zezwoleń na pracę.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
16 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
17 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
19 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
20 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Olha Kaliberda

Nie polecam. Kontakt jest bardzo słaby. Po podpisaniu umowy i opłaceniu faktury kontakt się urwał. Nie mogę dostać informacji zwrotnej już prawie miesiąc. Nikt nie odpowiada na e-maile, nie odbiera telefon i nie oddzwania.

28 maja 2024 r.
Google

Nicoll Listwan

Bardzo mi przykro, ale ja nie polecam tego miejsca. Kontakt jest bardzo utrudniony. Wybrałam tą kancelarię ze względu na to, iż na stronie mają informację o otwarciu do 18 - tak, żeby na spokojnie po pracy porozmawiać - niestety nie ma takiej możliwości. Ktoś obiecuje że zadzwoni jednego dnia, nie dzwoni, dzwoni kolejnego nie możesz rozmawiać, oddzwaniasz nie odbiera. To główna czerwona lampka - brak rzetelności : umawiamy się a ktoś jawnie to olewa, jeśli na początku coś nie wygląda dobrze to wątpię, iż później taka współpraca będzie miała jakikolwiek sens. Najwidoczniej mój błąd - chciałam wziąć w ciemno jakąś usługę. Trzeba było wcześniej dokładnie przeczytać opinie.. Pozwolę sobie edytować opinię :te 5 sms to była rozmowa z waszym pracownikiem w celu umówienia rozmowy na poniedziałek - po czym oczywiście żadnego telefonu nie było . Nie dzwoniliście Państwo sześć razy a jeśli nawet to dokładnie opisałam iż umówiliśmy się na poniedziałek ;) Owszem nie prowadziliście żadnej mojej sprawy ale takową współpracę chciałam nawiązać. Stwierdzenie że „raczyłam odebrać” jest w mojej ocenie bardzo nie stosowne ponieważ od razu zakomunikowałam w jakich godzinach pracuje, pomijając już niegrzeczny wydźwięk takiej wypowiedzi. Ale to świadczy tylko o was.

07 maja 2024 r.
Google

Magda Sky House

Serdecznie polecam !!

12 kwietnia 2024 r.
Google

Damian Bralczyk

Serdecznie polecam! Rzetelna i profesjonalna kancelaria.

10 kwietnia 2024 r.
Google

Bartek

10 kwietnia 2024 r.
Google

Oskar Paradowski

Bardzo profesjonalna i kompetentna kancelaria!

10 kwietnia 2024 r.
Google

Maciej

Eksperci z kancelarii wykazali się nie tylko głęboką wiedzą prawną i ekonomiczną, ale również niezwykłym zrozumieniem dla biznesu i jego specyfiki. Dzięki ich strategicznemu doradztwu, profesjonalizmowi i wsparciu, udało się nie tylko uniknąć upadłości, ale także wprowadzić efektywne zmiany, które pozwoliły mojej firmie na powrót do stabilności finansowej. Ich indywidualne podejście, zaangażowanie oraz transparentność w działaniu zasługują na najwyższe uznanie. Polecam tę kancelarię wszystkim przedsiębiorcom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i potrzebują nie tylko wsparcia prawnego, ale także partnera, który realnie pomoże odwrócić losy firmy na lepsze."

10 kwietnia 2024 r.
Google

Grzegorz Machalski

Zdecydowanie polecam kancelarię, a w szczególności, Pana Filipa. Profesjonalizm oraz empatia Pana Filipa były bardzo pomocne aby przejść przez proces upadłości konsumenckiej. Do tego bardzo dobry kontakt oraz szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania przez cały okres trwania postępowania.

08 kwietnia 2024 r.
Google

Michał Trojanowski

18 marca 2024 r.
Google

co caby

Kancelaria prowadziła moją sprawę o upadłość konsumencką z ogromnym powodzeniem! Sprawa toczyła się przed sądem w Gdańsku w sumie ok. 2 lat. Zakończyła się planem spłaty na naszych warunkach. Przez cały ten czas zespół prawny mnie wspierał i pilnował, żeby wszystko zakończyło się pozytywnie. Jeszcze raz ogromnie dziękuję p. Filipowi, p. Justynie i p. Michałowi. Super współpraca i polecam każdemu, kto rozważa upadłość!

09 marca 2024 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?