23

Kancelaria Odszkodowawcza

Kl Law Polska Sp. Z O.O.

ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk

6.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
33 opinie

5.0/5.0
11 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
43

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria KL Law Polska jest kancelarią, która ma swoje biura w Warszawie, Trójmieście, Barcelonie, Londynie i innych większych polskich miastach. Zespół kancelarii stanowią wykwalifikowani prawnicy- adwokaci, doradcy restrukturyzacyjni, wspierani przez młodszych prawników. Usługi w biurze w Londynie świadczone są przez polskojęzycznych prawników, których wspierają angielscy Solicitors oraz Barristers. Prawnicy kancelarii KL Law świadczą usługi na rzecz krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Specjalizacją kancelarii są sprawy z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego, czyli upadłość konsumencka, upadłość firmy, czy restrukturyzacja przedsiębiorstw. Firma prowadzi bieżącą obsługę prawną firm i związaną z tym windykację należności. Jedną z dziedzin jest również prawo imigracyjne, pomoc przy uzyskaniu legalnego pobytu w Polsce, czy zezwoleń na pracę.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
18 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
19 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
21 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań Sprawdź ofertę
22 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
23 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
26 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
27 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Kacper Tokarczyk

Super usługi, upadłość przeprowadzona bardzo sprawnie, polecam serdecznie!

24 listopada 2023 r.
Google

Paweł

Polecam bardzo i dziękuję za pomoc i sprawne poprowadzenie sprawy!

24 listopada 2023 r.
Google

Ростик Захар

22 listopada 2023 r.
Google

Fabian Bojke

Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Pan Filip przeprowadził nas wzorowo przez cały proces upadłościowy, służąc przy tym zawsze porada i odpowiedziami na wszystkie pytania i wątpliwości . Pozdrawiam i dziękuję

19 listopada 2023 r.
Google

Dominik Laskowski

Moje doświadczenie z kancelarią Pana Filipa Kozika było niezwykle pozytywne. Pan Kozik wykazał się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także głębokim zrozumieniem i empatią w trudnym dla mnie okresie. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, proces upadłości przebiegł gładko i efektywnie, co znacznie zmniejszyło moje obciążenie stresowe. Komunikacja była przejrzysta, a każde pytanie i zmartwienie były adresowane z natychmiastową reakcją i klarownością. Zespół w kancelarii był również bardzo pomocny i uprzejmy, co dodatkowo ułatwiło cały proces. Z pełnym przekonaniem polecam kancelarię KL LAWE każdemu, kto szuka kompetentnej i zaangażowanej obsługi prawnej w sprawach upadłościowych. Dziękuję za wsparcie i profesjonalizm na najwyższym poziomie!

12 października 2023 r.
Google

Piotr Frahs

09 września 2023 r.
Google

Paulina G

Z całego serca polecam kancelarię a w szczególności Pana Filipa Kozika - jest to profesjonalny człowiek z ogromną wiedzą a przede wszystkim, co w tym wszystkim jest chyba najważniejsze -LUDZKI syndyk, który nie ocenia z góry tylko w niesamowity sposób buduje zaufanie oraz stara się zrobić wszystko, aby jego klient wyszedł z długów - ja już byłam przekonana, że nie ma dla mnie ratunku a dzięki Panu Filipowi oraz jego zespołowi w końcu wychodzę na prostą! Dla nich nie ma spraw niemożliwych. Z czystym sumieniem jeszcze raz POLECAM

29 czerwca 2023 r.
Google

Saul Hudson

26 grudnia 2022 r.
Google

Dorota Sokołowska

Witam .Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią KL Law Polska. Konkretnie sprawnie,Uczciwie..Wszystko miałam wytłumaczone pokolei.Stały kontakt telefoniczny.Moją sprawę prowadził pan Michał Urban.Polecam bardzo..

29 listopada 2022 r.
Google

Maria

Profesjonalizm, skuteczność, rzetelność i uczciwość, wysoka kultura to kilka cech z wielu innych równie pozytywnych, dotyczących prawników z Kancelarii KL LAW w Gdyni. Prezes Zarządu tejże Kancelarii wykazał znakomitą skuteczność w przeprowadzeniu całego procesu mojej upadłości konsumenckiej. Wyrozumiały, cierpliwy o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Adwokat Justyna Nowak- Trojanowska świetna w czasie rozprawy. Argumenty i mowa końcowa chapeau bas. I co najważniejsze, przy całym profesjonalizmie nie ma "zadęcia prawniczego" a jest przyjazny stosunek do petenta i to ze strony, całego zespołu KL LAW z Gdyni. Bardzo dziękuję. Maria Łukowicz

25 października 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?