17

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska

ul. Nad Stawem 10/2, 80-454 Gdańsk

7.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
17 opinii

5.0/5.0
22 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
38

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Kinal i Robaszewska świadczy pomoc prawną osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Reprezentuje klientów przez wszystkimi sądami, urzędami i instytucjami. Sporządza opinie prawne oraz regulaminy, oraz udziela fachowych porad prawnych w siedzibie Kancelarii, oraz on-line. Wszystkim klientom oferuje indywidualne podejście do sprawy oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Przedsiębiorcom zapewnia stałą i kompleksową usługę prawną, z uwzględnieniem specyfiki branży, w której działają. Oferuje obsługę klientów korporacyjnych zarówno w zakresie bieżącej konsultacji, jak i współpracę przy realizacji długoterminowych przedsięwzięć. Kancelaria mieści się przy ulicy Nad Stawem 10/2 w Gdańsku.

Kancelaria Siedziba
12 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
14 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
15 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
17 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
18 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
19 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
21 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
22 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Grzegorz Karaś

Nieoceniona pomoc. Pani mecenas bardzo sympatyczna. Nie spotkałem nigdy tak zaangażowanej osoby w sprawę klienta. Kontakt z panią mecenas mogę uznać za wzorowy. Polecam każdemu takiego wsparcia. Na pewno Pani mecenas nie zawiedzie.

Nov 28, 2021
Google

Dawid Wo

Radzę się dobrze zastanowić nad wybieraniem tej kancelarii, jak dla mnie wszystkie poniższe opinie sciemnione zapewne przez pracowników i znajomych. Jedna z pań prowadziła moją sprawe, zero kontaktu i informowania co się dzieje w sprawie, brak odpowiedzi na telefony smsy maile, ostatecznie okazało się że odbyła się rozprawa w sądzie, o której mnie nie poinformowano potem się okazało że jest już wyrok, a ja nawet o tym pojecia nie mam.. Dramat poprostu, Gdybym sam nie poszedł do sądu zorientować się co się dzieję to do tej pory bym o tym nie wiedział

Oct 28, 2021
Google

Patrycja Polkowska

Polecam usługi Pań Mecenas. Pani Kinal oraz Pani Robaczewska są osobami rzetelnymi, odpowiedzialnymi.

Oct 28, 2021
Google

J B.

Trafiłam na tą kancelarię przez przypadek i nie żałuję.Pełen profesjonalizm.Pani Marta Kinal na spokojnie wszystko dokładnie wyjaśniała na bieżąco.Sprawy były prowadzone na najwyższym poziomie.Dziękuję za fachową pomoc i przejście przez to wszystko. Solidna firma.Polecam .

Oct 28, 2021
Google

Michał Gajewski

Kancelaria pomogła mi w sprawie ugody. Polecam, numer 1 w 3mieście!! :)

Sep 4, 2021
Google

PNBify

Profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy na każdym etapie. Podczas współpracy zostały udzielone wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jeżeli będzie taka potrzeba to zamierzam ponownie skorzystać z usług tej kancelarii. Polecam.

Sep 4, 2021
Google

Ania

Polecam Kancelarię Adwokacką Kinal & Robaczewska. Pomoc prawna świadczona na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do klienta i bezproblemowy kontakt na każdym etapie sprawy. Panie Adwokat wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, empatią i zrozumieniem. Spotkania przebiegają zawsze miłej atmosferze, Panie Adwokat odpowiadają na zadawane pytania cierpliwie i rzetelnie. Polecam z całego serca.

Sep 1, 2021
Google

Janina Gurzak

Bardzo polecam to biuro. Otrzymałam bardzo profesjonalna pomoc. Pani Mecenas Kinal walczyła na rozprawie i udalo się uniewinnić syna. Bardzo dziękuję. Bez jej pomocy nie wiem jakby się to skończyło

Aug 26, 2021
Google

Barbara Piasecka

Polecam!!!!!

Aug 4, 2021
Google

Gosia Zaszewska

Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm od początku do końca sprawy. Serdecznie dziękuję za pomoc i bardzo polecam.

Jul 9, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?