10

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

8.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
68 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
65

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Siedziba
5 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
6 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
8 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
10 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
11 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
14 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

M. Ladanaj

Dzień dobry, Pana Mecenasa znalazłam przez radio, kiedy usłyszałam, że wygrał sprawę kredytu frankowego. Zadzwoniłam, odwiedziłam, dogadaliśmy z łatwością i profesjonalizmem warunki współpracy. To było 2 lata temu. W zeszłym tygodniu świętowaliśmy wygraną! Unieważnienie umowy Polbank z 2008 roku. Pan Oskar zawsze przygotowany, pozytywny i konkretny. Widać że sale sądowe to jego żywioł, w przeciwieństwie do mnie. Polecam i myślę że za 2 lata może krócej, sąd apelacyjny sprawi że dopiszę zakończenie sprawy z wyrokiem prawomocnym i wreszcie wolna z pomocą Pana Mecenasa. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Oct 28, 2021
Google

Martin Bac

Wybór kancelarii Pana Oskara Miłonia do sprawy frankowej Getin Banku okazał się słuszny. Bardzo dobra opieka nad klientem, szeroka znajomość tematu, profesjonalizm a co najważniejsze, wygrana w I instancji. Czekamy teraz na c.d. Jeśli ktoś, tak jak my, zastanawiał się, czy warto jechać przez pół Polski aby powieżyć sprawę tej kancelarii to oczywiście że warto, nie ma na co czekać. Polecamy i pozdrawiamy M.A.Bącal.

Oct 28, 2021
Google

Agnieszka Ciężka

Do sprawy związanej z kredytem we frankach wraz z mężem zdecydowaliśmy się na współpracę z panem mecenasem Miłoniem. I była to świetna decyzja! Profesjonalne podejście do pracy i klientów, zaangażowanie na najwyższym poziomie i co najważniejsze, wygrana rozprawa Polecam współpracę z mecenasem Oskarem Miłoniem, lepiej trafić nie można.

Oct 28, 2021
Google

Magdalena Kozińska

Sprawę kredytu frankowego (stary portfel, mbank) mimo rozważania usług kilku kancelarii zdecydowaliśmy się powierzyć Mecenasowi Oskarowi Miłoniowi- profesjonaliście, osobie, która wzbudziła nasze zaufanie kompetencją, wiedzą merytoryczną i podejściem do klienta już na pierwszym spotkaniu. Kilka dni temu zapadł wyrok - na pierwszej rozprawie- umowę unieważniono. Panie Mecenasie bardzo dziękujemy za zajęcie się naszą sprawą. Lepszego Pełnomocnika nie mogliśmy znaleźć. Polecamy wszystkim :)

Oct 28, 2021
Google

Mariusz Rachwał

Wygrałem sprawę z bankiem PKO o kredyt w CHF , bardzo profesjonalne podejście ze strony Kancelarii Adwokackiej. Zdecydowanie polecam

Oct 14, 2021
Google

Wojciech Kostrzewa

Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi prawnej kancelarii. Sąd pierwszej instancji wydał wyrok unieważnienia umowy. Czekamy na dalszy przebieg sprawy.

Oct 5, 2021
Google

Mateusz Torchalski

Oct 2, 2021
Google

Tomek Kozminski

Wygrana z mBank w pierwszej instancji o unieważnienie umowy w SO w Piotrkowie Trybunalskim. Polecam!

Sep 30, 2021
Google

Magda Tęgosz

Aug 29, 2021
Google

AngMacSz

Wygrana pierwszej instancji, unieważnienie umowy kredytu CHF, polecamy usługi Pana Mecenasa.

Aug 22, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?