38

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

4.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
20 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
20

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
33 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław
34 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa
35 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
36 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin
37 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk
38 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
39 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
40 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała
41 Kancelaria Global Wrocław
42 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz Poznań
43 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa

Opinie klientów

Google

Michal Jesionowski

Prezes Zarządu Jesion Inwestycje

Jul 29, 2019
Google

Jerzy Zdrada

Jun 30, 2019
Google

ANETA ŻUKOWSKA

Profesjonalizm,parking

Jun 30, 2019
Google

Agnieszka Sacharczuk

Mecenas Oskar Miłoń to Najlepszy z Najlepszych. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i kultury Pana Mecenasa. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do sprawy i w pełni zaangażowany. Klient ma poczucie, że jego sprawa jest najważniejsza i może liczyć na pełne zrozumienie i fachową pomoc. Efekt tej pomocy w mojej sprawie to wygrana z Getin bankiem. Polecam gorąco Pana Mecenasa i ogromnie dziękuję za wszystko.

May 30, 2019
Google

Maciej Kokotek

Niezwykle merytoryczne doradztwo prawne. Nieliczny z prawników, który faktycznie otacza opieką klienta a nie zapomina o problemach po tym jak się zamykają za nim drzwi. Polecam, nie tylko w obszarach oddłużania, windykacji, bezprawnych praktyk bankowych.

May 30, 2019
Google

Federico Appino

Apr 30, 2019
Google

Dariusz Szadkowski

Profesjonalne porady prawne i pomoc prawna

Apr 30, 2019
Google

krisleeman

Zacznę od tego, że moja sprawa dotyczy unieważnienia umowy kredytu hipotecznego tzw. frankowego w mBanku, a decyzja o powierzeniu jej mecenasowi Oskarowi Miłoniowi okazała się jedną z najtrafniejszych, jaką podjąłem w swoim życiu. Początkowo, niestety w wyniku własnej naiwności skorzystałem z oferty innej kancelarii (w owym czasie Pana Oskara jeszcze nie znałem). Wrocławska kancelaria okazała się nieuczciwa i niekompetentna oraz dodatkowo na tyle pazerna, że zmuszony byłem wpłacić im pokaźną kwotę zaliczki i grzecznie czekać na kontakt. Do rangi kuriozum urasta fakt, że nie mogłem w swojej sprawie zwyczajnie porozmawiać z żadnym z ich prawników telefonicznie, gdyż pani sekretarka informowała, żeby wszelkie zastrzeżenia przesyłać w formie pisemnej. Jeszcze na samym początku nie mogłem domyślać się, że mam do czynienia z opieszałymi ignorantami, jednak koszmar zaczął się, kiedy zacząłem domagać się konkretnych działań z ich strony. Dość powiedzieć, że mimo moich licznych próśb, gróźb itp. prób wyegzekwowania czegokolwiek, przez ponad rok! nie byli w stanie przygotować pozwu, co o mały włos nie doprowadziło do przeterminowania. Szczęśliwie trafiłem na Pana Oskara, który "z marszu" wzbudził moje zaufanie swoją życzliwą, konkretną i fachową postawą. Rzeczowo poinformował mnie, mniej więcej, ile sprawa może się toczyć, jakie są koszta, i co równie istotne, jednym stanowczym pismem skierowanym do poprzednich reprezentantów odzyskał dla mnie pieniądze im wpłacone. Ulga jaką wtedy odczułem – bezcenna. Przygotowanie pozwu zajęło Panu Oskarowi zaledwie kilka tygodni. Na koniec dodam tylko, że zawsze pamięta też, że kontakt i zrozumienie dla klienta to sprawa priorytetowa. Jak dla mnie jest bezkonkurencyjny w swoim fachu. Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za okazane zainteresowanie i pomoc.

Mar 30, 2019
Google

Jarosław Durajski

Mając takiego adwokata można spać spokojnie. Profesjonalista w każdym calu. Dziękuję za pomoc w mojej sprawie rodzinnej.

Mar 30, 2019
Google

Rafał Kruś

Bardzo konkretny i kompetentny. Wyegzekwował dla mnie wierzytelność ktorej innym się nie udało

Mar 2, 2019

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.