14

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

6.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
218 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
214

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
10 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
15 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
17 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
19 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Przemek Kibziu

Nasz wybór padł na Kancelarię Adwokacką Kieler-Miłoń i jesteśmy w 100% zadowoleni z prowadzonej przez kancelarię sprawy frankowej przeciwko Raiffeisen wygranej w pierwszej instancji (unieważnienie umowy). Od początku współpraca układała się bardzo dobrze, profesjonalne podejście do klienta, duże doświadczenie w tego typu sprawach. Polecamy wszystkim, którzy jeszcze mają wątpliwości czy wejść na drogę sądową z bankiem.

28 września 2023 r.
Google

Ilona P.

Do złożenia pozwu przeciwko bankowi w sprawie unieważnienia umowy frankowej byłam bardzo sceptycznie nastawiona. Pan Mecenas Miłoń (i jego kancelaria) świetnie nas przygotował do rozprawy i pierwsza instancja wygrana. Profesjonaliści w każdym calu. Polecam.

27 września 2023 r.
Google

Polomanolo Kolo

Dzięki pomocy Kancelarii p.Oskara Miłonia wygraliśmy pierwszą instancje ws kredytu frankowego przeciw bankowi BPH, wcześniej GE! sprawa dalej w toku, czeka nas druga instancja, ale mamy nadzieje ze bedzie dla nas pomyślnie, czujemy sie dobrze zaopiekowani:)

24 września 2023 r.
Google

Czarek Żurawski

Pan Mecenas Oskar Miłoń i jego kancelaria prowadzili dla mnie sprawę frankową przeciw Santander Bank. Współpraca od początku (od analizy umowy kredytowej) układała się jak najlepiej. Szanse na pełne wygranie sprawy i unieważnienie umowy były oceniane bardzo wysoko, co też się udało. Cała sprawa była prowadzona bardzo profesjonalnie łącznie z przygotowaniem do przesłuchania jako świadka. Zdecydowanie polecam kancelarię.

19 września 2023 r.
Google

Joanna Olejniczk

Bardzo dziękuję p Adwokatowi Miłoń za prowadzenie mojej sprawy przeciw Bankowi z tytułu kredytu we frankach.Wyrok jest pozytywny.Szczerze polecam usługi Kancelarii pełen profesjonalizm i życzliwa współpraca.

02 września 2023 r.
Google

Marta Rojek

Serdecznie polecam Kancelarię Pana Mecenasa Oskara Miłonia. Dzięki profesjonalizmowi wygrałam sprawę o unieważnienie umowy z Bankiem Raiffeisen Bank International. Bardzo indywidualne podejście do klienta, a przede wszystkim super kontakt z Kancelarią i Mecenasem Oskarem Miłoniem Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i zaangażowanie.

31 sierpnia 2023 r.
Google

Ewa Kunicka

Z czystym sumieniem polecam kancelarie p.Oskara. Pełna profesjonalna obsługa, informacje przekazywane w sposób czytelny dla laika, dzięki super przygotowaniu do sprawa wizyta w sądzie odbywa się ze znacznie mniejszym stresem

29 sierpnia 2023 r.
Google

Ewelina Woźniak

Zdecydowanie polecam Kancelarię oraz Pana Mecenasa Oskara Miłonia. Sprawa wygrana w I instancji, następnie w II. Dziękuję za pełny profesjonalizm, miłą obsługę, doradztwo oraz zaangażowanie w moją sprawę "frankową" z Bank Millennium. Doskonałe przygotowanie. Polecam wszystkim z całego serca. Nie czekajcie z założeniem sprawy przeciwko swojemu bankowi. Wybierzcie profesjonalistę Mecenasa Oskara Miłonia!

29 sierpnia 2023 r.
Google

Tom Hopens

Gorąco polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym na powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego w Kancelarii Adw. Oskara Miłonia. Rzetelni, profesjonalni, doskonale zorganizowani i zdeterminowani by walczyć w imieniu klienta o unieważnienie umowy kredytu frankowego. Na chwilę obecną sprawa wygrana w drugiej instancji. Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam!

27 sierpnia 2023 r.
Google

Krzysztof Stawowczyk

Zdecydowanie polecamy Pana Mecenasa Oskara Miłonia. Za pełny profesjonalizm, zaangażowanie w prowadzeniu naszej sprawy "frankowej" z bankiem PKO BP. Doskonałe przygotowanie do rozprawy sądowej spowodowały wygranie kredytu 1 instancji. Polecamy z całego serca, wszystkim "Frankowiczom", którzy się jeszcze wahają na założenie sprawy przeciwko swojemu bankowi. Kancelaria Pana Mecenasa Oskara Miłonia to strzał w dziesiątkę. Pozdrawiamy Katarzyna i Krzysztof Stawowczyk.

13 sierpnia 2023 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?