14

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

7.2/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
37 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
37

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok
10 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław
11 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice
12 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk
13 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź
15 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa
16 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
17 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
18 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin
19 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław

Opinie klientów

Google

Piotr Sycan

Do Kancelarii Adwokackiej Oskar Miłoń trafiłem z polecenia znajomej. Choć wartość odzyskanej dla mnie wierzytelności jest niezbyt wielka to mecenas Miłoń nie odmówił współpracy ze mną i pomógł mi z problemem. Bardzo dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami kancelarii. Jestem pełen podziwi profesjonalizmu. Na pewno wrócę !!! Kancelaria godna polecenia :-)

Feb 6, 2020
Google

Magda Magdalena

Feb 5, 2020
Google

Monika Bączyk

Zanim trafiłam do Pana Oskara Miłonia posiłkowałam się różnymi adwokatami , głównie z Warszawy i całe szczęście, że im nie powierzyłam do końca swojej sprawy, bo każdy z nich chciał iść na niekorzystną dla mnie ugodę. Pan Oskar Miłoń wygrał prawomocnie moją sprawę, Sąd unieważnił w całości umowę - kredyt CHF i roszczenia Pragma Inkaso. Zawsze świetnie przygotowany do rozpraw, konkretny, a jednocześnie z dużą empatią i zrozumieniem w stosunku do klienta. Pełen profesjonalizm i ogromna charyzma. Zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Oskar Miłoń.

Feb 2, 2020
Google

Marcin Skrabiński

Jan 20, 2020
Google

Michał Bednarek

Jan 8, 2020
Google

Marek Ch

Nov 12, 2019
Google

Wo Y tek

Oct 16, 2019
Google

Wo Y tek

Oct 9, 2019
Google

Hieronim Kalwinek

szczery do bolu ale to na dobre nam wychodzi. Wygrana nr1 a jest jeszcze kilka spraw przed nami ( niby franki). polecam.

Oct 1, 2019
Google

Magdalena Domańska

Sep 30, 2019

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?