19

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

6.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
112 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
108

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
14 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
15 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
17 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
19 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
20 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Adam Swierczynski

Długo się zastanawiałem nad złożeniem pozwu przeciwko banku Millenium w sprawie kredytu we frankach. Nie bardzo ufałem ze mogę wygrać a poza tym koszty mnie trochę odstraszały. Pan Oskar Miłoń jako jedyny proponował poprowadzić sprawę od A do Z a także z możliwością rozłożenia płatności na raty. Druga trudnością było to ze mieszkam w Wielkiej Brytanii a sprawa miała się odbywać w czasach COVID wiec było mnóstwo problemów z przemieszczaniem się. Okazało się dla kancelarii Pana Oskara to żaden problem ,całą moją sprawę Pan Oskar przeprowadził online ,nigdy się nie spotkaliśmy tylko komunikowaliśmy się przez e-mail bądź telefonicznie. Wygraliśmy sprawę w sądzie I instancji a także odwołanie banku w sądzie II instancji. Pomimo tych wszystkich trudności Pan Oskar przeprowadził sprawę błyskawicznie. Od pozwu do wypłaty odszkodowanie zajęło mu tylko 18 miesięcy. Gorąco polecam ta kancelarie za profesionalizm , za elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta!

11 sierpnia 2022 r.
Google

Kasia Czapiewska

Wygrana w I instancji o unieważnienie kredytu "frankowego " w Raiffeisen Bank / dawniej Polbank, w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Pełna skuteczność i profesjonalizm. Czekam na sukces w kolejnym etapie. Polecam serdecznie

09 sierpnia 2022 r.
Google

Piotr Woźniak

Bardzo polecam Kancelarię Adwokacką Kieler-Miłoń. W przeciągu roku Pan Mecenas Miłoń doprowadził do unieważnienia kredytu frankowego w banku PKO BP. Współpraca z Panem Mecenasem była wzorcowa - odpowiadał na każdy mail i telefon, co dla mnie, jako laika zadającego wiele pytań, miało istotne znaczenie. Bardzo polecam.

02 sierpnia 2022 r.
Google

Jacek Faster

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, dogłębna analiza oraz pełna informacja dotycząca szansy , ryzyka i przebiegu sprawy. Wsparcie i odpowiedź na wszystkie pytania.

30 lipca 2022 r.
Google

AND AND

WYGRANA ! w pierwszej instancji, umowa unieważniona, Polbank/ Raiffeisen, Sąd Okręgowy w Warszawie, P O L E C A M wszystkim frankowiczom, trochę to trwało, ale rozumiem, ze związane jest to z poprawieniem pracy sądów poprzez bieżącą władzę ;) :)

29 lipca 2022 r.
Google

Robert Kuropatwa

Polecam kancelarię. Dziś otrzymaliśmy wyrok unieważniający CHF/mBank. Z Mecenasem dobry kontakt i pełne wsparcie na każdym etapie.

01 lipca 2022 r.
Google

Magdalena Gawron

Dzięki profesjonalizmowi i determinacji mec. Oskara Miłonia mamy wygraną w I instancji wobec mBank S. A. I unieważnienie umowy kredytowej. Brawo. Pozostało czekanie na sukces na dalszym etapie ✌️

12 czerwca 2022 r.
Google

Iwona Puścian

Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa. Dzisiaj unieważnienie kredytu CHF w BPH :-). Pan Mecenas jest absolutnym profesjonalistą, ma dużą wiedzę i duże doświadczenie, jest bardzo komunikatywny, odpowiada rzeczowo na pytania i wątpliwości. Bardzo dobry kontakt. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z usług kancelarii.

07 czerwca 2022 r.
Google

MARIA DYBALA

KANCELARIA ADWOKACKA OSKAR MIŁOŃ TO GRONO PROFESJONALISTÓW Z KULTURĄ I ŻYCZLIWYM PODEJŚCIEM DO KLIENTA.DZIĘKUJEMY ZA POŚWIĘCONY NAM CZAS I WYGRANĄ SPRAWĘ FRANKOWĄ W PIERWSZEJ INSTANCJI. POLECAMY WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM KANCELARIĘ MECENASA OSKARA MIŁONIA. M i D Stańczuk

06 czerwca 2022 r.
Google

Paweł Sobczyk

Kancelaria Pana Mecenasa Oskara Miłonia zajmuje się naszą sprawą (kredyt CHF) Tematy prowadzone profesjonalnie i rzeczowo. Dogłębna analiza umowy na początku, nakreślenie scenariusza działań oraz skuteczna ich realizacja. Pan Mecenas obrazowo odpowiada na wszelkie pytania czy wątpliwości. W naszym przypadku jest już pierwszy sukces, wygrana sprawa w pierwszej instancji. Szczerze polecam !

03 czerwca 2022 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?