13

Kancelaria Odszkodowawcza

Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka

ul. Piotrkowska 257A/U1, 90-456 Łódź

7.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
39 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
38

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Adwokacka Kieler-Miłoń mieści się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 257A w Łodzi. Kancelaria posiada kilka specjalizacji. Zajmuje się sprawami cywilnymi, w tym związanymi z rozwodem, czy dochodzeniem należności pieniężnych od dłużników. Prawnicy kancelarii zajmują się także prawem bankowym, a w szczególności kredytami frankowymi. Kancelaria analizuje umowę kredytową i pomaga w odfrankowieniu kredytu, czy zwrocie nadpłaconych rat. Kancelaria zajmuje się także sprawami odszkodowawczymi po wypadkach drogowych i innych. Adwokaci reprezentują poszkodowanego przed ubezpieczycielem, a także sądem. Kancelaria zajmuje się także sprawami z prawa karnego — zarówno na etapie sądowym, jak i przygotowawczym. Kancelaria Kieler-Miłoń obsługuje także firmy na gruncie prawa gospodarczego. Kancelaria sporządza i ocenia umowy, a także doradza w zakresie zakładania i prowadzenia podmiotów gospodarczych.

Kancelaria Siedziba
8 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
9 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
12 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
13 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
14 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
17 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
18 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Iza Migowska

Z przekonaniem mogę polecić usługi prawnicze mec. Oskara Miłonia. Podczas pierwszego spotkania zostałam z dużą życzliwością wysłuchana i właściwie natychmiast podjęto odpowiednie działania. W trakcie trwania współpracy sprawa jest prowadzona niezwykle profesjonalnie. Mecenas Miłoń jest zawsze przygotowany merytorycznie, a dodatkowo potrafi wesprzeć dobrym słowem co dla mnie jest bardzo istotne. Polecam każdemu kto zdecyduje się podjąć walkę z nieuczciwymi praktykami banków.

Sep 25, 2020
Google

Jola Kustrzyńska

Polecam Kancelarię Adwokacką Oskar Miłoń. Profesjonalna i rzetelna Firma.

Sep 24, 2020
Google

M. Ladanaj

Dzień dobry, Pana Mecenasa znalazłam przez radio, kiedy usłyszałam, że wygrał sprawę kredytu frankowego. Zadzwoniłam, odwiedziłam, dogadaliśmy z łatwością i profesjonalizmem warunki współpracy. To było 2 lata temu. W zeszłym tygodniu świętowaliśmy wygraną! Unieważnienie umowy Polbank z 2008 roku. Pan Oskar zawsze przygotowany, pozytywny i konkretny. Widać że sale sądowe to jego żywioł, w przeciwieństwie do mnie. Polecam i myślę że za 2 lata może krócej, sąd apelacyjny sprawi że dopisze zakończenie sprawy z wyrokiem prawomocny i wreszcie wolna z pomocą Pana Mecenasa. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Jul 21, 2020
Google

Beata Chęcińska

Odnosząc się do poprzedniej niepochlebnej opinii o panu mecenasie, zupełnie nie mogę się z tym zgodzić , według mnie profesjonalna obsługa i czas reakcji również błyskawiczny , gdzie porównując inną kancelarię ,do której zwróciłam się wcześniej z prośba o analizę mojej sprawy odpowiedź była po prawie 3 miesiącach i byli mocno zdziwieni, że nie podejmę z nimi współpracy. Z Panem Oskarem zaczynamy współpracę i już na początku jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa pracy i jakości obsługi klienta.

Jul 13, 2020
Google

marcin killjoy

Pan jest kompletnym ignorantem, prosiłem go o zaopiniowamie umowy kredytowej, po wysłaniu umowy na maila i kilku dniach oczekiwania na odpowiedź dzwonię i już po głosie słyszę, że facet zapomniał albo mu się nie chciało zerknąć ale zapewnia że sprawe zna i dziś oddzwoni. Oczywiście nie oddzwania, kolejnego dnia mówi że oddzwoni jak tylko córkę do przedszkola odprowadzi i znów brak kontaktu. Gościu jak ci się nie chciało to mogłeś powiedzieć a nie zwodzić mnie jak Heniek stolarz, że tak tak zrobię zrobię. Ja straciłem prawie tydzień a termin na decyzję krótki, ogólnie nie polecam.

Jul 7, 2020
Google

Marcin K

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi prawnicze kancelarii. Do nawiązania współpracy przekonało mnie w pełni profesjonalne, merytoryczne podejście do mojej sprawy przez Pana mec. Oskara Miłonia. Doceniam jasną i rzetelną ocenę problemu, z którym się zgłosiłem. Jestem pod wielkim wrażeniem szczegółowości wiedzy, zaangażowania Pana Mecenasa oraz opanowania tematyki związanej z rzekomymi kredytami CHF. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje na rzetelną ocenę i uczciwe podejście do tego typu spraw.

Jun 14, 2020
Google

Tomasz Franczak

Zadowolony klient z Warszawy Tomasz

Jun 14, 2020
Google

Maciej Krysiński

Pozdrawiam Maciej Krysiński

May 14, 2020
Google

Maxim Maxim

Zanim trafiłam do Pana Oskara Miłonia posiłkowałam się różnymi adwokatami , głównie z Warszawy i całe szczęście, że im nie powierzyłam do końca swojej sprawy, bo każdy z nich chciał iść na niekorzystną dla mnie ugodę. Pan Oskar Miłoń wygrał prawomocnie moją sprawę, Sąd unieważnił w całości umowę - kredyt CHF i roszczenia Pragma Inkaso. Zawsze świetnie przygotowany do rozpraw, konkretny, a jednocześnie z dużą empatią i zrozumieniem w stosunku do klienta. Pełen profesjonalizm i ogromna charyzma. Zdecydowanie polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Oskar Miłoń.

Feb 14, 2020
Google

Piotr Sycan

Do Kancelarii Adwokackiej Oskar Miłoń trafiłem z polecenia znajomej. Choć wartość odzyskanej dla mnie wierzytelności jest niezbyt wielka to mecenas Miłoń nie odmówił współpracy ze mną i pomógł mi z problemem. Bardzo dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami kancelarii. Jestem pełen podziwi profesjonalizmu. Na pewno wrócę !!! Kancelaria godna polecenia :-)

Feb 14, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?