40

Kancelaria Odszkodowawcza

Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych

ul. Sukiennice 3/4, 50-107 Wrocław

5.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
13 opinii

5.0/5.0
3 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

94%

Opinie pozytywne

like
15

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych KDRO dzięki wiedzy i doświadczeniu może profesjonalnie ocenić i podjąć się spraw, w których wydano odmowne decyzje w przedmiocie wypłaty odszkodowania. Podejmuje się spraw sądowych, czy spraw prowadzonych wcześniej przez inne Kancelarie. Firma ma wiele lat praktyki w odzyskiwaniu odszkodowań, doświadczenie w sporach sądowych. Istnieje możliwość zgłoszenia sprawy przez internetowy formularz kontaktowy. Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie województwa dolnośląskiego i Wrocławia oraz na terytorium całego kraju. Siedziba firmy mieści się na ulicy Sukiennice 3/4 lok.1 we Wrocławiu.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
35 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice
36 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław
37 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa
38 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice
39 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp.
40 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław
41 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk
42 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin
43 Xaltum Poznań
44 Kancelaria Global Wrocław
45 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa

Opinie klientów

Google

Tomasz Piotrowski

Polecam bardzo KDRO Aleksander Stal. Zajęli się moją sprawą sprawnie i profesjonalnie. Po przeanalizowaniu sprawy wybrali najbardziej adekwatny sposób postępowania. Jestem bardzo zadowolony z wyniku końcowego. Kancelaria ma moją pełną rekomendację.

May 30, 2020
Google

Urszula Gubernator

Współpraca z Kancelarią KDRO odbywała się na najwyższym poziomie. Zarówno pod kątem merytorycznym, jak i personalnym kancelarię cechuje pełen profesjonalizm. Zaangażowanie w moją sprawę było bardzo duże, w szczególności w kwestii ustaleń, prowadzenia dokumentacji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Rekomenduję w 100% rzetelność i fachową pomoc w zakresie prawnym.

Jan 22, 2020
Google

Beata Czok

Dzięki istnieniu takiej Kancelarii można być spokojnym, że jeśli zdarzy się coś złego w życiu i będziemy potrzebować pomocy to trafimy w "dobre ręce"

Jan 8, 2020
Facebook

Zuzanna Torowska

Profesjonalna usluga, serdecznie polecam

Aug 8, 2019
Google

Daniel Mazurek

Aug 1, 2018
Google

Patrycja G

Pomocny pracownik, pomógł mi w uzyskaniu ubezpieczenia.

Aug 1, 2017
Google

Agata Michałowicz

Najlepsza kancelaria w Polsce

Aug 1, 2017
Google

Maciej Mituła

Aug 1, 2017
Google

Dariusz Szumski

Bardzo jestem zadowolony z przeprowadzonej sprawy.Kontakt z kancelarią bez zastrzeżeń.Polecam wszystkim, którzy potrzebuja pomocy w podobnych sprawach ,bo jest to firma bardzo solidna.Napewno będę polecać Waszą kancelarie znajomym i dziękuję Wam za wygraną sprawę.

Aug 1, 2017
Google

Tomasz Kopeć

Bardzo skutecznie rozwiązali mój problem .Udało się z finansowego punktu widzenia osiągnąć więcej niż sam oczekiwałem.Mają bardzo duże doświadczenie i pewność w działaniu.Szczerze polecam i dziękuję raz jeszcze za pomoc.

Aug 1, 2017

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?