51

Kancelaria Odszkodowawcza

K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P.

ul. Stanisława Staszica 6/6, 80-262 Gdańsk

4.4/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
79 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

99%

Opinie pozytywne

like
79

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Radców Prawnych Krzysztof Kardasz Sławomir Staszak ma doświadczenie w przedmiocie świadczenia kompleksowej pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz innych podmiotów prawa. Kancelaria świadczy usługi prawne przede wszystkim na obszarze Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz okolic Trójmiasta, a także w Elblągu oraz miejscowościach sąsiadujących. Kancelaria podejmuje się również prowadzenia spraw na terenie całego kraju. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gdańsku, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, usługi prawne świadczone są również w oddziale Kancelarii w Elblągu. Obsług prawna na rzecz Klientów świadczona jest także w języku angielskim.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
46 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
47 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa Sprawdź ofertę
48 Kancelaria Prawna Themi Kraków Sprawdź ofertę
49 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
50 Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Skulska Legnica Sprawdź ofertę
51 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
52 Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch Warszawa Sprawdź ofertę
53 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
54 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa Sprawdź ofertę
55 Steidler | Luty | Adamski Adwokaci I Radcowie Prawni Spółka Cywilna Kraków Sprawdź ofertę
56 Pietrzak Sidor & Wspólnicy Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Piotr Drozd

Do kancelarii K&S trafiłem w 2017r całkiem przypadkiem. Miałem problemy wynikającę ze zgubionych dokumentów tożsamość.(mandaty komunikacyjne). Pan Krzysztof skutecznie rozwiązywał problemy z jakimi się borykałem. Polecam niezdecydowanym.

27 grudnia 2022 r.
Google

G7 LAWAN

Z Kancelarią K&S Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.p. współpracuję od ponad 5 lat. Szukaliśmy kancelarii, która poprowadzi nam bardzo trudną sprawę, w której jeden z pracowników biurowych, dopuścił się defraudacji ogromnej kwoty oraz przerabianiu dokumentacji księgowej. Sprawa trwała ponad dwa lata. Na każdym etapie Pan Staszak był zaangażowany w najwyższym stopniu, osobiście będąc na wielu przesłuchaniach i rozprawach, oszczędzając mi wiele stresów i służył fachowym doradztwem. W sprawach o zasiedzenia, służebność i odszkodowania, współpracuję z Panem Krzysztofem Kardaszem, który prowadzi dwie sprawy, które przejął po nieudolnym prawniku, z czego jedna zakończyła się sukcesem (po 10 latach przeprawy sądowej), a druga jeszcze w toku, z dużą nadzieją, że niebawem również zakończy się pomyślnie. Odzyskaliśmy kilka należności od naszych dłużników w tym odszkodowanie za przewlekłość Sądu Rejonowego w Kartuzach. Panowie i Panie z K&S, zawsze odbierają korespondencję i telefony, nie pozostawiając kontaktów bez uwagi i odpowiedzi, co daje poczucie spokoju i pewności dobrze dopilnowanych spraw. Ostatnio z wielką przyjemnością poleciłem kancelarię mojemu bliskiemu koledze z lat szkolnych, który mieszka za granicą i chce uporządkować zaległe sprawy upadłościowe. To co jeszcze w mojej opinii bardzo istotne, że partnerzy zarządzający spółką K&S, Panowie Krzysztof Kardasz i Sławomir Staszak, nie bagatelizują żadnej sprawy, mniejszej czy większej, doprowadzając je do końca bez względu na ich rezultat. Dlatego chętnie polecam Kancelarię K&S, szczególnie firmom przedsiębiorcom. Z poważaniem P.P.H.U. Drobgen Eugeniusz Bojanowski

18 grudnia 2022 r.
Google

Orlovski

Profesjonalizm i skuteczność!

15 października 2022 r.
Google

Mateusz Chajewski

Bardzo merytoryczne i rzeczowe podejście, kontakt wzorowy. Dziękuję za poświęcony czas i prowadzenie spraw. Polecam!

11 października 2022 r.
Google

Mariia Cherepnova

Zespół oraz osobiście Pan Krzysztof pomógł nam w uzyskaniu pozwolenia na pobyt w Polsce. Mogę ich polecić jako wysoko wykwalifikowanych prawników. Otrzymaliśmy karty pobitu i dziękujemy za pomoc.

07 października 2022 r.
Google

Dariusz Wieczorek

Profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywne otwarte podejście. Zdecydowanie polecam - chyba najlepsza kancelaria w Trójmieście od spraw gospodarczych.

06 października 2022 r.
Google

sobalicja sobalicja

cwaniactwo i lekceważenie klientów skasowano pieniądze nie dając nic w zamian , żadnej konkretnej porady , żadnego pokierowania co dalej robić gdzie indziej szukać pomocy po wysłuchaniu mojej sprawy obiecano odpowiedź telefoniczną , której się nie doczekałam, radzę omijać tę kancelarię wielkim łukiem

18 maja 2022 r.
Google

Daria Antoszewska

Prawnicy Kancelarii sporządzili opinię prawną, która to została przygotowana w sposób zrozumiały i przejrzysty. Po kilku dniach zwróciłam się z pytaniem, na które dostałam szybką i konkretną odpowiedź. Mogę polecić Kancelarię K&S.

16 maja 2022 r.
Google

Volodymyr Stetsiuk

Good job. Thank You a lot . Professional, fast , competent. (Przetłumaczone przez Google) Dobra robota. Dziękuję bardzo . Profesjonalny, szybki, kompetentny.

11 maja 2022 r.
Google

Vladyslav Tkachuk

13 lutego 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?