24

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski

ul. Krupnicza 13/205, 53-611 Wrocław

6.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
34 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
30

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Prawna Paweł Borowski mieści się we Wrocławiu na ulicy gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104 (14 piętro). Świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym- w szczególności spółkom prawa handlowego. Oferuje profesjonalne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność adwokatów. Firma oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej. Współpracuje z biegłymi sądowymi, notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi- zapewnia to kompleksowość świadczonych przez kancelarię usług prawnych. W przypadku kredytów w CHF Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, ponieważ kancelaria zapewnia ich kompleksową obsługę. Kancelaria występuje o „odfrankowanie” kredytów CHF z mocą wsteczną.

Kancelaria Siedziba
19 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
25 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
26 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
27 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
28 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
29 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Konsy

Proszę mnie źle nie zrozumieć, mam nadzieję że sprawa się skończy w po naszej myśli jednakże uważam że kilka rzeczy naprawdę można zmienić z korzyścią dla klienta. Mówię tu przede wszystkim o szczegółowej rozmowie, a także dostarczeniu klientowi wyczerpujących informacji w celu pomocy przy podjęciu każdej decyzji w trakcie trwania sprawy. To nie klient powinien "ciągnąc za język" żeby uzyskać informację. Ale nie chcę też wszystkiego negować. Wiedzy merytorycznej Państwu z pewnością nie brakuje. Reasumując - być może strona Google nie jest faktycznie odpowiednim miejscem do dyskusji o takich kwestiach jednak takie są moje odczucia na ten moment. Miejmy nadzieję że dalej już będzie lepiej a moje uwagi należą do odosobnionych przypadków. Pozdrawiam wszystkich frankowiczow, trzymajcie się. "Powiem szczerze, że czytając te wszystkie super opinie zdecydowałem się na skorzystanie z usług kancelarii. Jednakże dzisiaj żałuję. Informacje przed pozwem przekazywane zdawkowo, a sprawa traktowana sztampowo, na czym cierpi sprawa. kancelaria nie przekazuje niezbędnych informacji do podjęcia właściwej decyzji a potem się tłumaczy w taki sposób że nie można nic zrozumieć. Kontakt jest trudny, a uzyskanie informacji tym bardziej. Widać, że teraz ważna jest ilość a nie jakość. Po prostu nie polecam, skorzystajcie Państwo z tańszej kancelarii, bo tu nie warto płacić."

Oct 28, 2021
Google

Jack Strong

Eksperci od spraw frankowych najwyzszej klasy. Szczerze i jasno przedstawiaja sytuację, nie koloryzują i mówią uczciwie jak sprawa wyglada. Widac tez ze maja ogromna wiedzę i doświadczenie

Jul 22, 2021
Google

Grzegorz Gawlik

May 14, 2021
Google

Aleksandra Styś

Apr 26, 2021
Google

Sebastian Chojnacki

Mar 30, 2021
Google

Fiolka81

Feb 26, 2021
Google

Marek ULA

topowa kancelaria od spraw frankowiczów - JAKOŚĆ na najlepszym poziomie.

Feb 24, 2021
Google

Paweł

Rzeczową i kompetentna kadra

Dec 9, 2020
Google

Agnieszka Sarna

Jestem pod dużym wrażeniem tej kancelarii. Mogłam liczyć na szybką i efektowną pomoc. Ludzie empatyczni i przyjaźni. Polecam każdemu, nie tylko z okolic! Kancelarie frankowe są co prawda teraz na każdym rogu ale tutaj jest prawdziwe doświadczenie

Sep 30, 2020
Google

Pablo Pic

To rewelacyjna kancelaria. Pozew złożony w styczniu a już w czerwcu jest unieważnienie umowy w 1 instancji :DDDDDD. polecam i pozdrawiam. Działamy dalej.

Jun 25, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?