39

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski

ul. Krupnicza 13/205, 53-611 Wrocław

5.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
31 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
27

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Prawna Paweł Borowski mieści się we Wrocławiu na ulicy gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104 (14 piętro). Świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym- w szczególności spółkom prawa handlowego. Oferuje profesjonalne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność adwokatów. Firma oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej. Współpracuje z biegłymi sądowymi, notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi- zapewnia to kompleksowość świadczonych przez kancelarię usług prawnych. W przypadku kredytów w CHF Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, ponieważ kancelaria zapewnia ich kompleksową obsługę. Kancelaria występuje o „odfrankowanie” kredytów CHF z mocą wsteczną.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
35 Kancelaria Paweł Przybyłowski Gdynia Sprawdź ofertę
36 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa Sprawdź ofertę
37 Kancelaria Prawna Zkz Wrocław Sprawdź ofertę
38 Kancelaria Adwokacka Adwokat Izabella Borkowska Olsztyn Sprawdź ofertę
39 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław Sprawdź ofertę
40 Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dubiec Gorzów Wlkp. Sprawdź ofertę
41 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
42 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała Sprawdź ofertę
43 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
44 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Woj Greg

Polecam. Bardzo udana współpraca z kancelarią przełożyła się na doskonały wynik końcowy i pełen sukces w sprawie. Mogę śmiało polecić każdemu kto chce mieć pod ręką mocne wsparcie prawne.

22 maja 2022 r.
Google

Bambi na

Rewelacyjna obsługa w kancelarii. Mecenas Borowski to profesjonalista w każdym calu. Dziękuje bardzo za fachową pomoc i polecam każdemu usługi tej kancelarii!

28 marca 2022 r.
Google

daniel marczuk

Polecam

22 lutego 2022 r.
Google

Łukasz Auu

Kancelaria wybrana do sprawy o kredyt we frankach ze wzgledu na dużą ilość wygranych spraw oraz szybkość w zdobywaniu wyroków. Pan adwokat zrobil juz na początku nardzo dobre wrażenie. Sprawa prowadzona bardzo profesjonalnie. Podejście do klienta oraz ceny oceniam korzystnie. Z całą pewnością i przekonaniwm polecam tą kancelarie

31 października 2021 r.
Google

Konsy

Proszę mnie źle nie zrozumieć, mam nadzieję że sprawa się skończy w po naszej myśli jednakże uważam że kilka rzeczy naprawdę można zmienić z korzyścią dla klienta. Mówię tu przede wszystkim o szczegółowej rozmowie, a także dostarczeniu klientowi wyczerpujących informacji w celu pomocy przy podjęciu każdej decyzji w trakcie trwania sprawy. To nie klient powinien "ciągnąc za język" żeby uzyskać informację. Ale nie chcę też wszystkiego negować. Wiedzy merytorycznej Państwu z pewnością nie brakuje. Reasumując - być może strona Google nie jest faktycznie odpowiednim miejscem do dyskusji o takich kwestiach jednak takie są moje odczucia na ten moment. Miejmy nadzieję że dalej już będzie lepiej a moje uwagi należą do odosobnionych przypadków. Pozdrawiam wszystkich frankowiczow, trzymajcie się. "Powiem szczerze, że czytając te wszystkie super opinie zdecydowałem się na skorzystanie z usług kancelarii. Jednakże dzisiaj żałuję. Informacje przed pozwem przekazywane zdawkowo, a sprawa traktowana sztampowo, na czym cierpi sprawa. kancelaria nie przekazuje niezbędnych informacji do podjęcia właściwej decyzji a potem się tłumaczy w taki sposób że nie można nic zrozumieć. Kontakt jest trudny, a uzyskanie informacji tym bardziej. Widać, że teraz ważna jest ilość a nie jakość. Po prostu nie polecam, skorzystajcie Państwo z tańszej kancelarii, bo tu nie warto płacić."

04 października 2021 r.
Google

Grzegorz Gawlik

14 maja 2021 r.
Google

Aleksandra Styś

26 kwietnia 2021 r.
Google

Sebastian Chojnacki

30 marca 2021 r.
Google

Fiolka81

26 lutego 2021 r.
Google

Paweł

Rzeczową i kompetentna kadra

09 grudnia 2020 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?