25

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski

ul. Krupnicza 13/205, 53-611 Wrocław

6.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
26 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

85%

Opinie pozytywne

like
22

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Prawna Paweł Borowski mieści się we Wrocławiu na ulicy gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104 (14 piętro). Świadczy kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom uczestniczącym w obrocie gospodarczym- w szczególności spółkom prawa handlowego. Oferuje profesjonalne doradztwo, wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, zaangażowanie w prowadzone sprawy i skrupulatność adwokatów. Firma oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej. Współpracuje z biegłymi sądowymi, notariuszami, komornikami, rzeczoznawcami majątkowymi- zapewnia to kompleksowość świadczonych przez kancelarię usług prawnych. W przypadku kredytów w CHF Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, ponieważ kancelaria zapewnia ich kompleksową obsługę. Kancelaria występuje o „odfrankowanie” kredytów CHF z mocą wsteczną.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
20 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
21 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa
22 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław
23 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
25 Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Borowski Wrocław
26 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa
27 Kancelaria Rev Wrocław
28 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa
29 Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Orskiego Warszawa
30 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań

Opinie klientów

Google

Pablo Pic

To rewelacyjna kancelaria. Pozew złożony w styczniu a już w czerwcu jest unieważnienie umowy w 1 instancji :DDDDDD. polecam i pozdrawiam. Działamy dalej.

Jun 25, 2020
Google

Patrycja Łabentowicz

Sporo się naszukaliśmy doświadczonej kancelarii do spraw frankowiczów która zaproponuje uczciwe warunki współpracy oraz warunki umowy. Miejsce które uczciwie i partnersko podeszło do współpracy to właśnie ta kancelaria. Współpraca owocna!! a nawet bardzo owocna. Mogę Państwu polecić. Jesteśmy zadowoleni

May 22, 2020
Google

Łukasz P

Bardzo profesjonalna obluga, pomoc od samego poczatku do konca. Bardzo dobry kontakt, zawsze otrzymywalem odpowiedz na kazde pytanie. Z cala pewnoscia moge polecic kancelarie innym frankowiczom. Pozdrawiam!

Apr 14, 2020
Google

Filip Dojnikowski

Feb 7, 2020
Google

Mariusz Niewczas

Licznik w głowie i nic poza tym.

Feb 7, 2020
Google

Nata

Nov 22, 2019
Google

Maciej Kotula

Oct 31, 2019
Google

Jarosław Kadłuczka

Oct 16, 2019
Google

Jarosław Kadłuczka

Oct 10, 2019
Google

Krystian Krystian

2 lata temu zdecydowałem się na wybór tej kancelarii w sprawie frankowej przeciwko mbank. Miałem wówczas do wyboru kilku prawników, oferta mecenasa nie była najtańsza ale ja wybrałem. Teraz gdy mamy to wszystko już za sobą polecam i rekomenduję kancelarię bardzo mocno! Podczas całego procesu kontakt był doskonały i cały czas wiedzieliśmy dokładnie o co walczymy, co się dzieje w sprawie i jaki jest dalszy plan działania. Polecam wszystkim zarówno kancelarie jak i podjęcie decyzji o pozwaniu banku gdyż to wspamiałe uczucie gdy uwolniamy się od tego pseudo kredytu.

Jul 16, 2019

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?