20

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Global

ul. Robotnicza 72 F/212, 53-608 Wrocław

6.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
21 opinii

4.7/5.0
13 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
30

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria Global reprezentuje Klientów w sporach z bankami w zakresie kredytów we frankach szwajcarskich. Zajmuje się również odszkodowaniami oraz specjalizuje się w obsłudze następujących spraw: spadki, zachowki, rozwody, podział majątku, windykacja wierzytelności, odszkodowania i obsługa prawna przedsiębiorstw- w szczególności zakładanie i prowadzenie bieżących spraw spółek, windykację wierzytelności, opiniowanie i sporządzanie umów, zastępstwo prawne przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami władzy publicznej. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna, kancelaria prowadzi działalność na terenie całego kraju. Siedziba kancelarii mieści się we Wrocławiu na ulicy Robotniczej 72 F/212.

Kancelaria Siedziba
15 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
17 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
18 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
19 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
21 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
22 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
24 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
25 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Dor Piast

Ok

17 maja 2022 r.
Google

Aleksandra Król

16 marca 2022 r.
Google

Sandra Kuczera

28 stycznia 2022 r.
Google

Kamil Sosinski

13 października 2021 r.
Facebook

Julia Nowak

Dziękuję za szybką, sprawną i bezproblemową pomoc przy windykacji wierzytelności. Jestem bardzo zadowolona z usługi i jeżeli w przyszłości ponownie będę miała problem z odzyskaniem pieniędzy na pewno zgłoszę się do Waszej kancelarii. POLECAM ✅

23 maja 2021 r.
Facebook

Kamil Chmielewski

Kancelaria Global oferuje najlepszą obsługę prawną na rynku dla przedsiębiorstw każdego kalibru. Kompetencje osób zajmujących się sprawami pozwalają rozwiązać nawet problematyczne sytuacje o czym mogliśmy się sami przekonać kiedy potrzebowaliśmy wsparcia prawnego w naszej firmie. Polecamy w 100%

22 maja 2021 r.
Facebook

Miłosz Rachwalski

Najlepsi specjaliście ds. windykowania należności. Potrafią w Kancelarii Global bardzo szybko i skutecznie odzyskać należności finansowe o czym mogłem sam się przekonać. Szczerze polecam!

19 maja 2021 r.
Facebook

Magdalena Witkowska

Podczas rozwodu z moim mężem Kancelaria GLOBAL wspierała mnie od strony prawnej i dzięki ich zaangażowaniu w pomoc mojej osobie cały proces odbył się szybko i korzystnie dla mnie za co bardzo dziękuję i szczerze polecam specjalistów z tej kancelarii wszystkim tym, którzy potrzebują fachowego wsparcia w kwestiach prawnych.

15 maja 2021 r.
Facebook

Dorota Nowak

Korzystałam z pomocy kancelarii Global i jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług. Panowie pomogli mi w kwestiach związanych z podziałem majątku i spisali się wzorowo. Wszystko załatwione szybko i bez komplikacji. Polecam.

13 maja 2021 r.
Facebook

Tomasz Kowalski

Kancelaria GLOBAL pomogła mi w sprawie związanej ze spadkiem i spisali się doskonale. Oczywiście jak najbardziej polecam usługi świadczone w tym miejscu i gdy będę miał w przyszłości ponowną potrzebę skorzystania z pomocy prawnej na pewno zgłoszę się właśnie tutaj. Dziękuję za wszystko.

09 maja 2021 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?