13

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz

ul. Gagarina 66/2, 54-620 Wrocław

6.9/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
27 opinii

5.0/5.0
10 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
36

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Kancelaria adwokat Ewy Wąsowicz wspiera Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Świadczy pomoc prawną, która obejmuje swym zakresem wiele dziedzin prawa. Praktyka skupia się m.in. na obszarze prawa cywilnego, z uwzględnieniem spraw związanych z dochodzeniem roszczeń w obrocie gospodarczym, również międzynarodowym oraz spraw odszkodowawczych, oraz prawa karnego i administracyjnego. Firma świadczy kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi), w ramach której zapewnia fachową opiekę psychologiczną. Służy pomocą w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi. Kancelaria mieści się we Wrocławiu na ulicy Gagarina 66 lok. 2. Obsługuje Klientów z Wrocławia, jak i całej Polski.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
9 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
17 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
18 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Agnieszka Cwik

Pani Mecenas Ewa Wąsowicz jest osobą godną polecenia każdemu,komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy. Profesjonalne podejście,wysoka kultura osobista,sumienność..Pani Wąsowicz jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam.

22 listopada 2023 r.
Google

ryszard doliński

Bardzo dziękujemy Pani Mecenas za poprowadzenie naszej sprawy, dziękujemy za profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie. W pełni polecamy usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Ewy Wąsowicz - Cecylia Dolińska

03 sierpnia 2023 r.
Google

Adam Larysz

Bardzo dziękuję Pani Mecenas Ewie za poprowadzenie mojej sprawy, za profesjonalizm, zaangażowanie, obecność i pamięć. Pani Mecenas dobrze rozumie, że zawsze warto walczyć o dobre imię oraz sprawiedliwość, nawet, jeśli minęło wiele lat. W pełni polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Ewy.

08 czerwca 2023 r.
Google

Bożena Weremczuk

Pani Mecenas w pełni sprostała naszym oczekiwaniom, wspierała nas przez cały czas przygotowawczy do procesu jak i w trakcie. Polecam gorąco.

23 października 2022 r.
Google

Paweł Broniewicz

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panią mecenas Ewą Wąsowicz. Profesjonalne podejście do tematu, ogromne zaangażowanie a także bezproblemowa komunikacja na każdym etapie sprawy doprowadziły do pomyślnego jej zakończenia. Kancelaria naprawdę godna polecenia.

21 września 2022 r.
Google

Jacek Jacek

Firma po rozpatrzeniu roszczen wyraziła aprobatę ,po uis,czeniu opłat w jwocie 2000zl wyslale jednego maila ,bo tak dziale.nic nei zrobiła.

03 września 2022 r.
Google

Lucyna Dębicka

Pełne zaangażowanie i bezproblemowy kontakt z Panią adwokat sprawiły, że współpracę oceniam wzorowo. W szczególności doceniam dbałość o szczegóły, rzetelność i pozytywne nastawienie do klienta. Polecam!

14 listopada 2021 r.
Google

Dorota Prucnal

Pani mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentna, rzetelna, profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z usług, polecam.

22 sierpnia 2021 r.
Google

Roma Graetzer

Jestem Polakiem mieszkajacym w Ameryce. Potrzebowalem adwokata w Polsce, poniewaz mialem do zalatwienia sprawe, ktora mozna rozwiazac tylko na drodze sadowej. Powierzylem moja sprawe Pani adwokat Ewie Wasowicz z Wroclawia. Pani Ewa w grudniu 2020 roku zlozyla wniosek do Sadu, a juz w maju 2021 zakonczyla sprawe z bardzo pozytywnym wynikiem dla mnie. Kontaktowalismy sie poprzez internet, nie musialem jechac do Polski. POLECAM bardzo goraco Pnia adwokat EWE Wasowicz zarowno Polakom mieszkajacym w Polsce jak i za granica. Jeszcze raz serdecznie dziekuje Pani . Z szacunkiem, Zbigniew Graetzer

01 lipca 2021 r.
Google

B. M.

Mecenas Ewa Wąsowicz i współpraca z Nią były dla nas przykładem pełnego i prawdziwego profesjonalizmu, rzetelności, oddania, zaangażowania i skuteczności. Terminowość, skrupulatność, pomoc w odnalezieniu się w trudnym systemie sądownictwa, gotowość na odpowiedź na każde pytanie pozwoliły nam na sprawne przebrnięcie przez trudy procesu. Bez takiego zaangażowania ze strony Pani Ewy byłoby to dla nas trudne, a momentami wręcz niemożliwe. Czuliśmy wsparcie i partnerstwo w sprawie. Przy tym wszystkim Pani Ewa okazała się życzliwą, sympatyczną i bardzo empatyczną osobą. Polecamy usługi Kancelarii Pani Mecenas Ewy Wąsowicz wszystkim, którzy szukają adwokata idealnego, sami zachowując kontakt na ewentualne przyszłe potrzeby. Dziękujemy Pani Ewie raz jeszcze. Pozdrawiamy.

05 kwietnia 2021 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?