11

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz

ul. Gagarina 66/2, 54-620 Wrocław

7.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
22 opinie

5.0/5.0
11 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
33

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria adwokat Ewy Wąsowicz wspiera Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Świadczy pomoc prawną, która obejmuje swym zakresem wiele dziedzin prawa. Praktyka skupia się m.in. na obszarze prawa cywilnego, z uwzględnieniem spraw związanych z dochodzeniem roszczeń w obrocie gospodarczym, również międzynarodowym oraz spraw odszkodowawczych, oraz prawa karnego i administracyjnego. Firma świadczy kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi), w ramach której zapewnia fachową opiekę psychologiczną. Służy pomocą w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi. Kancelaria mieści się we Wrocławiu na ulicy Gagarina 66 lok. 2. Obsługuje Klientów z Wrocławia, jak i całej Polski.

Kancelaria Siedziba
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
9 Votum Odszkodowania S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
10 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
14 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Focus Advies

Za pomocą Państwa Kancelarii szukając pomocy w przeniesieniu upadłości konsumenckiej w Holandii do Polski, trafiłam do Pani Małgorzaty Górskiej. Bardzo rzetelnie podeszła do moich problemów, fachowo w dwa nie całe miesiące poradziła sobie z problemem bez sądów. Wiele kancelarii w Pl odmówiło mi pomocy i szanse na pozytywny rezultat były zero. Pani Malgorzato, bardzo dziękuję oby było więcej takich mocno zaangażowanych prawników, rozumiejących prostych ludzi jak ja. Mogłam zawsze liczyć na Panią i dobre słowo a przede wszystkim nowoczesne, profesjonalne wytłumaczenie mi całej skomplikowanej procedury w Polsce.

30 stycznia 2022 r.
Google

Lucyna Dębicka

Pełne zaangażowanie i bezproblemowy kontakt z Panią adwokat sprawiły, że współpracę oceniam wzorowo. W szczególności doceniam dbałość o szczegóły, rzetelność i pozytywne nastawienie do klienta. Polecam!

14 listopada 2021 r.
Google

Dorota Prucnal

Pani mecenas jest osobą w pełni zaangażowaną w sprawę, którą prowadzi, kompetentna, rzetelna, profesjonalistka z bardzo dobrym podejściem do człowieka. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona z usług, polecam.

22 sierpnia 2021 r.
Google

Roma Graetzer

Jestem Polakiem mieszkajacym w Ameryce. Potrzebowalem adwokata w Polsce, poniewaz mialem do zalatwienia sprawe, ktora mozna rozwiazac tylko na drodze sadowej. Powierzylem moja sprawe Pani adwokat Ewie Wasowicz z Wroclawia. Pani Ewa w grudniu 2020 roku zlozyla wniosek do Sadu, a juz w maju 2021 zakonczyla sprawe z bardzo pozytywnym wynikiem dla mnie. Kontaktowalismy sie poprzez internet, nie musialem jechac do Polski. POLECAM bardzo goraco Pnia adwokat EWE Wasowicz zarowno Polakom mieszkajacym w Polsce jak i za granica. Jeszcze raz serdecznie dziekuje Pani . Z szacunkiem, Zbigniew Graetzer

01 lipca 2021 r.
Google

B. M.

Mecenas Ewa Wąsowicz i współpraca z Nią były dla nas przykładem pełnego i prawdziwego profesjonalizmu, rzetelności, oddania, zaangażowania i skuteczności. Terminowość, skrupulatność, pomoc w odnalezieniu się w trudnym systemie sądownictwa, gotowość na odpowiedź na każde pytanie pozwoliły nam na sprawne przebrnięcie przez trudy procesu. Bez takiego zaangażowania ze strony Pani Ewy byłoby to dla nas trudne, a momentami wręcz niemożliwe. Czuliśmy wsparcie i partnerstwo w sprawie. Przy tym wszystkim Pani Ewa okazała się życzliwą, sympatyczną i bardzo empatyczną osobą. Polecamy usługi Kancelarii Pani Mecenas Ewy Wąsowicz wszystkim, którzy szukają adwokata idealnego, sami zachowując kontakt na ewentualne przyszłe potrzeby. Dziękujemy Pani Ewie raz jeszcze. Pozdrawiamy.

05 kwietnia 2021 r.
Google

Dor Jed

Wspaniała obsługa, troska o dobro klienta, fachowe doradztwo, rzetelność i terminowość. Polecam wszystkim mec. Ewę Wąsowicz

14 stycznia 2021 r.
Google

krzysztof gorski

Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to główne wartości które podczas obsługi mojej sprawy oceniam najwyżej. Polecam krzysiek

07 października 2020 r.
Google

Paweł Rybka

Jeśli ktoś szuka bardzo dobrego adwokata do trudnych spraw, to polecam Kancelarię Pani Ewy Wąsowicz. Profesjonalna obsługa, terminowość i skuteczność 100%. Polecam!

01 października 2020 r.
Google

Agnieszka Klekowska

Pani mecenas w 100% godna polecenia !!!! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do sprawy.Dzieki pomocy pani mecenas sprawa wygrana. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

15 września 2020 r.
Google

Joanna Worek

Współpraca z Panią Mecenas przebiegała na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście, wiedza oraz skrupulatne przygotowanie Pani Mecenas do sprawy, zaowocowały 100% wygraną. Kancelaria Adwokacka godna polecenia!

16 sierpnia 2020 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?