11

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz

ul. Gagarina 66/2, 54-620 Wrocław

7.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
29 opinii

5.0/5.0
10 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
38

Opinie negatywne

dislike
2

Opis działalności

Kancelaria adwokat Ewy Wąsowicz wspiera Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Świadczy pomoc prawną, która obejmuje swym zakresem wiele dziedzin prawa. Praktyka skupia się m.in. na obszarze prawa cywilnego, z uwzględnieniem spraw związanych z dochodzeniem roszczeń w obrocie gospodarczym, również międzynarodowym oraz spraw odszkodowawczych, oraz prawa karnego i administracyjnego. Firma świadczy kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi), w ramach której zapewnia fachową opiekę psychologiczną. Służy pomocą w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi. Kancelaria mieści się we Wrocławiu na ulicy Gagarina 66 lok. 2. Obsługuje Klientów z Wrocławia, jak i całej Polski.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
10 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
13 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
14 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
15 Kancelaria Global Wrocław Sprawdź ofertę
16 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Błażej Nowik

Świetna Kancelaria, porady szybkie i fachowe ,gorąco polecam.

22 lutego 2024 r.
Google

Anna Kosiorowska

Polecam z całego serca Kancelaria adwokacka Ewa Wąsowicz.Najlepsza kancelaria jaką znamSuper kontakt!Profesjonalne podejście do klienta,wysoka kultura osobista,sumienność,terminowość100%Pani Adwokat jest osobą uprzejmą,bardzo miłą,sumienną.Dzieki pani Ewie i jej kancelari moja sprawa zakończyła się pozytywnie . Serdecznie dziękuję i szczerze polecam.

14 lutego 2024 r.
Google

cyprian pieloch

W grudniu 2023 dzięki Pani Adwokat Ewie Wąsowicz i Jej kancelarii, na podstawie znikomej wiedzy o represjonowaniu mojej Ś.P. Babci udało się przywrócić należyty szacunek i pamięć Jej walki o przetrwanie w zbrodniczym systemie powojennej Polski. Współpraca z Panią Ewą przebiegała wzorowo, a Jej wiedza, doświadczenie i opanowanie pozwoliły na zakończenie procesu sukcesem. Gorąco polecam.

31 stycznia 2024 r.
Google

Iza Górska

Przede wszystkim gorące podziękowania. Uporządkowanie, prowadzenie krok po kroku w procesie przygotowania, zrozumienie i życzliwa opieka Pani Adwokat sprawiły, że sprawa z którą się zwróciłam znalazła dla mnie nadspodziewane zakończenie. Jestem pod ogromnym wrażeniem znajomości przedmiotu zaprezentowanej przez Panią Adwokat. Powiedzieć, że gorąco polecam, to jakby nic nie powiedzieć...To było niezwykłe doświadczenie. Jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję.

31 stycznia 2024 r.
Google

Agnieszka Cwik

Pani Mecenas Ewa Wąsowicz jest osobą godną polecenia każdemu,komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy. Profesjonalne podejście,wysoka kultura osobista,sumienność..Pani Wąsowicz jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam.

22 listopada 2023 r.
Google

ryszard doliński

Bardzo dziękujemy Pani Mecenas za poprowadzenie naszej sprawy, dziękujemy za profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie. W pełni polecamy usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Ewy Wąsowicz - Cecylia Dolińska

03 sierpnia 2023 r.
Google

Adam Larysz

Bardzo dziękuję Pani Mecenas Ewie za poprowadzenie mojej sprawy, za profesjonalizm, zaangażowanie, obecność i pamięć. Pani Mecenas dobrze rozumie, że zawsze warto walczyć o dobre imię oraz sprawiedliwość, nawet, jeśli minęło wiele lat. W pełni polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Ewy.

08 czerwca 2023 r.
Google

Bożena Weremczuk

Pani Mecenas w pełni sprostała naszym oczekiwaniom, wspierała nas przez cały czas przygotowawczy do procesu jak i w trakcie. Polecam gorąco.

23 października 2022 r.
Google

Paweł Broniewicz

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panią mecenas Ewą Wąsowicz. Profesjonalne podejście do tematu, ogromne zaangażowanie a także bezproblemowa komunikacja na każdym etapie sprawy doprowadziły do pomyślnego jej zakończenia. Kancelaria naprawdę godna polecenia.

21 września 2022 r.
Google

Jacek Jacek

Firma po rozpatrzeniu roszczen wyraziła aprobatę ,po uis,czeniu opłat w jwocie 2000zl wyslale jednego maila ,bo tak dziale.nic nei zrobiła.

03 września 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?