20

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz

ul. Gagarina 66/2, 54-620 Wrocław

5.3/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
4 opinie

5.0/5.0
15 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
20

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria adwokat Ewy Wąsowicz wspiera Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Świadczy pomoc prawną, która obejmuje swym zakresem wiele dziedzin prawa. Praktyka skupia się m.in. na obszarze prawa cywilnego, z uwzględnieniem spraw związanych z dochodzeniem roszczeń w obrocie gospodarczym, również międzynarodowym oraz spraw odszkodowawczych, oraz prawa karnego i administracyjnego. Firma świadczy kompleksową obsługę spraw z zakresu prawa rodzinnego (o rozwód, separację, ze stosunków między rodzicami a dziećmi), w ramach której zapewnia fachową opiekę psychologiczną. Służy pomocą w formie porad prawnych, konsultacji, sporządzania opinii, umów, regulaminów i pism procesowych, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami państwowymi. Kancelaria mieści się we Wrocławiu na ulicy Gagarina 66 lok. 2. Obsługuje Klientów z Wrocławia, jak i całej Polski.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
15 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa
16 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa
17 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok
18 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice
19 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa
20 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław
21 Dap Kancelaria Warszawa
22 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa
23 Mazur I Wspólnicy Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Sp.K. Warszawa
24 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa
25 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice

Opinie klientów

Google

Vladislav Vdoveko

Jun 18, 2019
Facebook

Sonia Berek

Pomoc jaką otrzymałam od Pani Adwokat Ewy Wąsowicz okazała się nieoceniona! Wszelkie moje problemy zostały zażegnane! Szczerze polecam!

Dec 9, 2018
Facebook

Malwina Siwiec

Bardzo gorąco polecam Kancelarie Pani Ewy Wąsowicz. Najwyższej jakości profesjonalizm i porada w każdej sprawie. Najlepszy Adwokat we Wrocławiu!

Nov 28, 2018
Facebook

Łucja Kołodziejczyk

Kancelaria godna polecenia - Wysoka skuteczność z ogromną wiedzą!!

Nov 14, 2018
PanoramaFirm

Mateusz

Szczerze polecam współpracę z Panią mecenas, super specjalistka w prawie gospodarczym, windykacji i odszkodowaniach. Najlepszy adwokat we Wrocławiu.

Oct 1, 2018
Facebook

Teresa Lech Ciszewska

Profesjonalizm, duże zaangażowanie w problemach klientów,ogromna fachowa pomoc w ich rozwiązywaniu no i serdeczna atmosfera,POLECAM

Aug 25, 2018
Facebook

Joanna Kuśmierczyk-Kubiak

Polecam współpracę z panią Adwokat Ewą Wąsowicz. Bardzo konkretny i szybki kontakt, błyskawiczne działanie i najwyższa jakość obsługi. Pani Mecenas poleciła mi rozwiązania, których nikt inny nie zaproponował i umożliwiła załatwienie sprawy. Jeszcze raz dziękuję za zajęcie się moją sprawą i polecam gorąco tę Kancelarię!

Aug 3, 2018
Google

Mariusz Krawczyk

Najlepsza pod słońcem Kancelaria Adwokacka! Super kontakt! Każda sprawa wygrana! Cała ekipa sumiennie wypełnia swoje obowiązki , rzetelnie przygotowuje się do spraw i rozpraw Z tej Kancelarii i z takimi adwokatami z Sądu i każdej życiowej opresji wychodzi się z uśmiechem !!! POLECAM!

Jul 18, 2018
Google

Grzegorz Urbaniak

Jul 18, 2018
Google

Biuro Railing

Polecam w 100 %

Jul 18, 2018

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.