60

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelarie Adwokackie Dariusz Budnik I Anna Zamojska

ul. Gdańska 14/3, 83-300 Kartuzy

4.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
50 opinii

5.0/5.0
1 opinia

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

98%

Opinie pozytywne

like
50

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Dariusz Budnik i Anna Zamojska mają swoją siedzibę na ulicy Gdańskiej 14/3 w Kartuzach. Są prawnikami z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na pomorskim rynku usług prawnych. Świadczą pomoc prawną zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom działającym na rynku polskim oraz zagranicznym. Mecenas Dariusz Budnik jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, natomiast mecenas Anna Zamojska jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
55 Steidler | Luty | Adamski Adwokaci I Radcowie Prawni Spółka Cywilna Kraków Sprawdź ofertę
56 Pietrzak Sidor & Wspólnicy Warszawa Sprawdź ofertę
57 Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Walterowicz Poznań Sprawdź ofertę
58 Kancelaria Radców Prawnych Klatka I Partnerzy Katowice Sprawdź ofertę
59 Adwokat Łukasz Kowalski Łódź Sprawdź ofertę
60 Kancelarie Adwokackie Dariusz Budnik I Anna Zamojska Kartuzy Sprawdź ofertę
61 Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Tabisz Kraków Sprawdź ofertę
62 Cww Kancelaria Prawnicza Sp.K Wrocław Sprawdź ofertę
63 Kancelaria Pireus Nowy Dwór Mazowiecki Sprawdź ofertę
64 Kancelaria Prawna Ghmw - Hulist, Prawdzic Łaszcz - Radcowie Prawni Spółka Partnerska Kraków Sprawdź ofertę
65 Kancelaria Rev Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Bartosz Karaś

Pani Anna Zamojska to fachowiec w każdym calu. Chętnie pomaga nie patrzy jak zabrać Ci ostatnią złotówkę. Okazuje się, że prawnik może być dobry a tani. Współpracujemy już od jakiegoś czasu i nie zaznaliśmy jeszcze smaku porażki

03 października 2022 r.
Google

Sonia Skorupska

Bardzo polecam. Nie obyło się bez różnych zawirowań w toku sprawy ale dobre reakcje Pana Mecenasa i finalnie zgodnie z nakreślonym planem „dobiliśmy do brzegu . Polecam i .... Polecam

30 września 2022 r.
Google

S Kulesza

Dziękuję serdecznie za współpracę. Kompleksowa usługa dwóch prawników z tego biura prawnego. Profesjonalnie i przede wszystkim skrupulatnie przygotowana dokumentacja. Następnie sprawa w sądzie i świetny wynik! Obsługa oraz precyzyjna komunikacja na doskonałym poziomie. Polecam, rekomenduję i zachwalam bo warto mieć dobrych prawników po swojej stronie.

28 września 2022 r.
Google

Sławek Gołaszewski

Chciałbym podziękować Panu Mecenasowi i Pani Mecenas oraz całej kancelarii za profesjonalizm, jak i szybkość wykonanej pracy. Zleciłem kilka odrębnych spraw i w każdej byłem zadowolony. Będę korzystał nadal i serdecznie polecam !

22 września 2022 r.
Google

Michał Musiał

Bardzo rzeczowy, konkretny i skuteczny adwokat. Współpraca była świetna – zapewne jest to spowodowane podobnym spojrzeniem na moją sprawę. Zaangażowanie Pana Dariusza ogromne, w szczególności w zakresie ustaleń, prowadzenia dokumentacji, komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej. Szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy dobrego prawnika.

16 września 2022 r.
Google

Romek Witczak

No nie jest tanio. Poprzedni prawnik był taniutki, ale raczej słabiutki, więc poszukałem mądrego i chyba znalazłem. Dobry adwokat powinien się cechować dokładnością i planem na wygranie sprawy - tutaj to otrzymałem. Oczywiście sprawę zakończyła się dobrze dla mnie. Zdecydowanie polecam tę kancelarię prawną. A pieniądze mimo, że spore, to dobrze wydane, bardzo dobrze.

05 września 2022 r.
Google

Helena Biernacka

Pan Budnik to wart uwagi i polecenia prawnik - zresztą już nie jedna osoba której został przeze mnie polecony dziękuje za tego prawnika. Profesjonalista w swoim fachu. Jak życie pokazało, dobry pełnomocnik daje poczucie bezpieczeństwa klientowi. Polecam

30 sierpnia 2022 r.
Google

Alexander Juszczak

Trafiłem do tej kancelarii z polecenia. Już po pierwszej rozmowie byłem mile zaskoczony i utwierdzony w tym że to był świetny wybór. Ogromna wiedza, ale przede wszystkich fajne i rzeczowe podejście do klienta. W sprawach majątkowych dobry adwokat to podstawa. Pan mecenas Budnik jest bardzo dobry w negocjacjach. Spokojny, kulturalny - drążył temat i wydrążył! Świetnie załatwiona sprawa.

25 sierpnia 2022 r.
Google

Daria Kokot

Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i ogromne doświadczenie. Pani adwokat wskazuje kilka wariantów oraz pomaga wybrać najlepszy. Jako klientka zawsze czułam się komfortowo i bezpiecznie. Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Z przyjemnością chodziłam na spotkania celem ustalenia kolejnych kroków w sprawie.

23 sierpnia 2022 r.
Google

Dominik Krysiak

Pani adwokat Zamojska jest w wg mnie wysokiej klasy fachowcem i specjalistą w dziedzinie spraw rozwodowych. Jej zaletą jest zaangażowanie w sprawę oraz znajomość tematyki prawa rodzinnego. Moja sprawa pokazała także, że doświadczenie zawodowe w tych sprawach jest nie do przecenienia. Na różne sztuczki drugiej strony reagowała szybko i trafnie. Jak dla mnie świetna prawnik, dziękuję i polecam.

21 sierpnia 2022 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?