4

Kancelaria Odszkodowawcza

Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P.

ul. Bagatela 10/34a, 00-585 Warszawa

9.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
22 opinie

5.0/5.0
41 opinii

5.0/5.0
2 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
65

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Czupajło & Ciskowski posiada bogatą praktykę w obsłudze Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii pozwala na świadczenie kompleksowych usług prawnych na najwyższym poziomie. Firma specjalizuje się w prawie bankowym, prawie majątkowym i rodzinnym oraz prawie mieszkaniowym. Kancelaria gwarantuje reprezentowanie przed sądami i organami, mediacje, negocjacje, redagowanie opinii prawnych, konsultacje prawne oraz sporządzenie pism i umów. Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Bagatela 10/34 a.

Kancelaria Siedziba
1 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
2 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
3 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
4 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Dorota Ciskowska

Nov 1, 2021
Google

Waldemar Piekarski

Oct 4, 2021
Google

Grzegorz Marczak

Sep 30, 2021
Google

Darek Łuszczyński

Sep 30, 2021
Google

Wojtek Chanko

Sep 29, 2021
Google

Sebastian Piechowicz

Sep 29, 2021
Google

Urszula Dabrowska

Sep 29, 2021
Google

Krzysztof Ostrowski

Z usług prawnych kancelarii adwokackiej "Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka, Sp.p." zlokalizowanej przy ul. Śniadeckich 17 w Warszawie (do niedawna ul. Bagatela 10) korzystałem w sprawie dot. odszkodowania od Wspólnoty Mieszkaniowej i firmy świadczącej usługi telekomunikacyjne. Podczas prac montażowych przy budowie stacji bazowej telefonii komórkowej na dachu budynku mieszkalnego doszło bowiem do uszkodzenia mojego mieszkania. Sprawa wielowątkowa, trudna do ogarnięcia, jednak mec. Łukasz Ciskowski ze swoimi współpracownikami, zwłaszcza Radosławem Rogalskim poradzili sobie z problemem, który wydawał się nie do rozwiązania. Kancelarię mogę polecić nie tylko z uwagi na profesjonalizm i skuteczność, ale także ze względu na bezproblemowy kontakt z prawnikami, przejrzyste i konkretne zasady rozliczania finansowego, brak ukrytych opłat lub prób naciągania klienta na dodatkowe koszty. Ogólnie stosunek jakości świadczonych usług do ich ceny wypada jak na warunki warszawskie bardzo dobrze. Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię, zwłaszcza w zakresie dot. Wspólnot Mieszkaniowych, a także odszkodowań.

Sep 22, 2021
Google

Marzena D

Polecam na 100% współpracę z w/w Kancelarią z uwagi na jej profesjonalizm, bardzo dobre podejście, rzetelność, super kontakt i skuteczną obsługę dzięki czemu moja sprawa została pozytywnie załatwiona.

Sep 22, 2021
Google

Urszula Starakiewicz

Serdecznie polecam usługi tej kancelarii. Pomogła naszej wspólnocie mieszkaniowej opracować odwołanie do MPWiK, które skutecznie zmieniło niekorzystną dla nas decyzję. Wcześniej dwukrotnie odwoływaliśmy się samodzielnie, ale bez sukcesów. Usługa prawna była w dostępnej dla nas cenie, chociaż nie jesteśmy dużą wspólnotą. W razie potrzeby na pewno ponownie skorzystamy z usług.

Sep 21, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?