3

Kancelaria Odszkodowawcza

Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P.

ul. Bagatela 10/34a, 00-585 Warszawa

9.1/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
62 opinie

5.0/5.0
27 opinii

5.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
92

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Czupajło & Ciskowski posiada bogatą praktykę w obsłudze Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii pozwala na świadczenie kompleksowych usług prawnych na najwyższym poziomie. Firma specjalizuje się w prawie bankowym, prawie majątkowym i rodzinnym oraz prawie mieszkaniowym. Kancelaria gwarantuje reprezentowanie przed sądami i organami, mediacje, negocjacje, redagowanie opinii prawnych, konsultacje prawne oraz sporządzenie pism i umów. Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Bagatela 10/34 a.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
2 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Iwona Golonko

Świetna kancelaria - maksymalny profesjonalizm i empatyczne podejście do zestresowanego klienta. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka nie tylko prawnika ale jednocześnie partnera i doradcy.

16 kwietnia 2024 r.
Google

Wiktor Nalewajek

Nasza współpraca z tą kancelarią nie trwała długo, po około 9 miesiącach, dzięki wspaniałej współpracy z Panią Martą Nowacką osiągnęliśmy sukces i zakończyliśmy pozytywnie sprawę kredytu frankowego. Dziękujemy za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i bardzo dobry kontakt. Z całą stanowczością polecamy ten zespół jeszcze raz bardzo dziękujemy. Pozdrawiamy serdecznie.

07 kwietnia 2024 r.
Google

Rafal Tarnowicz

Z czystym sercem polecam kancelarię. Pełna "profeska" w każdym calu! Oczywiście sprawa frankowa wygrana!

29 marca 2024 r.
Google

Kasia G

Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii. Profesjonalne podejście. Polecam.

27 marca 2024 r.
Google

Marcin Thomalla

Jak najbardziej polecam współpracę z kancelarią bardzo miła i fachowa obsługa odpowiadają na każde pytanie bez zwłoki tłumacza wszystko krok po kroku i przygotowują do rozprawy

01 marca 2024 r.
Google

Martyna

07 lutego 2024 r.
Google

Piotr

26 stycznia 2024 r.
Google

Magda Jasińska

Szybką, sprawna i fachowa obsługą sprawy frankowej. Prowadzenie Klienta za rękę od początku do końca sprawy. Lepiej nie miałam trafić. Dziękuję

18 stycznia 2024 r.
Google

Igor Skoracki

Serdeczne podziękowania dla mec. Natalii Prackiej, która miała nas bezpośrednio pod swoją opieką ale rzecz jasna i dla całego zespołu prowadzącego naszą sprawę. Wielkie dzięki dla Kancelarii! Doskonały kontakt, doskonałe przygotowanie, ludzkie podejście, wsparcie duchowe :) Wielki profesjonalizm ponad ten jakiego oczekiwaliśmy. Z całego serca dziękujemy i polecamy z pełnym przekonaniem. R i I z TM.

10 stycznia 2024 r.
Google

Justyna Roziewska

Z ogromną radością polecam współpracę z tą kancelarią prawną! Ich profesjonalizm i skuteczność przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Każda sprawa była traktowana z niezwykłą uwagą i zaangażowaniem, a ich umiejętność rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawniczych jest imponująca. Co więcej, ich poziom komunikacji był wyjątkowy - zawsze dostępni, odpowiedzi na czas i w sposób jasny i zrozumiały. Jeśli szukasz ekspertów, którzy naprawdę dbają o swoich klientów i dostarczają realnych rozwiązań, to właśnie znalazłeś! Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje wsparcia prawnego na najwyższym poziomie.

09 stycznia 2024 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?