3

Kancelaria Odszkodowawcza

Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P.

ul. Bagatela 10/34a, 00-585 Warszawa

8.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
26 opinii

5.0/5.0
24 opinie

5.0/5.0
3 opinie

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
53

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria Czupajło & Ciskowski posiada bogatą praktykę w obsłudze Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach administracyjnych i sądowych na terenie Polski i Wielkiej Brytanii pozwala na świadczenie kompleksowych usług prawnych na najwyższym poziomie. Firma specjalizuje się w prawie bankowym, prawie majątkowym i rodzinnym oraz prawie mieszkaniowym. Kancelaria gwarantuje reprezentowanie przed sądami i organami, mediacje, negocjacje, redagowanie opinii prawnych, konsultacje prawne oraz sporządzenie pism i umów. Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie na ulicy Bagatela 10/34 a.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
1 Polski Instytut Odszkodowań Sp. z o.o. Warszawa Sprawdź ofertę
2 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
3 Czupajło & Ciskowski Kancelaria Adwokacka Sp.P. Warszawa Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Elżbieta Szostak

Serdecznie polecam wszystkim Prawników z tej Kancelarii,za pełny profesjonalizm.15 kwietnia Prawnicy złożyli pozew w moim imieniu, a 28 kwietnia Sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu kredytu i od tego dnia nie muszę już spłacać rat kredytu frankowego!!!Jest to sukces Kancelarii i ogromne odciążenie mojego budżetu, za co jestem mega wdzięczna całemu zespołowi prawników z tej Kancelarii.Współpracuję z Prawnikami na odległość ,czyli maile i telefon, ale wszystko jest na czas i zawsze otrzymuję wyczerpujące informacje.Teraz czekam na termin rozprawy, ale już spokojniej i dużo lżej.

24 maja 2022 r.
Google

Małgorzata Bełczowska

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, pomoc, a przede wszystkim za skuteczność. Dzięki Państwu możemy dziś świętować naszą wygraną!!!

06 kwietnia 2022 r.
Facebook

Robert Goch

Polecam usługi Kancelarii. Na każdym etapie współpracy (negocjacje przed podjęciem współpracy, szybkość działania, przejrzystość i łatwość kontaktu w trakcie sprawy) są zaangażowani, kompetentni, profesjonalni i skuteczni. Pod koniec stycznia 2022 Kancelaria wniosła pozew w naszej sprawie o unieważnienie umowy frankowej, a na początku lutego mamy już pierwszy sukces. Sąd udzielił zabezpieczenia roszczenia poprzez wstrzymanie obowiązku płatności rat kredytowych na czas trwania postępowania!

16 lutego 2022 r.
Google

Barbara Nowak

Polecam Kancelarie Czupajło Ciskowski . Pełny profesjonalizm. We wrześniu pozew, w październiku postanowienie Sądu o zawieszaniu spłat rat kredytu frankowego.Na bieżąco jestem informowana o postępach prowadzonego postępowania. Każda moja wątpliwość lub zapytanie jest niezwłocznie wyjaśniane. Kultura przez duże K.

14 lutego 2022 r.
Google

Janusz Makowski

Bardzo profesjonalne podejście do sprawy, którą nie wielu adwokatów w ogóle chciało się zabrać. Duży szacunek do ich wiedzy i rzetelności w prowadzeniu procesu. Zdecydowanie polecam,

10 lutego 2022 r.
PanoramaFirm

Marcin

fachowe usług, polecami!

02 lutego 2022 r.
Google

Tomasz Bucior

31 stycznia 2022 r.
Google

Dorota Ciskowska

01 listopada 2021 r.
Google

Waldemar Piekarski

04 października 2021 r.
Google

Darek Łuszczyński

30 września 2021 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?