29

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa

ul. Łąkowa 3/5, 90-562 Łódź

5.6/10.0 (ocena w rankingu)

3.9/5.0
7 opinii

4.8/5.0
17 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

88%

Opinie pozytywne

like
21

Opinie negatywne

dislike
3

Opis działalności

Kancelaria CGO oferuje wsparcie na każdym etapie prowadzenia sprawy, usługi świadczone są zarówno w języku polskim, jak i angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz włoskim. Zespół kancelarii składa się z adwokatów, radców prawnych, księgowych, doradców podatkowych oraz specjalistów ds. prawa imigracyjnego. Jako kancelaria prawna świadczy usługi z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, cywilnego, podatkowego, nowych technologii i nieruchomości. Czynności prowadzone są zarówno w formie doradztwa, sporządzania i opiniowania pism oraz wniosków, prowadzenia księgowości (również międzynarodowej) oraz reprezentowania interesów klienta w postępowaniu przed organami administracji publicznej, jak i sądami wszystkich szczebli. Kancelaria doradza i reprezentuje klientów, wobec których organy wszczęły postępowanie podatkowe. Siedziba kancelarii znajduje się w Łodzi oraz Warszawie.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
24 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
25 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Gałązka Lublin Sprawdź ofertę
26 Kancelaria Prawna Skarbiec Warszawa Sprawdź ofertę
27 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
28 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
29 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
30 Kancelaria Prawna Veteris Lex Wrocław Sprawdź ofertę
31 Kancelaria Radcy Prawnego Anny Zagulskiej Wrocław Sprawdź ofertę
32 Gatner & Gatner Kancelaria Adwokacka Katowice Sprawdź ofertę
33 Knowlex Kancelaria Prawna Katowice Sprawdź ofertę
34 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Grzegorz Słupianek

Obsługa klienta na najwyższym poziomie. CGO Legal wspiera naszą firmę od samego jej początku i możemy się o niej wypowiedzieć tylko w samych superlatywach. Korzystamy z ich usług przy opracowaniu umów handlowych, przekształceniach oraz reprezentacji naszej firmy przed organami kontroli państwowej. Nigdy się nie zawiedliśmy i polecamy ich z czystym sumieniem. Grzegorz Słupianek

12 sierpnia 2021 r.
Google

Jakub Woźniak

Mimo, że kwestie formalne / prawne nie należą do tych „najfajniejszych” w moim zawodzie (fotografia reklamowa / komercyjna) to świetne wspominam współpracę. Tym bardziej takie tematy warto powierzać specjalistom w swoim fachu. Doskonałe zrozumienie tematu, doskonałe zrozumienie biznesu, a co najważniejsze doskonałe zrozumienie CZŁOWIEKA. Polecam

27 maja 2021 r.
Google

Alice Whiteapple

Niestety, stracony czas, niski poziom obsługi klienta. Umawialiśmy się na rozmowę około 4ch razy, mieliśmy wyrozumiałość do sytuacji z pandemią, ale Państwo nie okazali żadnej empatii do nas :nie pojawienie się na spotkaniach, caly czas przysuwane w czasie spotkania, a jak kilka razy doszło do spotkania, opóźnienia dochodziło do 20tu minut. Próba porozmawiać zakończyła się niczym, bo nawet Państwo nie spróbowali zawalczyć o klienta. Nigdy jeszcze nie czułam się tak źle potraktowana, jako klient.

26 kwietnia 2021 r.
Google

Maciej ck

03 czerwca 2020 r.
Facebook

Rafał Olszewski

Zdecydowanie najlepsza kancelaria w Łodzi !!! Pełen profesjonalizm.. rozwiązują problemy dla innych niemożliwe do rozwiązania.. gdy by można było dał bym 100 gwiazdek

30 stycznia 2020 r.
Facebook

Tomas Bonar

Zdecydowanie polecam! Współpracujemy już kilka dobrych lat i za każdym razem mogłem liczyć na pełen profesjonalizm. Na chwilę obecną korzystam zarówno z usług prawniczych jak i księgowych.

01 kwietnia 2019 r.
Facebook

Marcin Czekała

pełen profesjonalizm, Kancelaria skutecznie pomogła nam w naszej skomplikowanej sytuacji. gorąco polecam!

13 stycznia 2019 r.
Google

Marcin L

09 października 2018 r.
Facebook

Agnieszka Wróblewska

20 kwietnia 2018 r.
Google

Marta Chajdas

08 lutego 2017 r.

Artykuły i porady

Kancelaria windykacyjna - jak wybrać najlepszą?

Kancelaria windykacyjna to świetne rozwiązanie dla wierzycieli, chcących odzyskać swoją należność. Sprawdź, jak wybrać najlepszą.

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?