20

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza

ul. Frezjowa 7, 55-220 Jelcz-Laskowice

6.7/10.0 (ocena w rankingu)

4.7/5.0
57 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
1 opinia

Osoby polecające

93%

Opinie pozytywne

like
54

Opinie negatywne

dislike
4

Opis działalności

Kancelaria adwokacka Anna Jamroziak-Bereza funkcjonuje w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Frezjowej 7. Pomaga zarówno firmom, jak i osobom fizycznym. Klienci indywidualni mogą uzyskać pomoc przy sprawach rozwodowych, spadkowych, czy też związanych z odszkodowaniami. Kancelaria służy pomocą przy umowach, także związanych z kredytami frankowymi. Kancelaria sprawdza, czy w umowie kredytowej znajdują się klauzule abuzywne. Firmy mogą również uzyskać pomoc przy umowach, ale także przy sprawach dotyczących prawa pracy, praw autorskich oraz przy wierzytelnościach.

Kancelaria Siedziba
15 Komarnicka Korpalski Kancelaria Prawna Sp.J. Poznań Sprawdź ofertę
16 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
17 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk Sprawdź ofertę
18 Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
19 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
20 Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza Jelcz-Laskowice Sprawdź ofertę
21 Legal Partners Kancelaria Adwokacka Warszawa Sprawdź ofertę
22 Xaltum Poznań Sprawdź ofertę
23 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
24 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź Sprawdź ofertę
25 Kieler-Miłoń Kancelaria Adwokacka Łódź Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

aleksandra K

Rewelacja. Pani Mecenas jest niezawodna. Na każdy problem znajdzie rozwiazanie oraz na sali sądowej nie da się jej ,,przegadać” :) Posiada ogromną wiedzę i charyzmę. Serdecznie polecam.

Dec 14, 2021
Google

Monika Wojtulska

Pani Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę i potrafi ją wykorzystać na sali sądowej, jest bardzo pewna siebie i to przekłada się na wygrane sprawy. Prowadzi nam aktualnie kilka spraw, z czego jedną niedawno wygrała. Bardzo serdecznie polecam!

Nov 30, 2021
Google

MrBanderas3

Bardzo polecam KANCELARIA ADWOKACKĄ ANNA JAMROZIAK-BEREZA. Pani adwokat Anna Jamroziak-Bereza prowadziła moją sprawę przez ponad 2 lata. Profesjonalne podejście do sprawy , doświadczenie, rzetelność, ogromna wiedza z zakresu prawa oraz zaangażowanie Pani Adwokat skutkowało tym że sprawę wygraliśmy. Jestem ogromnie wdzięczny i z czystym sumieniem polecam tą kancelarię adwokacką.

Nov 25, 2021
Google

Michał Kuriata

Bardzo polecam, ze spokojem można powierzyć swoje sprawy w dobre ręce!

Oct 28, 2021
Google

Jacek Śleszyński

Kancelaria Adwokacka Godna Polecam .

Oct 28, 2021
Google

Anna Smolarczyk

Pani Mecenas jest najlepszym prawnikiem, a przede wszystkim dobrym człowiekiem, którego miałam szczęście spotkać na swojej drodze. Wiedza na najwyższym poziomie na każdy temat. Skrupulatna, obowiązkowa, zawsze dla mnie dyspozycyjna, wysłucha i doradzi najlepiej jak potrafi. Kompetentna, ale i serdeczna osoba, której można zaufać. Z panią Mecenas rozmawia się jak z najlepszym przyjacielem, który chce dla Ciebie jak najlepiej. Z kolei na sali sądowej pani Mecenas walczy o sprawy swojego klienta jak prawdziwa lwica, gotowa odeprzeć każdy możliwy atak drugiej strony. Z całego serca polecam usługi pani Anny Jamroziak-Berezy!

Oct 28, 2021
Google

Yuliia Husak

Jul 8, 2021
Google

Grazyna Rak

Dziękuję Pani adwokat Annie Jamroziak - Berezie za pomyślne prowadzenie i zakończenie mojej sprawy. Dzięki ogromnej wiedzy, zaangażowaniu, pomocy oraz bardzo wielkiej życzliwości i zrozumieniu w tym trudnym dla mnie czasie były ogromną podporą. Jestem ogromnie wdzięczna i gorąco polecam tą kancelarię, bo tu niemożliwe nie istnieje.

May 3, 2021
Google

Karina Marciniak

Apr 30, 2021
Google

Katarzyna Tomala

Dziękuję Pani Annie Jamroziak Berezie za wygranie sprawy... Wiedza, którą posiada jest olbrzymia i polecam jak najbardziej korzystanie z usług Jej kancelarii... Dalszych sukcesów życzę Pani, sobie i każdemu kto tego potrzebuje.

Mar 15, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?