50

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka

ul. Świdnicka 19, 05-007 Wrocław

4.8/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
1 opinia

5.0/5.0
23 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

100%

Opinie pozytywne

like
24

Opinie negatywne

dislike
0

Opis działalności

Kancelaria prowadzi działalność na rynku usług prawniczych, począwszy od roku 2006 r., konsekwentnie realizując strategię obejmującą świadczenie kompleksowej, profesjonalnej obsługi prawnej przy jednoczesnym elastycznym podejściu do potrzeb Klientów w szybko zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej i prawnej. Oferuje kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, świadczy usługi w formie doraźnej pomocy prawnej bądź stałej współpracy, której warunki każdorazowo są przedmiotem indywidualnych uzgodnień. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcy prawni i prawnicy, których wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala zmierzyć się z każdym problemem prawnym.

Kancelaria Siedziba
45 Krajowy Instytut Prawno-Podatkowy Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
46 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa Sprawdź ofertę
47 Kancelaria Prawna Radkiewicz Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
48 K&S Kancelaria Radców Prawnych Kardasz Staszak Sp.P. Gdańsk Sprawdź ofertę
49 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
50 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
51 Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch Warszawa Sprawdź ofertę
52 Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Skulska Legnica Sprawdź ofertę
53 Kancelaria Drzewiecki, Tomaszek Warszawa Sprawdź ofertę
54 Kancelaria Prawna Themi Kraków Sprawdź ofertę
55 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Facebook

Magdalena Balkota

Z całego serca polecam Panią mecenas Agnieszkę Osowiecką - Wasiak. Współpraca z Panią mecenas to sama przyjemność, konkretna, rzeczowa, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w sprawach frankowych. Świetny kontakt, odpisuje na każde pytanie ekspresowo, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Od samego początku naszej współpracy z Panią mecenas wszystko jest jasne i przejrzyste. Dziękuję Pani mecenas za to, że tchnęła w nas nadzieję, że takie szaraczki też mogą zawalczyć o swoją przyszłość, o sprawiedliwość! ♥️

10 września 2021 r.
Facebook

Tomasz Rycie

Bardzo dobry, rzeczowy kontakt z Panią mecenas. Tłumaczy wszystko cierpliwie, jasno przekazuje swoje rady. Dobrze przygotowuje do rozprawy. Warunki współpracy są również jasno określone na początku i wg mnie bardzo uczciwe. Do współpracy przekonał mnie obraz twardo stojącej na nogach kobiety, której można zaufać... i można też porozmawiać o ogólnych ludzkich sprawach ;). pozdrawiam JB.

27 sierpnia 2021 r.
Facebook

Radek Wróblewski

Do współpracy przekonały mnie dobre opinie, a także jasny i przejrzysty cennik kancelarii. Dalej jest tak samo - jestem na bieżąco informowany przez panią Mecenas, nawet jeśli w mojej sprawie nic się nie dzieje. Czuję, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Pełen profesjonalizm z poczuciem humoru.

27 sierpnia 2021 r.
Facebook

Małgorzata Marek

Znane powiedzenie "prawnicy zamiast serc mają paragrafy" w przypadku Pani Mecenas jest absolutną nieprawdą. Wyjątkowe połączenie wiedzy i prawniczego doświadczenia z ludzkim podejściem do klienta. Pani Mecenas jest rzetelna, skrupulatna, słowna, komuniktywna, konkretna, cierpliwa, uczciwa. Dziękuję

08 września 2020 r.
Facebook

Urszula Augustyniak

Współpracę z Panią Mecenas Agnieszką Osowiecką – Wasiak oceniamy bardzo wysoko. Pani Mecenas podeszła do naszej sprawy, związanej z kredytem frankowym, bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Mecenas, sporządzenie stosownych dokumentów i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która jeszcze przed nami. Pani Mecenas reprezentuje w naszej ocenie nie tylko ogromną wiedzę ale także duże zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, dostępny zawsze gdy tylko potrzeba. Polecamy każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej.

03 września 2020 r.
Facebook

Karolina Konwant

Walczymy wspólnie z Panią Mecenas z bankiem w sprawie CHF i obstawiamy rozjechanie bankstera . Dziękuję Pani Mecenas za otwartość, ludzkie podejście od pierwszego dnia współpracy, fachowość w każdym calu, odpowiedzialność, zaangażowanie, pokłady wiedzy, mądrość i odpowiedzi na wszystkie pytania... Polecam Kancelarię wszystkim niezdecydowanym, Pani Mecenas rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wszystkim poszkodowanym przez system bankowy.

03 września 2020 r.
Facebook

Ania Piotrowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mec. Agnieszką Osowiecką - Wasiak. Bardzo dobra komunikacja i responsywność, terminowe działanie, zgodnie z ustaleniami, troska o klienta, proaktywność i obsługa klienta na wysokim poziomie. Doceniam to tym bardziej, że sama jestem prawnikiem i wiem ile czasu i pracy zajmuje takie zaangażowanie. Absolutnie polecam!

01 września 2020 r.
Facebook

Anita Basia Wska

Profesjonalna pomoc w sprawach przeciwko bankom (kredyty pseudofrankowe), rzetelna i etyczna.

22 sierpnia 2020 r.
Facebook

Katarzyna Skuza

Profesjonalnie, rzeczowo.. super podejście do klienta i dbanie o jego interesy. Bardzo polecam

21 sierpnia 2020 r.
Facebook

Anna Mendak

Bardzo polecam Panią Agnieszkę Osowiecką Wasiak, pełne zaangażowanie, konkrety i profesjonalizm!!

17 sierpnia 2020 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?