76

Kancelaria Odszkodowawcza

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka

ul. Świdnicka 19, 05-007 Wrocław

2.2/10.0 (ocena w rankingu)

5.0/5.0
1 opinia

4.8/5.0
24 opinie

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

96%

Opinie pozytywne

like
24

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria prowadzi działalność na rynku usług prawniczych, począwszy od roku 2006 r., konsekwentnie realizując strategię obejmującą świadczenie kompleksowej, profesjonalnej obsługi prawnej przy jednoczesnym elastycznym podejściu do potrzeb Klientów w szybko zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej i prawnej. Oferuje kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, świadczy usługi w formie doraźnej pomocy prawnej bądź stałej współpracy, której warunki każdorazowo są przedmiotem indywidualnych uzgodnień. W skład zespołu Kancelarii wchodzą radcy prawni i prawnicy, których wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala zmierzyć się z każdym problemem prawnym.

Kancelaria Siedziba
71 Steidler | Luty | Adamski Adwokaci I Radcowie Prawni Spółka Cywilna Kraków Sprawdź ofertę
72 Kancelaria Prawna Ghmw - Hulist, Prawdzic Łaszcz - Radcowie Prawni Spółka Partnerska Kraków Sprawdź ofertę
73 Cww Kancelaria Prawnicza Sp.K Wrocław Sprawdź ofertę
74 Radosław Górski Radca Prawny Warszawa Sprawdź ofertę
75 Adwokat Łukasz Kowalski Łódź Sprawdź ofertę
76 Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Osowiecka Wrocław Sprawdź ofertę
77 Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Głód Wrocław Sprawdź ofertę
78 Kancelaria Radcy Prawnego Piętka & Partnerzy Gdynia Sprawdź ofertę
79 Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Brodowska Poznań Sprawdź ofertę
80 Kancelaria Kaczmarski Żurawski Adwokaci Kraków Sprawdź ofertę
81 Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Grodecki Sosnowiec Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Facebook

Artur Paweł Kuś

Bardzo dobrze ze ktoś w koncu podjął walkę z ta patologia bez granic.

Oct 28, 2021
Facebook

Bogusława Franczak

Profesjonalizm, uczciwość, odpowiedzialność, ludzkie podejście i rzetelność, oraz niezwykła dziś słowność, do tego ogromna wiedza i doświadczenie - taką kancelarię warto polecać! Polecam z całego serca po tysiąckroć! ❤❤❤

Oct 28, 2021
Facebook

Małgorzata Marek

Znane powiedzenie "prawnicy zamiast serc mają paragrafy" w przypadku Pani Mecenas jest absolutną nieprawdą. Wyjątkowe połączenie wiedzy i prawniczego doświadczenia z ludzkim podejściem do klienta. Pani Mecenas jest rzetelna, skrupulatna, słowna, komuniktywna, konkretna, cierpliwa, uczciwa. Dziękuję

Sep 8, 2020
Facebook

Urszula Augustyniak

Współpracę z Panią Mecenas Agnieszką Osowiecką – Wasiak oceniamy bardzo wysoko. Pani Mecenas podeszła do naszej sprawy, związanej z kredytem frankowym, bardzo profesjonalnie, udzielając już na pierwszym spotkaniu rzetelnych i wyczerpujących informacji, również o kosztach. Pełen profesjonalizm i wiedza Pani Mecenas, sporządzenie stosownych dokumentów i udzielenie trafnych porad pozwoliło bardzo dobrze przygotować się do rozprawy, która jeszcze przed nami. Pani Mecenas reprezentuje w naszej ocenie nie tylko ogromną wiedzę ale także duże zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, dostępny zawsze gdy tylko potrzeba. Polecamy każdemu kto będzie potrzebował pomocy prawnej.

Sep 3, 2020
Facebook

Karolina Konwant

Walczymy wspólnie z Panią Mecenas z bankiem w sprawie CHF i obstawiamy rozjechanie bankstera . Dziękuję Pani Mecenas za otwartość, ludzkie podejście od pierwszego dnia współpracy, fachowość w każdym calu, odpowiedzialność, zaangażowanie, pokłady wiedzy, mądrość i odpowiedzi na wszystkie pytania... Polecam Kancelarię wszystkim niezdecydowanym, Pani Mecenas rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże wszystkim poszkodowanym przez system bankowy.

Sep 3, 2020
Facebook

Ania Piotrowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mec. Agnieszką Osowiecką - Wasiak. Bardzo dobra komunikacja i responsywność, terminowe działanie, zgodnie z ustaleniami, troska o klienta, proaktywność i obsługa klienta na wysokim poziomie. Doceniam to tym bardziej, że sama jestem prawnikiem i wiem ile czasu i pracy zajmuje takie zaangażowanie. Absolutnie polecam!

Sep 1, 2020
Facebook

Magdalena Nowosadko

Współpraca z Panią adwokat Agnieszką przebiega bez zarzutów. Świetny kontakt i bardzo pomocne porady. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem. Wszystko jest wyjaśniane precyzyjnie i szczegółowo. Serdecznie polecam Kancelarię.

Sep 1, 2020
Facebook

Anita Basia Wska

Profesjonalna pomoc w sprawach przeciwko bankom (kredyty pseudofrankowe), rzetelna i etyczna.

Aug 22, 2020
Facebook

Katarzyna Skuza

Profesjonalnie, rzeczowo.. super podejście do klienta i dbanie o jego interesy. Bardzo polecam

Aug 21, 2020
Facebook

Anna Mendak

Bardzo polecam Panią Agnieszkę Osowiecką Wasiak, pełne zaangażowanie, konkrety i profesjonalizm!!

Aug 17, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?