2

Kancelaria Odszkodowawcza

Votum S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

9.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
150 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
7 opinii

Osoby polecające

87%

Opinie pozytywne

like
137

Opinie negatywne

dislike
20

Opis działalności

Votum S.A. od 2005 roku pomaga w uzyskiwaniu należnych poszkodowanym odszkodowań. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 56. Firma zaczynała jako niewielka kancelaria. W pierwszym roku działalności kancelaria obsłużyła 5 tysięcy klientów, a obecnie jest to aż 240 tysięcy poszkodowanych. Do klientów przez cały okres działalności firmy trafiło 2,4 miliarda złotych. Kancelaria zajmuje się głównie sprawami odszkodowawczymi. Przedstawiciele firmy występują jako pełnomocnicy przed ubezpieczycielami, ale także reprezentują swoich klientów w sądach, czy instytucjach publicznych takich jak Rzecznik Finansowy. Kancelaria zajmuje się także sprawami frankowiczów. Prawnicy analizują zawartą umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Następnie ustalają dalsze działania — składają reklamację do banku bądź kierują wniosek do Rzecznika Finansowego lub KNF. Votum przygotowało 6100 reklamacji do banków i ponad 900 wniosków do RF.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
2 Votum S.A. Wrocław
3 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
6 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
7 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok

Opinie klientów

Google

Maciej Orlikowski

Szybkie reagowanie, fachowa obsługa, dużo empatii. Bardzo rzetelna firma. Polecam!

Mar 19, 2020
Google

Witold Grabarczyk

Najlepsi na rynku. Pomoc na każdej płaszczyźnie. Rzetelne podejście do sprawy. Od razu na wstępie powiedzieli mi, na co mogę liczyć, a czego mam się nie spodziewać. Stały kontakt telefoniczny. Dostęp do platformy internetowej 24h. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie. Śmiało można z nimi współpracować. Pozdrawiam Witold G.

Mar 19, 2020
Google

alicja miecho

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Duza wiedza i zyczliwosc. Fachowcy maja ogromne doswiadczenie w temacie. Opieka klienta na najwyzszym poziomie. Moge polecic z czystym sumieniem. Mi pomogli ekspresowo. Dziekuje

Mar 19, 2020
Google

Mateusz Wodecki

Zajeli sie moja sprawa perfekcyjnie. Polecam

Mar 12, 2020
Google

Olgierd Wieczko

Doradztwo prawnicze i nie tylko na najwyzszym poziomie. Profesjonalna obsluga. Bardzo szybki czas reakcji i szybko podjete kroki w mojej sprawie. Firme moge polecic kazdemu i z reszta to tez wlasnie robie. Jesli zastanawiasz sie czy skorzystac z uslug Votum - nie ma nad czym. Pozdrawiam, Olgierd

Mar 10, 2020
Google

Ola Ruba

Profesjonalne podejście do klienta. Szybko rozwiązana sprawa. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję

Mar 10, 2020
Google

Andzelika Piekowska

Najlepsza firma na rynku. Mega pomocni. Mega profesjonalni. Polecam bardzo mocno! I dziękuje za pomoc :)

Mar 9, 2020
Google

Tamara Marcisz

Bardzo Państwu polecam tę firmę.

Mar 5, 2020
Google

Przemysław Woźniak

Najlepsza firma zajmująca się walczeniem o odszkodowania na rynku. Zrobili dla mnie więcej niż się spodziewałem. Byliśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania, nawet te najbardziej błahe. Dodatkowo duży plus za dostęp internetowy 24h na dobę. Ze strony Votum spotkało mnie tylko to, co dobre - profesjonalizm, rzetelność, kontaktowość, uczynność, empatia, wiedza i doświadczenie. Mogę polecić każdemu. Bardzo dziękuję za współpracę!

Mar 3, 2020
Google

Tomasz Wielogórski

Dziękuję za pomoc w załatwieniu mojej sprawy, Panie i Panowie. W szczególności dziękuję Panu Tomaszowi P.

Mar 3, 2020

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?