1

Kancelaria Odszkodowawcza

Votum S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

9.3/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
90 opinii

0.0/5.0
0 opinii

2.7/5.0
13 opinii

Osoby polecające

81%

Opinie pozytywne

like
83

Opinie negatywne

dislike
20

Opis działalności

Votum S.A. od 2005 roku pomaga w uzyskiwaniu należnych poszkodowanym odszkodowań. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 56. Firma zaczynała jako niewielka kancelaria. W pierwszym roku działalności kancelaria obsłużyła 5 tysięcy klientów, a obecnie jest to aż 240 tysięcy poszkodowanych. Do klientów przez cały okres działalności firmy trafiło 2,4 miliarda złotych. Kancelaria zajmuje się głównie sprawami odszkodowawczymi. Przedstawiciele firmy występują jako pełnomocnicy przed ubezpieczycielami, ale także reprezentują swoich klientów w sądach, czy instytucjach publicznych takich jak Rzecznik Finansowy. Kancelaria zajmuje się także sprawami frankowiczów. Prawnicy analizują zawartą umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Następnie ustalają dalsze działania — składają reklamację do banku bądź kierują wniosek do Rzecznika Finansowego lub KNF. Votum przygotowało 6100 reklamacji do banków i ponad 900 wniosków do RF.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
3 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa

Opinie klientów

Google

Norbert Gzubicki

Dziękuję!

Aug 1, 2019
Google

Radek Holc

Aug 1, 2019
Google

Ewelina Barylska

Znam firmę Votum z dwóch stron - jako klient, a także jako pracownik od 2013 roku. W pełni polecam ją osobom poszkodowanym, które powierzając sprawę temu pełnomocnikowi mogą być spokojne o profesjonalne i rzetelne prowadzenie sporu z ubezpieczycielem. Z perspektywy pracownika - godny zaufania pracodawca, wynagrodzenie zawsze na czas i duże możliwości rozwoju. Dodatkowym atutem są fantastyczni współpracownicy, którzy codziennie, choć na różnych płaszczyznach, pracują na wspólny cel - kompleksową pomoc poszkodowanym :)

Aug 1, 2019
Google

Krystian Pietrzykowski

Aug 1, 2019
Google

Anna Skrzypczak

Aug 1, 2019
Google

Marcin Wenzel

Aug 1, 2019
Google

Adrian Kwiatkowski

Użyteczni :)

Aug 1, 2019
Google

Maciej b

Dlugo sprawy sie ciagna. Slaby kontakt.

Aug 1, 2019
Google

Piotr Starczukowski

Aug 1, 2019
Google

Michał Lancer

Polecam, pomogli mi przy szkodzie całkowitej z OC. Mają fachowych rzeczoznawców!

Aug 1, 2019

Artykuły i porady

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?

Kredyt we frankach 2019 - co musi wiedzieć kredytobiorca?

Osoby, które zdecydowały się na kredyt we frankach po kryzysie finansowym w 2009 roku muszą spłacać teraz większe raty, które nie są zgodne z umową, jaka widnieje w ich umowie kredytowej.