1

Zwycięzca rankingu

Votum S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.6/5.0
255 opinii

0.0/5.0
0 opinii

5.0/5.0
7 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
236

Opinie negatywne

dislike
26

Opis działalności

Votum S.A. od 2005 roku pomaga w uzyskiwaniu należnych poszkodowanym odszkodowań. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 56. Firma zaczynała jako niewielka kancelaria. W pierwszym roku działalności kancelaria obsłużyła 5 tysięcy klientów, a obecnie jest to aż 240 tysięcy poszkodowanych. Do klientów przez cały okres działalności firmy trafiło 2,4 miliarda złotych. Kancelaria zajmuje się głównie sprawami odszkodowawczymi. Przedstawiciele firmy występują jako pełnomocnicy przed ubezpieczycielami, ale także reprezentują swoich klientów w sądach, czy instytucjach publicznych takich jak Rzecznik Finansowy. Kancelaria zajmuje się także sprawami frankowiczów. Prawnicy analizują zawartą umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Następnie ustalają dalsze działania — składają reklamację do banku bądź kierują wniosek do Rzecznika Finansowego lub KNF. Votum przygotowało 6100 reklamacji do banków i ponad 900 wniosków do RF.

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
2 Auxilia S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok Sprawdź ofertę
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Miłosz Kowalski

Fachowość i profesjonalizm to główne cechy, które królują w tej firmie i wśród jej pracowników. Dodatkowo na wielki plus: wiedza i doświadczenie. Ja nie mam nic do zarzucenia. Wszystko tak jak trzeba. Mogę wręcz powiedzieć, że ich działania i podejście do tematu przewyższyło moje oczekiwania.

Mar 16, 2021
Google

Samanta More

Mar 15, 2021
Google

Marcel Babicz

Mają niezwykły refleks! Jak to mówią SZAPO BA. Dziękuję za pomoc, za wiedzę, za doświadczenie, za empatię i za zaopiekowanie się mną w taki sposób, że wiedziałem że o nic więcej nie muszę sie martwić :)

Mar 9, 2021
Google

Jędrek Czeputka

Polecam współpracę z Votum. Wszystko przebiegło dosć sprawnie. Jestem zaskoczonybardzo na plus

Mar 6, 2021
Google

Jakub Osiński

Jan 28, 2021
Google

Julian Marc

Polecam

Jan 26, 2021
Google

Maria Majchrzak

Do Votum trafiliśmy z polecenia i dziś po pozytywnym zakończeniu naszej sprawy stwierdzam, że nie mogliśmy trafić lepiej. Votum to profesjonalizm, a pracownicy - najwyższa klasa! Niezwykłe zdolności i wiedza :)

Jan 26, 2021
Google

Michał Bednarz

Najwyższa jakość świadczonych usług przez profesjonalnych ekspertów z wiedzą i co najważniejsze dla mnie - doświadczeniem.

Jan 21, 2021
Google

Jarosław Majchrzak

Nasza sprawa frankowa przebiega nad wyraz po naszej myśli. Wraz żoną jesteśmy zadowoleni z postępów działań i nie możemy doczekać się końca. Ok. 95% spraw frankowych orzeka się na korzyść frankowiczów i mamy nadzieję, że z nami będzie tak samo. Votum to fachowcy i najlepsi specjaliści. Polecamy!

Jan 19, 2021
Google

Iwona Chrzanowska

Jan 11, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?