10

Kancelaria Odszkodowawcza

Votum Odszkodowania S.A.

ul. Wyścigowa 56I, 53-012 Wrocław

7.5/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
209 opinii

0.0/5.0
0 opinii

1.4/5.0
25 opinii

Osoby polecające

82%

Opinie pozytywne

like
192

Opinie negatywne

dislike
42

Opis działalności

Votum S.A. od 2005 roku pomaga w uzyskiwaniu należnych poszkodowanym odszkodowań. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu przy ulicy Wyścigowej 56. Firma zaczynała jako niewielka kancelaria. W pierwszym roku działalności kancelaria obsłużyła 5 tysięcy klientów, a obecnie jest to aż 240 tysięcy poszkodowanych. Do klientów przez cały okres działalności firmy trafiło 2,4 miliarda złotych. Kancelaria zajmuje się głównie sprawami odszkodowawczymi. Przedstawiciele firmy występują jako pełnomocnicy przed ubezpieczycielami, ale także reprezentują swoich klientów w sądach, czy instytucjach publicznych takich jak Rzecznik Finansowy. Kancelaria zajmuje się także sprawami frankowiczów. Prawnicy analizują zawartą umowę pod kątem klauzul niedozwolonych. Następnie ustalają dalsze działania — składają reklamację do banku bądź kierują wniosek do Rzecznika Finansowego lub KNF. Votum przygotowało 6100 reklamacji do banków i ponad 900 wniosków do RF.

Kancelaria Siedziba
RePlan Warszawa Sprawdź ofertę
5 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Damian Dobosz Częstochowa Sprawdź ofertę
7 Kancelaria Adwokacka Marcin Stachowiak Poznań Sprawdź ofertę
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom Sprawdź ofertę
9 Kancelaria Prawna Claim & Insurance Consulting Warszawa Sprawdź ofertę
10 Votum Odszkodowania S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
11 Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Wąsowicz Wrocław Sprawdź ofertę
12 Kancelaria Prawna Rachelski I Partnerzy Warszawa Sprawdź ofertę
13 Kl Law Polska Sp. Z O.O. Gdańsk Sprawdź ofertę
14 Kancelaria Prawna Stawicka Zych S.C. Poznań Sprawdź ofertę
15 Żakiewicz Adwokaci Warszawa Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Henryk Szymczak

W mojej ocenie firma Votum zasługuje na ocenę 1 . Nieudolni prawnicy z którymi trudno się skontaktować . Trzymali nie prowadzili ( to za duże słowo ) moją sprawę ponad siedem miesięcy , aby na koniec , po wniosku o wymianę prawnika prowadzącego , zrezygnować z powyższej sprawy . A sprawa była prosta , tylko odzyskanie pieniędzy za wydane pieniądze na podstawie faktur . Nawet tego nie potrafią zrobić . Dużo robią szumu o sobie , a skuteczność zerowa . Z całą premedytacją nie polecam powierzenia jakichkolwiek spraw powyższej firmie . Szkoda zmarnowanego czasu i nerw .

22 czerwca 2022 r.
Google

Monika Lisowska

27 maja 2022 r.
Google

Grzegorz Błanik

Bardzo natrętni i natarczywi. Nachodzą ludzi w domu i nie rozumieją słowa „nie” w kontekście odmowy skorzystania z oferowanych usług. Odnoszę wrażenie, że po prostu żerują na cudzym nieszczęściu.

26 maja 2022 r.
Google

Radek Miut

Oszuści i naciągacze. Nie dajcie się nabrać że wygrają wasza sprawę. Po pierwsze wezmą pieniądze z góry i was oleja. Jeśli się nie upomnisz co miesiąc o jakie kolwiek informacje to zapomnij żeby w ogóle sprawa ruszyła. Klamia w żywe oczy a potem twój problem ze nawet terminu rozprawy po 3 latach nie ma. Zdecydowanie odradzam a wręcz należałoby zgłosić skargę na tych adwokatów i kancelarie do okręgowej rady adwokackiej, powinni się oszustami zająć. A te śmieszne komentarze pracowników i znajomych to komedia że nawet nie starają się tego ukryć iż są pracownikami (złodziejami) w tej kancelarii.

25 maja 2022 r.
Google

Jacek Brzezowski

Polecam Wiktorię Brzezowską młoda osoba o wielkim ❤️ i Kacpra Palusa też ma wielkie ❤️ są to nowe osoby w zespole z #CentralnejPolski o dużym zaangażowaniu.

13 maja 2022 r.
Google

Agnieszka Król

11 maja 2022 r.
Google

Patrycja Preweda

Ja ocenie jednym słowem- PROFESJONALIZM

09 maja 2022 r.
Google

Tomasz Dudzic

Polecam!

09 maja 2022 r.
Google

Leon Leoniak

08 maja 2022 r.
Google

Елена Моргун

30 kwietnia 2022 r.

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?