58

Kancelaria Odszkodowawcza

Tomasz Majkowycz Kancelaria Prawna

ul. Bagatela 10/6, 00-585 Warszawa

4.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.4/5.0
7 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

86%

Opinie pozytywne

like
6

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Prawna Tomasz Majkowycz mieści się w Warszawie na ulicy Bagatela 10/6. Od wielu lat wspiera swoich partnerów z branży finansowej w kwestiach regulacyjnych i biznesowych. Świadczy pomoc prawną głównie na rzecz instytucji leasingowych, pożyczkowych, faktorów oraz funduszy inwestycyjnych. Oferuje audyt zgodności przyjętych procedur i rozwiązań z przepisami prawa, wdrożenie nowych regulacji oraz przygotowanie analizy ryzyka dotyczącej poszczególnych obszarów działalności operacyjnej. Prowadzi również szkolenia dla nowych pracowników, jak i specjalistów w departamentach prawnych i compliance instytucji finansowych. Zapewnia wszechstronną pomoc prawną dla firm z branży: finansowej, handlowej, budowlanej, rolno-spożywczej, e-commerce.

Kancelaria Siedziba
53 Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda Szczecin Sprawdź ofertę
54 Kancelaria Prawna Themi Kraków Sprawdź ofertę
55 Kancelaria Adwokacka Adwokat Jacek Sosnowski – Adwokaci I Radcowie Prawni Warszawa Sprawdź ofertę
56 Kancelaria Adwokacka Paweł Tatarczuch Warszawa Sprawdź ofertę
57 Dap Kancelaria Warszawa Sprawdź ofertę
58 Tomasz Majkowycz Kancelaria Prawna Warszawa Sprawdź ofertę
59 Kancelaria Pireus Nowy Dwór Mazowiecki Sprawdź ofertę
60 Pietrzak Sidor & Wspólnicy Warszawa Sprawdź ofertę
61 Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Tylipska Warszawa Sprawdź ofertę
62 Kancelaria Radców Prawnych Klatka I Partnerzy Katowice Sprawdź ofertę
63 Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna Sp. K. Poznań Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

kriss kross

Profesjonalna obsługa, sprawa zakończona sukcesem bez apelacji banku. Pomoc na każdym etapie postępowania. Jasne i przejrzyste warunki. Wybraliśmy Kancelarię Pana Tomasza z polecenia i nie żałujemy mimo, że jesteśmy z innego regionu Polski. Gorąco polecamy.

Feb 22, 2021
Google

Jacek Wysocki

Mam pytanie czy pan Tomasz Majakowycz żąda od klientów zapłaty 2 tys.pln z góry zanim zacznie działać chodzi o klientów poszkodowanych przez brokerów na rynku forex ode mnie od razu chciał z góry 2 tys. pln, jak mu powiedziałem, że skąd mam wiedzieć jak nie znam dobrze kancelarii, to skąd mogę wiedzieć czy ta kancelaria w ogóle zacznie coś robić w danej sprawie dałem taki przykład chodziło oczywiście o inną kancelarię, on mi powiedział, że to nie jest dziwne tak się działa. Druga kwestia ile pan Tomasz Majakowycz bierze z wygraną sprawę, ile procent odzyskanej sumy. Okazało się, że chce teraz bierze 30% odzyskanych środków wcześniej chciał mniej, co wiem, tak jak mi powiedział czyli 20% odzyskanej sumy. Poza tym pan Tomasz Majakowycz nie jest uprzejmy jak mu opisałem całą sprawę zbył mnie, chcąc dokonczyć, to co chciałem powiedzieć na temat swojej sprawy, powiedział mi, że nie ma czasu, to ja mu odpowiedziałem, że też nie mam czasu.. a, przecież chodziło o opisanie przeze mnie sprawy do końca ale zirytował się... Moim zdaniem pan Majakowycz działa nie profesjonalnie ale to można jeszcze wybaczyć przecież każdy popełnia błedy ale pan Mayakowicz po prostu okazał lekceważnie mojej sprawy, a, przede wszystkim mojej osoby. Nie polecam tej kancelarii. Jakość jego usług moim zdaniem jest niska chodzi o traktowanie klienta.

Sep 15, 2020
Google

Krzysztof Gralak

Aug 22, 2020
Google

Remigiusz Pluciennik

Feb 21, 2020
Google

Irena i Michał Kozieł

Bardzo dobry, profesjonalny adwokat. Serdecznie polecam

Nov 22, 2019
Google

Karolina Derlukiewicz

Dec 18, 2018
Google

Auto Iuris

Pełen profesjonalizm, polecam!

May 5, 2017

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?