50

Kancelaria Odszkodowawcza

Madejczyk Kancelaria Prawna Sp. K.

ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 Łódź

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

4.5/5.0
6 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Osoby polecające

83%

Opinie pozytywne

like
5

Opinie negatywne

dislike
1

Opis działalności

Kancelaria Prawna Madejczyk znajduje się w Łodzi na ulicy Sienkiewicza 85/87. Zapewnia profesjonalną pomoc prawną, współpracuje zarówno z Klientami biznesowymi, jak i Klientami indywidualnymi. Firma zapewnia kompleksową obsługę prawną Klientów. Zdobyte doświadczenie pomogło zbudować autorytet Kancelarii i pozyskać zaufanie osób potrzebujących pomocy z zakresu rozmaitych dziedzin prawa (prawo pracy, prawo rodzinne, prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo budowlane i wiele innych).

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
45 Dap Kancelaria Warszawa
46 Kdro Kancelaria Dochodzenia Roszczeń Odszkodowawczych Wrocław
47 Kancelaria Adwokacka Kinal & Robaczewska Gdańsk
48 Kancelaria Global Wrocław
49 Kancelaria Radców Prawnych I Adwokatów Cgo Legal Chajdas Gawlak Owczarek Spółka Komandytowa Łódź
50 Madejczyk Kancelaria Prawna Sp. K. Łódź
51 Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Skulska Legnica
52 Codex Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa Spółka Komandytowa Bielsko-Biała
53 Kancelaria Pireus Nowy Dwór Mazowiecki
54 Maj & Cieślak Kancelaria Prawna S.C. Warszawa
55 Paweł Zacharzewski Adwokat Szczecin

Opinie klientów

Google

Krzystof Szperna

Najlepsza kawa,w mieście!!!!!

Jan 11, 2020
Google

Sławek EBE

Pan Mecenas Tomasz Madejczyk zajmując się moją sprawą (pracownicza ze znaną, dużą korporacją) wykazał się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Kiedy pojawiały się problemy w trakcie postępowania sądowego - na bieżąco reagował i służył pomocą. Kontakt z Panem Mecenasem jak i z innymi pracownikami przebiegał zawsze bez problemów. Bardzo miła atmosfera w Kancelarii, jednym słowem - REWELACJA. Polecam gorąco !!!

Jul 30, 2018
Google

Robert S

Porada prawna bardzo ograniczona, wciąż powtarzane te same stwierdzenia, brak podpowiedzi co dalej w danym przypadku. Pan mecenas (chyba nie pan Madejczyk tylko inny z kancelarii) zniecierpliwiony, znużony. Porada nieadekwatna do stanu faktycznego w danych sprawach (prawo rodzinne) co wyszło na jaw dopiero na rozprawach. Twierdzenia sprzeczne z wyrokami sądu najwyższego w danej materii. Nie polecam.

Jul 30, 2018
Google

Mapi Media

Jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy z kancelarią, za ich sprawne doradztwo w kwestiach sporządzania umów handlowych.

Jul 30, 2018
Google

Lena eS

Jestem bardzo zadowolona. Kancelaria prowadziła moją sprawę od początku do końca w sposób profesjonalny. Każde spotkanie w Kancelarii przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Polecam Mecenasa Tomasza Madejczyka i pozostałych prawników !

Jul 30, 2018
Google

Marzena Gabrysiak

Szybkie i profesjonalne doradztwo. Kompetentny zespół, aż chce się współpracować.

Jul 30, 2018

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?