1

Zwycięzca rankingu

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz

ul. Krakowska 5/603, 15-875 Białystok

10.0/10.0 (ocena w rankingu)

4.8/5.0
89 opinii

5.0/5.0
20 opinii

4.9/5.0
34 opinie

Osoby polecające

97%

Opinie pozytywne

like
138

Opinie negatywne

dislike
5

Opis działalności

Adwokat Dorota Tumkiewicz swoją praktykę prowadzi od 17 lat- m.in. obsługę prawną osób indywidualnych, firm i instytucji. Od 9 lat jest mediatorem w sprawach gospodarczych i cywilnych. Własną Kancelarię w Białymstoku przy ul. Krakowskiej 5 prowadzi od 2 lat. Klientom oferuje kompleksową obsługę prawną, a także indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapewnia pomoc prawną zarówno na etapie postępowania sądowego, jak i pozasądowego, udziela porad oraz sporządza pisma procesowe. Kancelaria z powodzeniem pomaga osobom z kredytem frankowym oraz przy sprawach majątkowych, rozwodowych i alimentacyjnych.

Kancelaria Siedziba
1 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok Sprawdź ofertę
2 Auxilia S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
3 Votum S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
5 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa Sprawdź ofertę
6 Polski Instytut Odszkodowań Sp. Z O.O. Warszawa Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Elżbieta

Witam Jesteśmy z mężem wdzięczni za pomoc i wygraną z naszym bankiem. Posiadam kredyt frankowy w niedużej wartości brany w 2002 r. ( gdy nieruchomości nie były jeszcze tak wysoko ). Pani mecenas Tumkiewicz zajęła się sprawą profesjonalnie i widać że ma duże doświadczenie w walce z bankami w odzyskaniu kasy niesłusznie wpłaconymi. Na tę chwilę odzyskaliśmy wszystkie zapłacone odsetki i bank pozostawia nam kredyt na 0%. Dziękujemy Pani Dorotko. Pozdrawiamy

Oct 28, 2021
Google

bogdan sawicki

Kilka dni temu Pani mecenas Dorota Tumkiewicz wygrała dla naszej rodziny sprawę kredytu frakowego w sądzie I instancji z bankiem. Sąd w uzasadnieniu całkowicie podzielił argumenty Pani mecenas wyrażone w pozwie . Wielki sukces za który jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani mecenas Tumkiewicz. Polecam z pełnym przekonaniem jej Kancelarię, gdzie spotkacie pełny profesjonalizm, zaangażowanie, świetny kontakt z klientem, opanowanie i spokój. Mam głęboką wiarę, że jeśli dojdzie ze strony banku do apelacji, mecenas Dorota Tumkiewicz też wygra i w końcu moja rodzina uwolni się od tego chorego kredytu frankowego, kiedy mimo systematycznej spłaty przez 12 lat mamy obecnie wyższą do spłaty kwotę w PLN niż na początku w 2007r. Pozdrawiam. Ewa Sawicka z mężem i córką

Oct 28, 2021
Google

andrzeju20

Super podejście i rzeczowe wytłumaczenie sprawy. Polecam !

Oct 28, 2021
Google

Anna Panasiuk

Pani Mecenas, dziękujemy za wygraną. -Frankowicze

Oct 28, 2021
Facebook

Izabela Gnidziejko

Pani Mecenas podchodzi do sprawy indywidualnie. Jest osobą rzetelną, profesjonalną i nie ma dla niej problemu nie do rozwiązania ! Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Polecam w 100% !

Oct 28, 2021
Google

Irena Kiluk

Polecam usługi Pani adwokat. MAM KREDYT WE FRANKACH .Jestem już po wyroku unieważniającym umowę kredytową z BANKIEM w I instancji . To kolejny sukces pani Tumkiewicz w walce z bankiem o unieważnienie kredytu frankowego . Obsługa byla sprawna i profesjonalna . Raz jeszcze polecam .

Oct 27, 2021
Google

Ewa Dąbrowska

Polecam Panią Adwokat Dorotę Tumkiewicz. Rzeczowo i jasno wyjaśnila sprawę. sprawna i szybka pomoc. Miła oraz profesjonalna obsługa, Polecam Panią Mecenas

Oct 26, 2021
Google

Bogusław Górecki

Dzisiaj zapadł wyczekiwany przeze mnie wyrok Sądu w sprawie unieważnienia umowy udzielenia przez bank GE MONEY kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich. Dzięki kompetentnej i sprawnej obsłudze prawnej Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz wyrok oczywiście jest dla mnie pozytywny!! Pani Mecenas dzielnie prowadzi mnie drogą ku zakończeniu naszej przygody z bankiem BPH, który przejął kredyty udzielane przez GE MONEY. Dziękuję Pani Doroto za kompetentne przygotowanie do rozpraw i dotychczas wykonaną pracę! Pozdrawiamy gorąco, Bogusław

Oct 25, 2021
Google

Dorota Dabrowska

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pani Mecenas Doroty Tumkiewicz. Od kilku lat planowałam rozwiązanie problemu z moim kredytem w CHF w Banku PKO BP, jednak dopiero po kontakcie z Panią Mecenas, która w rzetelny i przejrzysty sposób oszacowała moje szanse na unieważnienie umowy, zdecydowałam się na współpracę. Na moją decyzję wpłynął również fakt, iż Pani Mecenas Tumkiewicz przeprowadziła dotychczas wiele wygranych spraw o unieważnienie umowy kredytu hipotecznego we frankach. Potwierdzenie słuszności mojej decyzji o współpracy uzyskałam 22 października br. po ogłoszeniu wyroku sądu o unieważnieniu mojej umowy kredytu hipotecznego we frankach. Szczerze polecam usługi Kancelarii Adwokackiej Pani Doroty Tumkiewicz.

Oct 24, 2021
Google

Basiula Basiula

Z całego serca polecam mecenas Dorotę Tumkiewicz. Profesjonalistka z ogromnymi kompetencjami, zaangażowana w sprawę a przy tym pełna spokoju i ciepła. Wszystko to ma przełożenie na efekt wygranej naszej pierwszej sprawy frankowej z Bankiem Millennium. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i mam nadzieję że ewentualna apelacja również będzie zwycięska po naszej stronie. Polecam wszystkim którzy zamierzają podjąć walkę z jakimkolwiek bankiem i jeszcze się wahają. Każdy kto odda sprawy w ręce mecenas Doroty Tumkiewicz może mieć pewność że odniesie pewny sukces. Dziękuję Pani mecenas że jest Pani ze mną, największą panikarą świata ;-)

Oct 23, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?