4

Kancelaria Odszkodowawcza

Auxilia S.A.

ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław

9.1/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
68 opinii

4.6/5.0
58 opinii

0.8/5.0
6 opinii

Osoby polecające

90%

Opinie pozytywne

like
119

Opinie negatywne

dislike
13

Opis działalności

Kancelaria Auxilia ma swoją siedzibę we Wrocławiu na ulicy Zaolziańskiej, wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Auxilia S.A. Ta kancelaria prawna od 2003 roku prowadzi sprawy osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich. Zespół kancelarii jest w stanie uzyskać dla ofiar wypadków odszkodowanie za poniesione przez nich straty oraz zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Pomoc kancelarii pomaga także przejść przez wszystkie wymagane przez towarzystwa ubezpieczeń procedury w procesie likwidacji szkody. W firmie jest ponad 20 prawników specjalizujących się w uzyskaniu dla poszkodowanego stosownego odszkodowania. Kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowania powypadkowe i zadośćuczynienia na terenie całej Polski. Kancelaria ma 8 oddziałów w całej Polsce, łączna kwota uzyskanych odszkodowań to 280 mln zł.

Kancelarie wg Adwokatów oraz radców prawnych

Kancelaria Siedziba
1 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław
2 Votum S.A. Wrocław
3 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków
4 Auxilia S.A. Wrocław
5 Korzybski, Wojciński, Kozłowska, Kancelaria Radców Prawnych Warszawa
6 Kancelaria Prawna Primus Wrocław
7 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice
8 Kancelaria Odszkodowawcza Amicus Radom
9 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok

Opinie klientów

Google

Daniel Kuczyński

Bardzo dziękuje za wsparcie, rzetelne podejście do sprawy i wygraną. Po długiej i nie oszukujmy się, niełatwej batalii wszystko wyszło na prosta, ubezpieczyciel się ,,zrehabilitował" i wypłacił mi odszkodowanie. to się udało tylko dzięki Wam. Jesteście wielcy, dzięki!

Mar 18, 2020
Google

Bartek Sadoski

bardzo solidna firma. Do Auxilii trafiłem na początku zeszłego roku. już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. potraktowano mnie uczciwie, zaproponowano działania i w zasadzie wszystko zrobiono w moim imieniu. najwyższa jakość obsługi.

Mar 9, 2020
Google

Alex Alex

5* za jakość obsługi, fachowe doradztwo, indywidualne podejście do każdej sprawy.

Mar 9, 2020
Google

Marzena Olak

Rzetelna i uczciwa firma. Auxilia dba o potrzeby klienta, dużym atutem jest terminowość, uczciwe podejście do sprawy. Interes klienta jest dla nich sprawą priorytetową i to widać po wynikach ich pracy. Polecam

Mar 6, 2020
Google

Marzena Musiał

5* za jakość obsługi, fachowe doradztwo, indywidualne podejście do każdej sprawy.

Mar 3, 2020
Google

Michał Janecki

bardzo solidna firma. Do Auxilii trafiłem na początku zeszłego roku. już po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. potraktowano mnie uczciwie, zaproponowano działania i w zasadzie wszystko zrobiono w moim imieniu. najwyższa jakość obsługi.

Mar 3, 2020
Google

Malva Niewida

Zdecydowanie polecam tą firmę. Nie dość, ze pod kątem merytorycznym są świetnie przygotowani to jeszcze widać, ze pracownicy wiedzą w jaki sposób współpracować z klientem, który bądź co bądź jest w różnym stanie psychicznym. Za to ogromne podziękowania w stronę wszystkich, z którymi miałam okazję spotkać się face to face. MEGA POZYTYW! Dziękuje :)

Feb 19, 2020
Google

Jakub Kowalski

profesjonalna i w 100% rzetelna i uczciwa firma. zaangażowanie i znajomość wielu przepisów sprawiła, że moja sprawa dość szybko poszła do przodu a ubezpieczyciel nie miał wyjścia - musiał wypłacić mi należne odszkodowanie. Wykwalifikowana pomoc prawna na wysokim poziomie.

Feb 13, 2020
Google

Marta Kik

nikt inny jak moi najbliżsi namówili mnie bym po wypadku samochodowym zgłosiła się do doradcy z firmy Auxilia. zrobiłam to i choć na samym początku nie byłam przekonana, czy cokolwiek uda się załatwić tak się stało :) dziś jestem szczęśliwa i bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam cały zespół Auxilii :)

Jan 30, 2020
Google

Anna Pełka

Szczerze polecam firmę AUXILIA. Działają rzetelnie i profesjonalnie, 100% uczciwości.

Jan 28, 2020

Artykuły i porady

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?

Kancelaria prawna kredyt we frankach - którą wybrać?

Duże zainteresowanie tematem pozwania banków spowodowało, że pojawiło się wielu specjalistów reklamujących się jako Kancelaria prawna kredyt we frankach. Jak wybrać najlepszą?