2

Kancelaria Odszkodowawcza

Auxilia S.A.

ul. Zaolziańska 4, 53-334 Wrocław

9.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.9/5.0
83 opinie

4.6/5.0
56 opinii

5.0/5.0
32 opinie

Osoby polecające

95%

Opinie pozytywne

like
162

Opinie negatywne

dislike
9

Opis działalności

Kancelaria Auxilia ma swoją siedzibę we Wrocławiu na ulicy Zaolziańskiej, wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Auxilia S.A. Ta kancelaria prawna od 2003 roku prowadzi sprawy osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich. Zespół kancelarii jest w stanie uzyskać dla ofiar wypadków odszkodowanie za poniesione przez nich straty oraz zadośćuczynienie za doznane krzywdy. Pomoc kancelarii pomaga także przejść przez wszystkie wymagane przez towarzystwa ubezpieczeń procedury w procesie likwidacji szkody. W firmie jest ponad 20 prawników specjalizujących się w uzyskaniu dla poszkodowanego stosownego odszkodowania. Kancelaria prowadzi sprawy o odszkodowania powypadkowe i zadośćuczynienia na terenie całej Polski. Kancelaria ma 8 oddziałów w całej Polsce, łączna kwota uzyskanych odszkodowań to 280 mln zł.

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
2 Auxilia S.A. Wrocław Sprawdź ofertę
3 Kancelaria Prawna Semper Invicta Wrocław Sprawdź ofertę
4 Kancelaria Adwokacka Adwokat Dorota Tumkiewicz Białystok Sprawdź ofertę
5 Kancelaria Prawna Primus Wrocław Sprawdź ofertę
6 Kancelaria Prawna Lexa Sp. Z O.O. Kraków Sprawdź ofertę
7 Pirożek & Pirożek R.Pirożek, K.Pirożek, J. Wichura Spółka Jawna Katowice Sprawdź ofertę
PORÓWNAJ OFERTY

Jedyna na rynku porównywarka 21 ofert różnych kancelarii

PORÓWNAJ OFERTY

Opinie klientów

Google

Mariola Lewińska

ogromne podziękowania za uczciwą i udaną współpracę. Odszkodowanie jest już na moim koncie, łatwo nie było ale udało się :)

Mar 8, 2021
Google

Ania Durak

Zdecydowanie polecam, indywidualne podejście do klienta, tu nie ma schematów, na podstawie których pracują z każdym klientem. Można liczyć też na takie ludzkie podejście do sprawy, ogromne wsparcie. Dziękuje :)

Mar 1, 2021
PanoramaFirm

Barbara

Jestem zadowolona i zdecydowanie mogę polecić. Auxilia w mojej sprawie spisała się na 101%. Odkąd się do nich zgłosiłam to spotkałam się z wielkim wsparciem. I co ważniejsze, zajęli się profesjonalnie i skutecznie moją sprawą.

Feb 18, 2021
PanoramaFirm

Kacper

Bardzo mi tu pomogli po wypadku drogowym. świetni doradcy, profesjonalni, skuteczni, pomocni i naprawdę zaangazowani w sprawe. dzieki nim uzyskalem odszkodowanie i to jeszcze w należnej mi wysokosci. bardzo polecam

Feb 5, 2021
PanoramaFirm

Anitaa

Wiem jedno - gdyby nie pomoc doradców z firmy ,,Auxilia" byłoby mi trudno starać się o zadośćuczynienie . Na szczęście nie zostałam z tym sama, wszystkimi formalnościami zajął się opiekun mojej sprawy, ja na bieżąco byłam informowana o postępach w sprawie.

Feb 5, 2021
PanoramaFirm

KarolinaZ

Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta i ze skutecznego działania. Moja sprawabyła dośc skomplikowana i wcale nie łatwo było wygrać z ubezpieczycielem ale dzięki zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu doradców i prawników, którzy pracują w Auxilii wszystko się udało. jeszcze raz, tym razem na forum. dziękuje!

Feb 3, 2021
Google

Ina Dorin

Bardzo polecam, Auxilia pomogła mi po wypadku drogowym. zajęła się formalnościami i na bieżąco informowała mnie o postępach w sprawie. Doradcy są bardzo skuteczni.

Feb 3, 2021
Google

Dominika Frydziak

śmiało i z wielką przyjemnością przyznaję 5 gwiazdek bo wszystko zakończyło się pozytywnie. Auxilia najlepsza!

Feb 1, 2021
Google

Agnieszka Chmielowiec

daję 5 gwiazdek bo wszystko zakończyło się pozytywnie. Auxilia najlepsza!

Jan 21, 2021
PanoramaFirm

mnichon

moja walka o odszkodowanie trwała prawie 2 lata. korzystałem, w tym czasie z pomocy 3 różnych firm ale tylko z Auxilią udało się doprowadzić wszystko do samego końca. Dzięki, stanęliście na wysokości zadania :)

Jan 11, 2021

Artykuły i porady

Kredyty frankowe w sądach. Ile kosztuje spór z bankiem?

Kredyty frankowe na wokandzie sądowej pojawiają coraz częściej. Dowiedz się, jakie wydatki ponosi Frankowicz walcząc z bankiem w sądzie!

Co wyrok TSUE oznacza dla Frankowiczów? Co zyskają?

W końcu zapadł oczekiwany od wielu miesięcy wyrok TSUE w sprawie Frankowiczów. Jakie jest sedno tego wyroku? Co powinni zrobić kredytobiorcy?

Kopia umowy kredytowej. Kiedy jest potrzebna? Jak ją uzyskać?

Kopia umowy kredytowej to dokument, który umożliwi Ci podjęcie działań przciwko bankowi. W dodatku bank ma obowiązek wydać Ci kopię umowy na Twój wniosek. Dowiedz się, jaką procedurę musisz spełnić

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który lepszy?

Kredyt we frankach pozew zbiorowy czy indywidualny? Który sposób dochodzenia roszczeń od banku jest bardziej skuteczny? Jakie są zalety, a jakie wady tych rozwiązań?